داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار مذاکره-با-آمریکا
مستکبران داخلی در پی تحمیل برجام۲
۱۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۳

این جریان سیاسی که همه حیثیت خود را در قمار اعتماد به دشمن و تعطیلی صنعت هسته‌ای از دست داده و با فرصت سوزی‌های مکرر خسارات جبران ناپذیری به کشور وارد ساخته، اینک بدون شفاف‌سازی نسبت به برجام خسارت محض و پاسخ‌گویی به صدها سؤال و ابهام در باره برجام، برای اعاده حیثیت خود چاره را در وادادگی و گدایی بیشتر و تعقیب دیپلماسی التماسی و راه اندازی نمایش تلخ برجام ۲، ۳ و... دیده و با کمک شبکه ساماندهی شده نفوذ، مدام برای تحمیل خط مذاکره با امریکا به دولت فشار وارد می‌کند.

فیلم: دولت روحانی مولود جریان تحریف است
۲۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰

امیر حسین ثابتی فعال رسانه‌ای جریان انقلاب در گفتگو با نسیم آنلاین با اشاره به جریان تحریف گفت: دولت روحانی مولود این جریان و رویکرد است و عملکرد این دولت هم جریان تحریف را در کشور تقویت کرده است.

آقای برجام و نسخه پیچی برای برجام ۹۹
۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۹

بنده معتقدم ما باید به دنبال برجام دیگری با آمریکا باشیم. برجام قبلی توسط آقای روحانی امضا شد که با مخالفت تندروها مواجه بود.

توجیه جدید ترامپ برای امتناع ایران از مذاکره با آمریکا
۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۸

«دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا روز چهارشنبه مدعی شد، اگر تنها چند ماه به انتخابات این کشور باقی نمانده بود، کشورهای متخاصم سر میز مذاکره بودند.

فیلم: علت مخالفت رهبر انقلاب با مذاکره با آمریکا
۱۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۵

رهبر معظم انقلاب اسلامی: اینکه بنده می گویم با آمریکا مذاکره نمی کنیم این است که مذاکره به سود ملت ایران نیست.

کره شمالی: برنامه‌ای برای مذاکره با آمریکا وجود ندارد
۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰

کره شمالی امروز (شنبه) بار دیگر تاکید کرد که برنامه‌ای فوری برای از سرگیری گفتگوهای اتمی با آمریکا ندارد مگر آنکه واشنگتن سیاست‌های خصمانه خود در قبال پیونگ یانگ را متوقف کند.

پادکست: زبان انقلاب
۷ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۱

حکایت مردی که با زبان انقلاب سخن می گفت.

فیلم: قالیباف: مذاکره با غرب باید با حداکثر بی اعتمادی انجام شود
۱ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۱

قالیباف: هر نوع مذاکره‌‌ باید از موضع قدرت باشد؛ مذاکره با آمریکا کاملاً ممنوع است. تحت هیچ شرایطی اجازه تخطی به آژانس از چارچوب‌های قانونی داده نخواهد شد. مقاومت هوشمندانه با پشتوانه اجماع ملی گزینه راهبردی ایران است. دوران کوتاه آمدن در برابر بحران آفرینی ها را سرکرده ایم. مذاکره با غرب باید با حداکثر بی اعتمادی انجام شود.

تهران مذاکره با ترامپ را رد کرد
۲۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۷

با وجود اینکه ترامپ در آخرین ماه های حضورش در کاخ سفید نیازمند توافقی با ایران است، تهران حاضر به مذاکره نیست.

احمدی نژاد در زمین سوخته روحانی؟!
۲۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۸

طرح مذاکره با آمریکا آن هم در شرایطی که ترامپ تمامی ابزارهای خود را بکار گرفته تا ولو شده یک عکس یادگاری با مقامات ایرانی بگیرد، چیزی جز پاس گل به ترامپ در انتخابات 2020 نخواهد بود.