داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار مذاکره-با-آمریکا
منظور آقای روحانی این بود!
۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۱

آیا مذاکره‌ای که طرف مقابل، سقف و نتیجه مورد قبول خود از آن را پیشاپیش اعلام کرده است، می‌تواند غیر از دیکته‌نویسی، مفهوم و معنای دیگری داشته باشد؟!

چرا یک ایرانیِ واقعی، باید ضد آمریکا باشد ؟!!
۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۹

این روزها تلاش‌هایی جهت کمرنگ کردن یا حذف شعار راهبردی «مرگ بر آمریکا» به بهانه فراهم کردن زمینه روابط ایران و آمریکا بر سر موضوعات مختلف صورت می¬گیرد.که با تحلیل های متفاوتی از سوی محافل و شخصیت های سیاسی و افکار عمومی روبرو شده است. در میان افراد طیف خاصی هستند که طرفدار سازش با آمریکا هستند. طرفداران سازش با آمریکا ابتدا می¬گفتند و می¬گویند : اینهمه «مرگ بر آمریکا» نگویید زشت است.

شریعتمداری: آقای روحانی! نیم متر پارچه سفید هم‌کافی است!
۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۵

آیا جناب رئیس‌جمهور از مردم شریف و پاکباخته ایران دعوت می‌کند که بیایند و در یک همه‌پرسی، نظر خود را درباره تسلیم شدن ذلیلانه به آمریکا و اروپا و رژیم صهیونیستی و برخی حکام بی‌سر و پای عرب اعلام کنند؟! دعوت به این به اصطلاح رفراندوم اگر اهانت مستقیم به ملت نیست -که هست- پس چیست؟!

کره شمالی به بی‌فایده بودن مذاکره با آمریکا اعتراف کرد
۹ مهر ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۰

سفیر کره شمالی در سازمان ملل متحد دوشنبه به بی‌فایده بودن مذاکره با آمریکا اعتراف کرد.

رهبر انقلاب: نباید با برچسبهای «تند» و «افراطی» نیروهای وفادار به انقلاب را از صحنه خارج کرد
۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۳

ایشان با اشاره به عملکرد اروپایی‌ها بعد از توافق هسته ای و عمل نکردن به وعده ها و همچنین نحوه عملکرد اروپا بعد از خروج امریکا از برجام و اعمال ظالمانه تحریم‌های ثانویه افزودند: اروپایی‌ها به رغم وعده های خود، عملاً به تحریم های امریکا پایبند ماندند و هیچ اقدامی انجام ندادند و از این پس هم بعید است کاری برای جمهوری اسلامی انجام دهند، بنابراین باید بکلی از اروپایی ها قطع امید کرد.

نیویورک و مدیریت بحران!
۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۹

در واقع هدف ترامپ هم از این مذاکرات و دیدارها در واقع مدیریت تنش و بحران با ایران است نه تلاشی برای حل آن.

اتهام آمریکا علیه ایران درباره حمله به تاسیسات نفتی عربستان بی‌اساس است
۴ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۴

رئیس‌جمهور اتهامات آمریکا مبنی بر دخالت ایران در حمله به یکی از تاسیسات نفتی عربستان را کاملا بی‌اساس خواند و از آمریکا و سه کشور اروپایی خواست با توجه به تجهیزات و ماهواره‌هایی که برای رصد منطقه دارند، به جای اتهام زنی، هر مدرکی که دارند اعلام کنند تا دنیا درباره بی‌اساس بودن اتهامات آن‌ها قضاوت کند.

فیلم: روحانی خطاب به مکرون: خوب پیش می‌رفتید، متوقف شدید!
۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۴

در ویدئویی که از دیدار روحانی و ماکرون منتشر شده، شنیده می‌شود که رئیس‌جمهور ایران با همتای فرانسوی‌اش در مورد پیشرفت تلاش‌های فرانسه که حالا متوقف شده،صحبت می‌کند.

اتفاقات برنامه ریزی نشده!
۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۸

دیروز اخباری از نیویورک به گوش رسید که گویا باری دیگر برخی به اتفاقات ناگهانی و هماهنگ نشده دل بسته اند. شاید بتوان پرچمدار این فضای رسانه ای را حسام الدین آشنا و پرویز اسماعیلی معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور دانست.

۶ نکته در مورد پیشنهادات جدید فرانسه به ایران
۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۸

مهدی محمدی جزئیات بسته پیشنهادی جدید فرانسه که حاوی خط اعتباری ۱۵ میلیارد دلاری اروپا در قبال انجام ۳ اقدام از سوی ایران است، منتشر کرد.