داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار جوانان
فیلم: رهبر انقلاب: روح حماسه در کشور ما زنده است
۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۷

رهبر انقلاب در دیدار مداحان اهل بیت(ع): این شور و معنویت و احساس باید در بین جامعه خصوصا جوانان عمق پیدا کند.

مدیریت جوانان انقلابی ، تنها راه برون رفت از بن بست اقتصادی فعلی
۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۴

حامد ربطی ؛توسعه هر کشوری در گرو گسترش شاخص های علمی و پژوهشی است و گسترش این شاخص ها در گرو بروز رسانی افکار و اذهان جوامع خواهد بود.

فیلم: سردار قاآنی خطاب به آمریکایی‌ها: حساب کار خودتان را بکنید
۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۸

نسیم آنلاین: فرمانده سپاه قدس خطاب به مردم آمریکا: یا خودتان جلوی سردمداران‌تان را بگیرید یا دستان قدرتمندان فرزندان انقلاب اسلامی در سرتاسر عالم جلویش را خواهد گرفت.

پادزهر ناامیدی در جوانان چیست؟
۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۰

زندگی اقشاری از جامعه بویژه جوانان و نوجوانان با کمترین مشکلات و مصائب گاه به یاس ختم می‌شود که در صورت بی‌توجهی به ارائه پادزهرهای مناسب، فردای این قشر حساس را به مرز نیستی می‌کشاند.

خروجی دانشگاه‌ها باید جوان‌ م‍ؤمن حزب‌الهی باشد
۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۶

نماینده رهبر انقلاب در دانشگاه‌ها با اشاره به پیام اخیر مقام معظم رهبری به تشکل‌های دانشجویی گفت: رهبر انقلاب فرمودند: «کشور به عنصر مؤمن حزب‌الهی نیاز دارد» برای همین خروجی تشکل‌ها و دانشگاه‌ها باید جوان‌ م‍ؤمن حزب‌الهی باشد.

۱۲ میلیون جوان ایرانی در انتظار اجرای قانون تسهیل ازدواج جوانان
۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۷

پویش نماینده دوازده میلیونی در آستانه انتخابات یازدهمین مجلس شورای اسلامی آغاز به کرد. در این پویش از نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی درخواست می شود که موضع و راهکار خود را برای اجرای قانون تسهیل ازدواج جوانان که بیش از ۱۴ سال بر زمین مانده است اعلام کنند. قانونی که زندگی ۱۲ میلیون جوان ایرانی پشت سد ازدواج و خانواده های انان که نیمی از جمعیت کشور را شامل می شوند را تحت تاثیر جدی قرار میدهد.

سیاح: شناسایی نخبگان رویکرد مثبت شورای ائتلاف نیروهای انقلاب است
۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۰

کارشناس مسائل اقتصادی با اشاره به اینکه سازو کار شورای ائتلاف برای انتخاب و معرفی کاندیداهای انتخابات مجلس برای نخستین بار توانسته نخبه گزینی کند، گفت: یکی از مشکلات قدیمی فضای سیاسی کشور این است که فرآیند نخبه گزینی در آن وجود ندارد.

آسیب‌های وابستگی مفرط به یک دوست را بدانید
۱۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۰

یک روانشناس درباره آسیب‌های وابستگی به دوستان توضیحاتی داد.

هر زمان از دشمنان دل بکنیم و به جوانان اعتماد کنیم پیروزیم
۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰

نماینده شاهرود و میامی در مجلس گفت: در این چهل سال اخیر انقلاب اسلامی هر زمانی که از دشمنان دل بریدیم و به جوانان اعتماد کردیم خداوند قادر متعال ما را پیروز گردانید.

توئیت جدید سایت رهبرانقلاب درباره راهپیمایی ضدآمریکایی مردم عراق
۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۱

مردم کشورهای این منطقه از آمریکا متنفّرند؛ شما در عراق جنایت کردید؛ جوانان عراقی از شما متنفرند. این را چرا نمیفهمند آمریکایی‌ها؟