داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار بسیج-دانشجویی
هشدار دانشجویان به تعارض منافع در کمیسیون بهداشت
۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۸

۳۶ بسیج دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در نامه‌ای از منتخبان مجلس یازدهم خواستند تا کمیسیون بهداشت را از چنگ پزشکان صنف‌گرا خارج کنند

وزارت علوم: صاحبان ایده در زمینه کنترل کرونا پیش قدم شوند
۳۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۶

معاون فرهنگی وزارت علوم با بیان اینکه مقابله با کرونا نیازمند عزم ملی است، گفت: وزارت علوم از تمام نخبگان و دانشمندان و صاحبان ایده و فکر در زمینه کنترل ویروس کرونا حمایت می‌کند.

بیانیه ۲۲۰ تشکل دانشجویی در مورد ویروس کرونا
۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۹

«وظیفه ما و همه دست اندرکاران است که به این مردم خدمت کنیم و در غم و شادی و مشکلات آنان شریک باشیم که گمان نمی‌کنم عبادتی بالاتر از خدمت به محرومین وجود داشته باشد... ما مجدداً می‌گوییم که یک موی سر این کوخ نشینان و شهیددادگان، به همه کاخ و کاخ نشینان جهان، شرف و برتری دارد.» امام خمینی‌ (ره)

راه اندازی کارگاه‌های تولید اقلام بهداشتی در ۲۳ استان
۱۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۹

قرارگاه مبارزه با کرونا بسیج دانشجویی عملکرد ۱۱ روزه این قرارگاه را منتشر کرد.

بیانیه دفاتر بین‌الملل بسیج دانشگاه‌های کشور در محکومیت ترور شهید سلیمانی
۱۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۲

جمعی از دفاتر بین‌الملل بسیج دانشجویی دانشگاه‌های کشور در بیانیه‌ای اعلام کردند: شهادت سردار سلیمانی همچون نهیبی ذات پلید آمریکا را فریاد زد تا خواب‌زدگان عالم را از خوش خیالی اعتماد به آمریکا بیدار کند.

تعلل وزارت اقتصاد در ارائه لایحه مالیات بر عایدی سرمایه به نفع ثروتمندان و به ضرر مردم
۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۴

هجوم نقدینگی طی دو سال اخیر به سمت بازارهای مختلف، موجب رشد غیرمنطقی قیمت‌ها و سوداگران در این بازارها شده است. از جمله این بازارها، مسکن است که یکی از حساس‌ترین نیازهای خانوار محسوب می‌شود. تعلل وزارت اقتصاد در ارائه لایحه مالیات بر عایدی سرمایه موجب هجوم سوداگران به بازار مسکن و افزایش فاصله طبقاتی، بی‌عدالتی و افزایش ثروت طبقه ثروتمند سوداگر جامعه شده است که در نتیجه آن هم مردم و هم تولیدکنندگان را نسبت به اقدامات دولت سرد می‌کند.

نظر جلیلی درباره حمایت رهبری از مصوبه سران قوا
۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۱

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، عصر روز دوشنبه چهارم آذر در دومین روز از سفر خود به استان آذربایجان شرقی با حضور در جمع دانشجویان دانشگاه شهید مدنی تبریز به ایراد سخنرانی مهمی پرداخت.

اغتشاشگران بدانند مجازات سختی در انتظارشان هست
۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۷

رئیس قوه قضائیه گفت: کسانی که در روزهای اخیر از فضا و دغدغه مردم سوءاستفاده کرده و اغتشاش و ناامنی ایجاد کردند، بدانند مجازات سختی در انتظارشان است.

شاگرد شیخ زکزاکی: ما با وجود تهدیدها وظیفه خود را انجام می‌دهیم
۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۸

عضو جنبش اسلامی نیجریه با بیان اینکه رژیم سعودی از نفوذ و گسترش تفکر شیعه احساس نگرانی می‌کند، گفت: عربستان برنامه‌هایی برای تخریب روحانیون شیعه دارد تا نظر مردم را نسبت به شیعیان خراب کند.

جملات شهدا باقی خواهند ماند
۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۹

سال ۱۳۹۴ که حذف شعار «مرگ بر آمریکا» از دیوار لانه جاسوسی خبرساز شد، بسیج دانشجویی در واکنشی سریع به جنجال‌ها، در بیانیه‌ای قاطعانه نوشت: «بسیج دانشجویی جهت استحضار ملت شریف ایران اعلام می‌کند شعار «مرگ بر آمریکا» برای همیشه زینت‌بخش دیوارهای این مکان خواهد ماند». حالا پس از پنج سال، انتشار تصاویری از سفیدکردن دیوارنگاره‌ها و جملات دیوار جنوبی مشرف به خیابان طالقانی، دوباره خبرساز شده است، با این تفاوت که این‌بار بسیج دانشجویی واقعا مسوولیت این تغییرات را برعهده گرفته است.