داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار تبلیغات
ترامپ از رو نمی‌رود
۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۰

علیرغم افزایش قابل توجه شمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا، ترامپ قصد دارد هفته آینده دومین همایش انتخاباتی خود را در ایالت نیوهمپشایر برگزار کند.

هزینه ۱۷۱ میلیارد تومانی بانک ملت برای تبلیغات
۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰

براساس اطلاعات صورت مالی بانک ملت، این بانک طی سال ۱۳۹۸ در مجموع ۱۷۱ میلیارد و ۲۲۷ میلیون تومان برای تبلیغات هزینه کرده است.

تبلیغ سفر به استان‌های قرمز!
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۰

موج دوم اپیدمی کرونا در استان‌های خوزستان، سیستان و بلوچستان، کرمانشاه و هرمزگان در جریان است، با این حال تبلیغ برای سفر به برخی از این مناطق در دستور کار قرار گرفته است.

پوشیدن ماسک جدال انتخاباتی میان جو بایدن و ترامپ را داغ کرد
۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۵

ترامپ در روزهای گذشته از پوشیدن ماسک در برابر دوربین‌ها خودداری کرده و اشاره کرده نمی‌خواهد این مسئله را به یک پیروزی نمادین برای رسانه‌ها تبدیل کند.

پول کمپین‌های انتخاباتی ترامپ از چین می‌آید
۳۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۲

بزرگترین حامی مالی ترامپ و جمهوری‌خواهان آمریکا، یعنی شلدون آدلسون و همسرش، نزدیک به 30 میلیارد دلار از ثروت خود را از شرکت‌ها و کازینوها و مراکز تفریحی جزیره ماکائو در چین و سنگاپور به دست می‌آورند.

تأثیر کرونا بر شبکه‌های اجتماعی و آگهی‌های تجاری
۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۷

شیوع کرونا توئیتر را برای کاربران این شبکه اجتماعی ارزشمندتر از همیشه کرده است اما تبلیغات تجاری توئیتر را کاهش داده است.

کاسبی سلبریتی‌ها در روزهای کرونایی کشور
۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۵

نمی‌دانیم منظور جواد خیابانی با کدام بازیگران و ورزشکاران است، اما خوب می‌دانیم که واسطه‌ها و دلال‌ها برای آوردنِ میهمان به تلویزیون چقدر درآمد دارند. چرا باکس آگهی بازرگانی را به سلبریتی‌ها داده‌اند و برای آمدن‌شان به تلویزیون هم پول می‌دهند؟

نامزدها به هیچ عنوان نباید در شعب تبلیغ کنند
۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۳

ستاد انتخابات وزارت کشور با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: کلیه اوراق و آثار تبلیغاتی متعلق به نامزدهای انتخاباتی به هیچ عنوان نباید در محل شعبه و اطراف درب ورودی و خروجی آن وجود داشته باشد.

پایان مهلت تبلیغات انتخابات مجلس شورای اسلامی
۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۵

فرصت تبلیغات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و میان‌دوره‌ای خبرگان رهبری به پایان رسید.

مهلت قانونی تبلیغات کاندیداها ساعت ۸ صبح فردا پایان می‌یابد
۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۵

فعالیت‌های تبلیغاتی کاندیدا‌ها از بامداد روز پنجشنبه (۲۴ بهمن) آغاز شد و در ساعت ۸ صبح روز پنجشنبه (اول اسفند) پایان می‌یابد.