داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار مذاکره-با-آمریکا
جنتلمن های تروریست
۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۷

بررسی مصادیق و سوابق مقامات آمریکایی و اروپایی همگی نشانگر آن است که این جنتلمن های پشت میزمذاکره دقیقا همان تروریست های فردوگاه بغداد هستند، این بیان رهبرانقلاب نیز مساله را فراتر از عدم اعتماد به طرف های آمریکایی و اروپایی ارتقا داد بلکه با این توصیف و بیان حتی دیپلمات های آنها را نیز در جایگاه تروریست ها و قاتلان شهید حاج قاسم سلیمانی قرار دادند.

مکانیسم ماشه چماقی برای مذاکره
۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۱

اروپایی ها همسو با راهبرد فشارحداکثری آمریکا، مکانیسم ماشه را فعال کرده اند تا به عنوان چماقی بالای سر ایران، جمهوری اسلامی را مجبور به مذاکره مجدد همراه با طرف آمریکایی و دادن امتیازات بیشتری هستند.

نقش خواص در معادلات پس از حاج قاسم
۱۷ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۸

جامعه ایران از حدود سال ۹۱ دو مسیر متفاوت را تجربه کرد. در مسایل منطقه تصمیم گرفت در مقابل سیاستهای آمریکا مقاومت کند و در مسایل اداره و اقتصاد جامعه تصمیم گرفت با آمریکا مذاکره کند.

دیاثت سیاسی به سبک تاجزاده
۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۳

ایادی ترامپ در داخل با سردمداری تاج‌زاده، دوباره با کلیدواژه مذاکره فعال شده‌اند و بدنبال معامله سردار شهید سپهد قاسم سلیمانی هستند.

روحانی برنامه‌ای برای حل مشکلات مردم ندارد
۳ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۲

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اشتباه استراتژیک دولت این است که نگاه آنان به غرب است و بی‌برنامگی و بی‌تدبیری آنان برای مردم ملموس است.

سیاست آمریکا کشاندن ایران به پای میز مذاکره است
۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۲

سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا تاکید کرد سیاست‌های ایالات متحده در راستای کشاندن ایران به میز مذاکره است.

چرا حمله آمریکا تنها یک «توهم» است؟
۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۹

جنگ با آمریکا خیلی نزدیک و خیلی خطرناک است!» این پیامی است که این روزها از ماشین جنگی رسانه های داخلی و خارجی دشمن به ذهن ایرانیان منتقل می شود.

آغاز مذاکرات محرمانه ایران و آمریکا؛ در سایه تبادل زندانیان
۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۴

دیگر شکی باقی نمانده است که دولت روحانی مذاکرات پنهانی خود را با آمریکا مدت هاست آغاز کرده و نقطه شروع نیز تبادل زندانیان دو طرف است و پالس های آشکاری نیز از جانب مقامات ایرانی و آمریکا می رسد که هر دوطرف مایل به مذاکره در بقیه موضوعات نیز هستند

آیا با برجام از ذیل فصل هفتم خارج شدیم؟
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۷

یکی از ادعاهایی که پس از تصویب برجام تاکنون از طرف دولتی ها و حامیان برجام مکرر مطرح شده این است که اگر برجام هیچ دستاوردی نداشته باشد حداقل ما را از ذیل فصل هفتم منشور سازمان ملل خارج کرده است. حسن روحانی و مقامات دولتی بعد از عدم حصول دستاورد اقتصادی در فضای پسابرجام این گزاره را بدون هیچگونه استناد منطقی بیشتر از قبل تکرار می کنند تا بلکه یک دستاورد برای خسارت محض برجام بتراشند

منظور آقای روحانی این بود!
۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۱

آیا مذاکره‌ای که طرف مقابل، سقف و نتیجه مورد قبول خود از آن را پیشاپیش اعلام کرده است، می‌تواند غیر از دیکته‌نویسی، مفهوم و معنای دیگری داشته باشد؟!