داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار تبلیغات
فیلم: رپورتاژ شرق برای بایدن... !
۸ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۲

نسیم آنلاین: آیا انتخاب بایدن تنش‌ها را کاهش می‌دهد؟

سپاه در ایرانسل حتی یک سهم هم ندارد
۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰

معاون هماهنگ‌کننده سپاه گفت: ما با مردم‌مان صادقیم، اگر اشتباه کردیم، می‌گوئیم و به دنبال عوام‌فریبی و شگرد رسانه‌ای نیستیم.

کدام شبکه‌های اجتماعی بیشترین تبلیغات را دارند؟
۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۳

تبلیغات جزء جدایی‌ناپذیر اینترنت هستند. بسیاری از خدمات اینترنتی تنها و تنها به دلیل دریافت هزینه تبلیغات روی پلتفرم‌های اینترنتی سوار شده‌اند. براساس یک تحقیق از وب‌سایت تحقیقاتی «ویسل‌اوت» (WhistleOut) اینستاگرام و فیس‌بوک نسبت به سایر شبکه‌های اجتماعی بیشترین تبلیغات را به کاربرانشان عرضه می‌کنند.

تبلیغات نامزدها از ۸ صبح پنجشنبه، ۲۰ شهریور ممنوع است
۱۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۷

ستاد انتخابات کشور اعلام کرد: تبلیغات نامزدهای مرحله دوم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ۸ صبح پنجشنبه ۲۰ شهریور، ممنوع است.

تبلیغات دور دوم انتخابات مجلس آغاز شد
۱۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۶

تبلیغات دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در حالی از امروز آغاز شده است که ممنوعیت از حضور نامزدها در شبکه‌های استانی، مجازات در نظر گرفته شده برای کاندیداهایی است که شیوه‌نامه‌ها را رعایت نکنند.

هدایای تبلیغاتی به پاس تشکر از داروسازان و کادر درمان
۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۹

هدایای تبلیغاتی بدون آن که گاهی خودمان بدانیم، بخشی از زندگی ما شده است. اما مفهومی متفاوت و کارکردی ویژه را نسبت به سالیان گذشته با خود دارد. این هدایا دیگر صرفا تامین کننده بخشی از فرآیند تبلیغاتی نیست و به گستردگی و تاثیرگذاری یک فرهنگ عمل می‌کند.

تبلیغات در مرحله دوم انتخابات مجلس، مجازی است
۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۲

دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: ستادهای تبلیغاتی نامزدها در ۹ استان کشور فعالیتی نخواهند داشت و تبلیغات انتخاباتی صرفا در عرصه مجازی صورت خواهد گرفت.

دلایل خرید فالوور و لایک
۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۳

این روزها اینستاگرام یکی از رایج‌ترین و پربازدیدترین صفحات اجتماعی است که فرصت های طلایی بسیاری برای بازاریابی ایجاد کرده است. هر کسب و کاری که از این موقعیت استفاده نکند، فرصت بزرگی را از دست می دهد.

خرید رپورتاژ آگهی ارزان با قیمت های رقابتی
۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۴

خرید رپورتاژ آگهی ارزان امروزه یکی از نیاز های اولیه برای بحث سئو سایت است ، البته هدف دومی که در خرید رپورتاژ آگهی می توان به آن رسید بحث برندینگ و دیده شدن بین کاربران است ، ما معمولا برای بحث رپورتاژ آگهی سایت هایی را انتخاب می کنیم که از نظر قدرت و اعتبار دامنه در سطح بالایی قرار دارند. در ادامه به بررسی نکات مهم در خرید رپورتاژ آگهی خواهیم پرداخت و سعی میکنیم بهترین مرجع برای خرید رپورتاژ آگهی ارزان را در اختیار شما قرار دهیم.

اهمیت بسته بندی کالا + معرفی ۱۱ کارخانه بزرگ بسته بندی در جهان
۳۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۲

تاریخچه بسته بندی به ۵ هزار سال پیش می‌رسد، زمانی که از موادی مانند برگ، چوب و شیشه برای پوشاندن یا نگهداری محصول استفاده می‌شده است. فناوری مدرن راهی طولانی طی کرده تا استحکام، مقاومت، محافظت، عملکرد و زیبایی‌شناسی را به محصول ببخشد.