داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار فراکسیون-امید
پدرخوانده‌های خارج از مجلس فراکسیون امید را اداره می‌کردند
۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۱

عضو فراکسیون امید در سنجش عملکرد این فراکسیون، از نقش پدرخوانده‌های اصلاح‌طلب در بیرون از مجلس ابراز ناخرسندی کرد.

مجلس دهم؛ از ایده تا عمل
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۱

شکل گیری سلبی محلس دهم باعث شد که فقدان ایده در این مجلس و نمایندگان آن به چشم بیاید. در حوزه قانون گذاری و نظارت نمایندگان مجلس دهم ایده و طرحی نداشتند که در صورت ورود به مجلس می خواهند چه برنامه های پیش ببرند و برای رفع مشکلات چه کنند

عدم تشخیص اولویت‌ها و «امیدی» که ناامید شد
۳۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۸

در روزها و هفته‌های پایانی مجلس که ارکان این نهاد باید بگویند در این چهار سال چه کرده‌اند و پاسخگوی عملکرد خود باشد، فراکسیون امید چه اولویت‌هایی دارد؟

اگر گلی به سر مردم زده بودید دوباره نامزد می‌شدید
۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۰

عضو فراکسیون امید که به خاطر نارضایتی مردم تبریز جرأت نکرد مجدداً نامزد انتخابات شود، مدعی شد نمایندگان مجلس جدید نمی‌توانند کاری برای مردم کنند.

قوچانی: کارنامه «امید» علت شکست‌ اصلاح‌طلبان
۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۸

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران در یادداشتی با پیش‌بینی نتایج انتخابات مجلس نوشت: ما (اصلاح‌طلبان) از اصولگرایان شکست نمیخوریم، ما به خود یعنی به کارنامه «امید» و به قهر «مشارکت» می‌بازیم.

مجید انصاری: نقطه ضعف فراکسیون امید عدم اطلاع‌رسانی بود
۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۶

سرلیست اصلاح‌‌طلبان برای انتخابات مجلس گفت: فراکسیون امید خدمات خوبی را انجام داد اما این انتقاد به آن‌ها وارد است که چرا خدمات خود را اطلاع رسانی نکردند.

مرخصی زایمان، آرامشی که به مادران نرسید!
۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۰

یکی از موارد تشویقی مندرج در قانون سال ۹۱ که در سال ۹۲ ابلاغ شد، پیش‌بینی «مرخصی زایمان از شش ماه به نه ماه» برای مادران شاغل بود. قانونی که تا امروز بارها تغییر کرده است.

کواکبیان: سفیر انگلیس باید اخراج شود
۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۸

عضو فراکسیون امید مجلس با اشاره به حضور سفیر انگلیس در تجمع غیرقانونی گفت: وزارت خارجه باید با وی برخورد جدی کرده و بار دیگر او را احضار کند؛ همچنین اقدامات تنبیهی داشته و اگر قانع نشدند او را به عنوان عنصر نامطلوب از کشور اخراج کنند.

شکایت از «فریدون» روی میز مجلس
۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۵

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از بررسی پرونده مدرک تحصیلی فریدون در قالب شکایت به قوه قضائیه خبر داد.

عارف تنها ۶ نفر لیست امید را می‌شناخت
۱۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۲

یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: پدیده آقازادگی را به افرادی اطلاق می‌کنند که رانت‌خوار و دزد هستند و از بیت‌المال استفاده نامشروع انجام می‌دهند. چه کسی به آقازاده‌های با سواد، تحصیل کرده و اندیشمند اعتراض کرده است؟! اما اگر پسر فلان آیت الله هم اشتباهی کرده مردم به آن ایراد گرفته‌اند.