داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
جهانگیری: ایران منفعتی از برجام نبرد
۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۸

معاون اول رئیس‌جمهور در نوزدهمین اجلاس شورای نخست وزیران کشور‌های عضو سازمان همکاری شانگهای گفت: انتظار داریم نهادهای بین‌المللی، منطقه‌ای و دولتها در برابر تروریسم دولتی سکوت نکنند

دستور جهانگیری به وزیر صمت درباره تامین نیازهای داخلی
۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۷

معاون اول رئیس جمهور بر ضرورت حمایت از تجار و صادر کنندگان کشور تاکید کرد و از وزارت صمت خواست تا با حساسیت بیشتری موضوع تسهیل صادرات کالاها و تأمین نیازهای داخلی را در دستور کار قرار دهد.

جلسه فوق العاده دولت برای بررسی بودجه ۱۴۰۰
۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۸

هیئت دولت برای بررسی بودجه سال آینده جلسه فوق العاده برگزار کرد.

تخصص: توافق بد
۶ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۹

تقلیل دادن چالش ما با ایالات‌متحده در ماجرای برجام یک رفت‌وآمد در کاخ‌سفید اشتباهی بزرگ و اساسا تغییر صورت‌مساله است، چراکه ایراد اصلی ماجرای برجام نه یک رفت‌وآمد در کاخ‌سفید که ورود منفعلانه به میز مذاکره از یک‌سو و نابلدی حقوقی و دیپلماتیک که منجربه یک عدم توازن در تعهدات و امتیازات و به‌عبارتی توافق بد شد، از سوی دیگر است.

ادامه جلسات فوق العاده هیات دولت برای بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۰
۴ آذر ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۲

جلسات فوق العاده هیات دولت به منظور بررسی لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور به ریاست جهانگیری با بررسی تعدادی از تبصره های لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور ادامه یافت.

جهانگیری به استانداران سراسر کشور دستوری جدید صاد کرد
۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۵

معاون اول رییس جمهور با اشاره به تخریب خانه یک زن در بندرعباس، ضمن ابراز تاسف از وقوع این حادثه، در دستوری به استانداران تاکید کرد: لازم است کلیه دستگاه های استان قبل از تامین سرپناه مناسب برای افراد ساکن،‌ نباید اقدام به تخریب نمایند.

ماجرای آدرس غلط جهانگیری درباره تورم
۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۴

معاون اول رئیس جمهور در حالی مدعی شده است که اگر در محاسبه عوارض گمرکی، نرخ ارز مبنای محاسبه از ۴۲۰۰ تومان به ۲۰ هزار تومان افزایش یابد، قیمت کالاها به همین نسبت یعنی ۴۰۰ درصد افزایش می یابد که محاسبات مرکز پژوهش‌ها نشان می‌دهد در صورت اجرای این سیاست، قیمت کالاهای وارداتی به صورت متوسط ۱۸.۵ درصد افزایش خواهد یافت.

جهانگیری: به‌دنبال راهکار برای کمک به اقشار آسیب‌پذیر هستیم
۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۱

معاون اول رییس جمهور گفت:امروز در جلسه ستاد اقتصادی دولت که به ریاست رییس جمهور برگزار شد به دنبال راهکارهایی بودیم تا در این شرایط سخت تحریم و محدودیت ها بتوانیم به اقشار نیازمند کمک های معیشتی انجام دهیم.

جهانگیری: مردم می‌دانند وضع دولت به لحاظ بودجه‌ای سخت است
۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۴

معاون اول رئیس جمهور گفت: می‌دانیم زندگی مردم سخت شده، اما مردم هم می‌دانند وضع دولت به لحاظ بودجه‌ای چقدر سخت است.

جهانگیری: تعداد اتوبوس‌ها و واگن‌های قطار درون شهری باید افزایش یابد
۱۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۷

معاون اول رئیس‌جمهور گفت: در پایتخت و بسیاری از کلانشهرها شاهد ازدحام مردم در شبکه حمل و نقل عمومی هستیم که برای رفع این معضل باید تعداد اتوبوس‌ها و واگن‌های قطار درون شهری افزایش یابد.