داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار پاکستان
ایران حمله تروریستی در پاکستان را محکوم کرد
۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۱

سخنگوی وزارت خارجه حمله تروریستی به مدرسه‌ای در پیشاور پاکستان را که منجر به کشته و مجروح شدن جمعی از شهروندان پاکستانی و از جمله تعدادی کودک شد را محکوم کرد.

انفجار مهیب در مسجدی در پیشاور پاکستان
۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰

صبح امروز وقوع انفجار در مسجدی در پیشاور پاکستان که یک مرکز آموزشی نیز به حساب می آمد منجر به کشته شدن دستکم هفت نفر شد.

پاکستان سفیر فرانسه را احضار کرد
۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۷

یک روز پس از آنکه عمران خان، نخست‌وزیر پاکستان گفت که امانوئل ماکرون، رئیس‌جمهوری فرانسه به "اسلام حمله کرد"، اسلام‌آباد سفیر فرانسه را احضار کرد.

انتقاد عجیب عمران خان از وضعیت یونایتد
۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۸

نخست وزیر پاکستان به دفاع از عملکرد خود پرداخت و در این راه به انتقاد از مدافع و سرمربی منچستر یونایتد پرداخت.

عمران‌خان: صلح تحمیلی نیست
۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۴

نخست وزیر پاکستان اعلام کرد: خروج ناگهانی نیروهای نظامی خارجی از افغانستان اقدام اشتباه است.

تاکید عمران خان بر حمایت از صلح افغانستان و مرزهای ۱۹۶۷ فلسطین
۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۳

نخست وزیر پاکستان در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل از روند صلح افغانستان حمایت کرده و بر موضع اسلام آباد در خصوص لزوم پایبندی به مرزهای قبل از سال ۱۹۶۷ برای حل مسئله فلسطین تاکید کرد.

عکس: توئیت جنجالی؛ ملا برادر و پمپئو در کنار هم!
۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۹

روز گذشته خواجه محمد آصف، وزیر خارجه پیشین پاکستان با انتشار عکسی از ملا عبدالغنی برادر، رئیس دفتر سیاسی طالبان در قطر با مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا که آنها را در کنار هم در دیداری نشان می‌دهد، در توییتر خود نوشت:" شما زور دارید ما خدا داریم. الله اکبر".

هند، چین و پاکستان مهمان تمرین‌های نظامی ماه آینده در روسیه
۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰

روسیه ماه سپتامبر میزبان دست‌کم ۱۸ کشور از جمله اعضای سازمان همکاری شانگهای برای تمرین‌های نظامی دوجانبه و چندجانبه خواهد بود.

پاکستان علیه طالبان برخاست
۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۱

پاکستان به تحریم‌های سازمان ملل علیه طالبان افغانستان، عمل می‌کند و دولت این کشور همچنین حساب‌های بانکی و دارایی افراد تحت تحریم در این کشور را مسدود کرده است.

محمد بن سلمان دیدار با رئیس ستاد مشترک ارتش پاکستان را نپذیرفت
۳۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰

طبق گزارش‌ها، محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان از دیدار با ژنرال قمر جاوید باجوا، رئیس ستاد مشترک ارتش پاکستان که به ریاض سفر کرده، خودداری کرده اما وزارت امور خارجه پاکستان اصرار کرده که روابط "برادرانه" دو کشور "تغییری نکرده است."