داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار علاءالدین-بروجردی
بروجردی: ظریف شجاعانه مواضع ایران را مطرح کرد
۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۵

رییس پیشین کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به صحبت‌های وزیر امور خارجه کشورمان در نشست سه‌شنبه شب شورای امنیت با محوریت اجرای قطعنامه 2231 سازمان ملل گفت: در این نشست وزیر امور خارجه کشورمان مواضع جمهوری اسلامی ایران را با صراحت و شجاعت مطرح کردند.

ادامه سرکوب مسلمانان هند روا نیست
۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۳

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: مقامات کشور باید نسبت به وضعیت مسلمانان هند حساس باشند و اقداماتی فراتر از احضار سفیر هند انجام دهند.

بروجردی: تحریم بخش عمرانی کشور غیر قانونی است
۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۳

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تحریم‌های اخیر آمریکا در بخش عمرانی را غیر قانونی خواند و در عین حال گفت که این تحریم‌ها تاثیری در فعالیت‌های خستگی ناپذیر سپاه در خارج و داخل کشور نمی‌گذارد.

مشکل ایران و عربستان با میانجیگری پاکستان حل نخواهد شد
۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: از اقدام پاکستان برای حل مشکلات ایران و عربستان استقبال می کنیم اما راه حل مشکلات ایران و عربستان را باید در سیاست‌های این کشور در منطقه جستجو کرد.

بروجردی: نباید در مقابل دشمن هیچ گونه هراسی داشته باشیم
۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۱

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ما نباید در مقابل دشمن هیچ گونه هراسی داشته باشیم و باید مطالبات خود را شجاعانه مطرح کنیم.

راز پیروزی انقلاب بهره‌گیری از نهضت عاشورا است
۱۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس گفت: راز پیروزی انقلاب اسلامی بهره‎گیری از اهداف نهضت عاشورا است.

برقراری صلح از موضع قدرت صورت می‌گیرد
۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۵

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: سیاست جمهوری اسلامی ایران برقراری صلح و ثبات در منطقه است و این صلح را از موضع قدرت اعمال خواهیم کرد.

گام سوم کاهش تعهد ایران چه خواهد شد؟
۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

در حالی که وارد دومین سال تحریم های جدید آمریکا علیه ایران می شویم مایک پمپئو روز جمعه ایران را به اعمال تحریم های بشتر در ادامه جنگ روانی علیه ایران تهدید کرد. حال باید دید این اقدام چه تغییری در تصمیم اروپایی ها در قبال تعهدشان در برجام به وجود خواهد آورد، همچنین گام سوم کاهش تعهدات ایران به برجام چطور برداشته خواهد شد. سه عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجه مجلس پاسخ می دهند.

شوی سیاسی غرب غیرقابل قبول است
۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۰

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اروپایی‌ها فقط نمایش بازی می‌کنند و حرف‌های قشنگ می‌زنند در حالی که حرف بدون عمل برای ما قابل قبول نیست.

محاسبات آمریکا درباره ایران غلط بود
۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۶

وی با تاکید بر اینکه آمریکایی‌ها این بار هم همچون گذشته محاسباتشان درباره ایران غلط بود گفت: آنها پهپاد فوق مدرنی را وارد حریم هوایی ایران کردند چون تصورشان این بود که ایران توانایی شناسایی و برخورد ندارد اما مثل همیشه اشتباه کردند.