داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار بسیج-دانشجویی
بیانیه دفاتر بین‌الملل بسیج دانشگاه‌های کشور در محکومیت ترور شهید سلیمانی
۱۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۲

جمعی از دفاتر بین‌الملل بسیج دانشجویی دانشگاه‌های کشور در بیانیه‌ای اعلام کردند: شهادت سردار سلیمانی همچون نهیبی ذات پلید آمریکا را فریاد زد تا خواب‌زدگان عالم را از خوش خیالی اعتماد به آمریکا بیدار کند.

تعلل وزارت اقتصاد در ارائه لایحه مالیات بر عایدی سرمایه به نفع ثروتمندان و به ضرر مردم
۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۴

هجوم نقدینگی طی دو سال اخیر به سمت بازارهای مختلف، موجب رشد غیرمنطقی قیمت‌ها و سوداگران در این بازارها شده است. از جمله این بازارها، مسکن است که یکی از حساس‌ترین نیازهای خانوار محسوب می‌شود. تعلل وزارت اقتصاد در ارائه لایحه مالیات بر عایدی سرمایه موجب هجوم سوداگران به بازار مسکن و افزایش فاصله طبقاتی، بی‌عدالتی و افزایش ثروت طبقه ثروتمند سوداگر جامعه شده است که در نتیجه آن هم مردم و هم تولیدکنندگان را نسبت به اقدامات دولت سرد می‌کند.

نظر جلیلی درباره حمایت رهبری از مصوبه سران قوا
۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۱

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، عصر روز دوشنبه چهارم آذر در دومین روز از سفر خود به استان آذربایجان شرقی با حضور در جمع دانشجویان دانشگاه شهید مدنی تبریز به ایراد سخنرانی مهمی پرداخت.

اغتشاشگران بدانند مجازات سختی در انتظارشان هست
۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۷

رئیس قوه قضائیه گفت: کسانی که در روزهای اخیر از فضا و دغدغه مردم سوءاستفاده کرده و اغتشاش و ناامنی ایجاد کردند، بدانند مجازات سختی در انتظارشان است.

شاگرد شیخ زکزاکی: ما با وجود تهدیدها وظیفه خود را انجام می‌دهیم
۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۸

عضو جنبش اسلامی نیجریه با بیان اینکه رژیم سعودی از نفوذ و گسترش تفکر شیعه احساس نگرانی می‌کند، گفت: عربستان برنامه‌هایی برای تخریب روحانیون شیعه دارد تا نظر مردم را نسبت به شیعیان خراب کند.

جملات شهدا باقی خواهند ماند
۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۹

سال ۱۳۹۴ که حذف شعار «مرگ بر آمریکا» از دیوار لانه جاسوسی خبرساز شد، بسیج دانشجویی در واکنشی سریع به جنجال‌ها، در بیانیه‌ای قاطعانه نوشت: «بسیج دانشجویی جهت استحضار ملت شریف ایران اعلام می‌کند شعار «مرگ بر آمریکا» برای همیشه زینت‌بخش دیوارهای این مکان خواهد ماند». حالا پس از پنج سال، انتشار تصاویری از سفیدکردن دیوارنگاره‌ها و جملات دیوار جنوبی مشرف به خیابان طالقانی، دوباره خبرساز شده است، با این تفاوت که این‌بار بسیج دانشجویی واقعا مسوولیت این تغییرات را برعهده گرفته است.

دعوت ۵ تشکل دانشجویی از علی عسگری برای پاسخگویی
۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۹

بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران، شهید بهشتی، امام صادق علیه السلام، امیرکبیر و خواجه نصیرالدین بر مبنای مطالبات رهبر انقلاب، آسیب شناسی کارشناسان دلسوز کشور و لزوم پاسخگویی مسئولان کشور به مطالبات دانشجویان از جنابعالی دعوت به عمل می‌آورند تا عطف به دعوت قبلی با حضور در دانشگاه تهران یا هر یک از دانشگاه‌های ذکر شده، نسبت به پرسش های، انتقادات و ابهامات مطروحه در خصوص مدیریت سازمان توضیحات لازم را ارائه نمایید.

دانشگاه‌ها با تراز انقلاب اسلامی فاصله دارند
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۵

رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: دانشگاه‌های ما باید به‌سمت مطلوب انقلاب حرکت کنند، امام(ره) حوزه و دانشگاه را به‌عنوان نهاد‌هایی که در علم مشترک هستند نام بردند.

گلایه بسیج دانشجویی ۷۹ دانشگاه از کمبود وکیل
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰

بسیج دانشجویی ۷۹ دانشگاه کشور در نامه‌ای به رئیس قوه قضائیه از کمبود وکیل در کشور گلایه کرده و خواستار عزم جدی دستگاه قضا برای شکست انحصار در بازار وکالت شدند.

مجلس در مقابل انحصار طلبی پزشکان مقاومت کند
۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۷

بسیج دانشجویی 13 دانشگاه علوم پزشکی کشور در واکنش به فشار لابی پزشکان برای جلوگیری از افزایش ظرفیت رشته های پزشکی، با صدور بیانیه ای از کلیت این طرح مجلس حمایت کرد و خواستار مقاومت نمایندگان در برابر انحصار گرایی پزشکان شد.