داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار سریال-گاندو
کارگردان «گاندو» نگارش سریال حضرت معصومه(س) را به نیمه رساند
۲۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۱

نگارش فیلمنامه سریال سی قسمتی «حضرت معصومه (س)» به نویسندگی و کارگردانی جواد افشار از نیمه گذشت.

نویسنده «گاندو» قلم برداشت
۲۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۵

نگارش سریالی با موضوع امنیتی توسط آرش قادری در مرکز سیمافیلم در حال انجام است، در این سریال تلاش شده از جان گذشتگی و تلاش نیروهای امنیتی در جهت حفظ امنیت و آرامش جامعه تصویر شود.

جشنواره عمار از «سرشار» و عوامل «گاندو» تجلیل می‌کند
۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۲

نشست خبری جشنواره مردمی فیلم عمار با حضور مسؤولان این جشنواره و اهالی رسانه برگزار شد. وحید جلیلی گفت: کیفیت سینمای ایران زمانی بالا می‌رود که وجه رسانه‌ای آن جدی گرفته شود، جشنواره عمار تلاش دارد به این وجه توجه کند.

فیلم: مجازات کسانی که با «آمدنیوز» در ارتباط بودند چیست؟
۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۶

حال سوال این جاست چه سرنوشتی در انتظار کسانی‌ست که اطلاعات را در اختیار «آمدنیوز» قرار می دادند؟

پناهیان: چرا خانواده در آخرالزمان این‌قدر مهم است؟ + صوت
۱۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۷

 آیا می‌شود یک سریالی شبیه «گاندو» درست شود که نشان بدهد یک فرد نفوذی، دارد کار جاسوسی انجام می‌دهد برای اینکه نظر کارشناسی بدهد تا یک‌سری از آئین‌نامه‌ها و قوانین در جمهوری اسلامی یک‌جورهایی بشوند که در نهایت منجر به ضعیف‌شدن خانواده بشود. 

اقدامات طرف‌های غربی مورد قبول نباشد گام سوم را با قاطعیت برمی‌داریم
۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۵

سخنگوی وزارت خارجه ایران گفت که اگر اقدامات کشورهای باقی مانده در برجام مورد قبول ایران نباشد، گام سوم را با قاطعیت بر خواهیم داشت.

دولتی ها نسخه بدون سانسور «گاندو» را ببینند
۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۳

از اعضای محترم هیئت دولت که به سریال نقدهای تندی داشتند می‌خواهم که قسمت‌هایی که پیش از پخش دچار سانسور شد را به طور کامل ببینند و آن وقت دوباره نظر خود را درباره سریال مطرح کنند.

منتظر گاندو۲ باشید
۳۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۱

تهیه‌کننده سریال «گاندو» گفت: ما استوار، پرقدرت، با توان مضاعف و با توجه به حمایت مردم،‌ انگیزه‌مان برای تولید گاندو ۲ چندین برابر شده است.

ساختن «گاندو» نیازمند پوست کلفتی است
۲۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۴

باید توجه داشت اگر جمهوری اسلامی رخدادها و پرونده‌های مورد نظر را روایت نکند و هنرمندان انقلاب اسلامی در این گام سستی کنند، گفتمان رقیب منفعل نبوده و نیست. در موضوعات مختلف و چالشی که از ابتدایِ انقلاب تا به حال با آن‌ها مواجه بوده‌ایم، مخاطب بیشتر روایت‌های رقیب را شنیده، خوانده و دیده است تا روایت انقلاب اسلامی را. باید بتوان با توان هرچه بیشتر به سمتِ روایت وقایع مختلف رفت.

توانا بود هرکه با ما بود!
۲۷ تیر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۶

بودجه کشور، ملک شخصی و دارایی خصوصی دولت نیست که به هرکس و هرجا میلشان بود بدهند و از هرکس و هرجا که باب میلشان نبود دریغ بورزند!