داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
سعه صدر و روحیه پاسخگویی لازمه مسئولان است نه عصبانیت و درشت‌گویی
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۳

آیت‌الله جنتی: حضور در مناصب بالا نیازمند سعه صدر و روحیه پاسخگویی است. مردم بحق از مسئولان توقع شفاف‌سازی دارند؛ این توقع باید پاسخ منطقی داده شود، عصبانیت و درشت‌گویی پاسخ مناسبی به این مطالبه نیست. بالاخره این سؤال وجود دارد که ۱۸ میلیارد دلار مداخله ارزی در سال ۹۶ با چه منطقی انجام شد و چه نتیجه‌ای داشت؟

مگر عصبانیت می‌تواند مجوز هر اقدام یا سخنی باشد؟!
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰

طحان نظیف درباره اظهارات رئیس جمهور نوشت: مگر عصبانیت می‌تواند مجوز هر اقدام یا سخنی باشد؟! مردمی که گلایه‌مندند کجا باید صدای خود را به گوش منتخبان خود برسانند؟

طرح تشکیل وزارت بازرگانی بدون بررسی در کمیسیون اجتماعی به صحن آمد
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۷

یک نماینده مجلس گفت: تخلف آشکاری در فرایند بررسی طرح تشکیل وزارت بازرگانی رخ داده است. آقایان با چند امضاء و بدون اینکه جلسه‌ای در کمیسیون اجتماعی تشکیل شود، طرح را به صحن آوردند.

احمدعلی مقدم : آیا پذیرفتن FATF خود تحریمی نیست؟
۱۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره به اصرار دولت بر تصویب لوایح مربوط به FATF گفت: با اجازه دسترسی به اطلاعات اقتصادی کشور، خود فرصت جاسوسی مالی را برای غرب فراهم می‌آوریم.

جزئیاتی از تصمیم جدید شورای نگهبان و وزارت کشور برای برگزاری انتخابات الکترونیک
۱۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۷

رئیس کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی جزئیاتی از تصمیم جدید شورای نگهبان و وزارت کشور برای برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس به‌شکل الکترونیکی را تشریح کرد.

شورای نگهبان به لایحه تجارت ایرادات جدی وارد کرده است
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۴

عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی و از تدوین کنندگان لایحه تجارت، ضمن اعتراف بر بی نقص نبودن متن لایحه تجارت، از ایرادات جدی شورای نگهبان به این لایحه خبر داد.

ارجاع مصوبه «حذف تنوع مدارس» به مجلس
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۳

وزیر آموزش‌وپرورش گفت: مصوبه تنظیم‌بخشی از مقررات مالی، اداری و پشتیبانی آموزش و پرورش در شورای نگهبان رد شده است و به بندهایی چون اختصاص یک درصد درآمد شرکت‌ها، اجاره دادن واحدهای آموزشی، اعمال مدرک دوم فرهنگیان و کاهش تنوع مدارس ایراداتی گرفته‌اند.

مجوز شورای عالی انقلاب فرهنگی، لازمه انحلال مدارس شاهد
۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۲

معاون آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: مدارس شاهد با مجوز شورای عالی انقلاب فرهنگی تاسیس شده و نمی توان با مجوز مجلس آن ها را حذف کرد.

شروط حمایت از افشاکنندگان مفاسد اقتصادی
۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۴

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در راستای رفع ایراد شورای نگهبان به لایحه اصلاح قانون ارتقای سلامت نظام اداری و مقابله با فساد، شروطی را برای حمایت از افشاکنندگان مفاسد اقتصادی تعیین کردند.

درخواست بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان از شورای نگهبان برای رد مصوبه « حذف تنوع مدارس»
۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۸

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان طی نامه‌ای از شورای نگهبان خواست با استرداد و ملغای مصوبه مجلس درباره حذف تنوع مدارس؛ از تضعیف و ضربه مهلک بر بدنه نظام تعلیم و تربیت و نقض قوانین و اسناد بالادستی جلوگیری کند.