داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار اصلاحات
جایگاه خاتمی در لیست‌بازی اصلاح‌طلبان
۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۲

به ایستگاه انتخابات مجلس یازدهم رسیده‌ایم؛ حال، بدنه اصلاحات می‌تواند وزن سیدمحمدخاتمی را در هرم اصلاح‌طلبی ببیند و بر اساس آن تصمیم سیاسی اتخاذ کند.

عذرخواهی را «تَکرار» کن
۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۵

اصلاح‌طلبانی که روزگاری بنا بر نظر یکی از تئوریسین‌های خود، هیچ‌گاه «به فرموده» کسی عمل نمی‌کردند، چند سالی می‌شود که اصلی‌ترین کنش سیاسی‌شان حول به فرمودگی «سیدخندان» می‌گذرد؛ کنشی که جز خسران برای کشور، آورده دیگری به دنبال نداشته است.

اصلاح‌طلبان در تهران همایش انتخاباتی برپا می‌کنند
۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۶

ائتلاف احزاب اصلاح‌طلب به زودی در تهران همایش سراسری و انتخاباتی برگزار می‌کند.

تحریف تاریخ به سبک روحانی
۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۱

رئیس‌جمهور در تازه‌ترین سخنانش دیوار کشیدن در دانشگاه‌ها در دهه شصت را به مخالفان و رقیبان امروز خود نسبت داد؛ در حالی که عاملان آن اقدام، بخشی از بدنه حامیان وی در انتخابات‌های ۹۲ و ۹۶ بودند.

لیست نامزدهای ائتلاف اصلاح‌طلبان تهران+ اسامی
۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۲

فهرست کاندیداهای ائتلاف احزاب اصلاح‌طلب برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام شد.

واکنش مجید انصاری به ائتلاف احزاب اصلاح‌طلب
۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۸

عضو مجمع روحانیون مبارز گفت: از ائتلاف احزاب اصلاح‌طلب اطلاعی ندارم اما طبق مصوبه شورای عالی اصلاح‌طلبان، اصلاحات در تهران لیست نمی‌دهد.

اصلاح طلبان چند برابر دوره قبل کاندیدا دارند؟
۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۸

علیرغم جنجال و ادعای اصلاح‌طلبان درباره کمبود نامزد در انتخابات پیش رو، بررسی‌ها نشان می‌دهد این طیف با تراکم و ترافیک کاندیدا مواجه‌ است.

طرز برخورد با اکثر اصلاح‌طلبان از چند جهت نیازمند اصلاح است
۱۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۱

یک عضو مجمع تشخیص مصلجت نظام طی نامه‌ای به اعضای شورای نگهبان در خصوص رد صلاحیت تعدادی از کاندیداهای اصلاح طلب یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی واکنش نشان داد و این نوع برخورد را نیازمند اصلاح دانست.

فیلم: انتقاد تند محمود کریمی از روحانی
۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۳

پدافند سیاسی نداریم موشک برجام، FATF، پالرمو، NPT 2030 میخوره به ما، آقایان به فکر قوی کردن پدافند سیاسی باشید نه مذاکره.

ثبت‌نام بی‌سروصدای ۱۱۴ اصلاح طلب در انتخابات!
۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۷

با وجود اینکه برخی شخصیت‌های اصلاح‌طلب صحبت از عدم‌حضور در انتخابات یا شکست پیش از موعد می‌کنند، اما بررسی‌های تسنیم نشان می‌دهد در تهران برای هر کرسی از اصلاح‌طلبان نزدیک به ۴ نفر ثبت‌نام کرده‌اند، این آمار فقط مربوط به افراد شناخته‌شده است.