داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار محمد-اسلامی
توضیحات وزیر راه درباره ‌راه‌آهن چابهار ــ زاهدان
۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۳

وزیر راه و شهرسازی گفت: از سال ۱۳۹۶ تاکنون روند توسعه و بهره‌برداری از بندر شهید بهشتی افزایش ۴برابری داشته است که این امر یک رکورد محسوب می‌شود.

زمان تعیین مبلغ تسهیلات ودیعه مستأجران در حال بررسی است
۱۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۴

وزیر راه و شهرسازی گفت: مبلغ تسهیلات ودیعه مستأجران در ستاد اقتصادی دولت و ستاد مقابله با کرونا در حال بررسی است و تا پایان تیرماه رقم آن مشخص می‌شود.

وزیر راه: اجاره پشت‌بام صحت ندارد
۸ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۰

وزیر راه با تاکید بر این‌که باید برای قراردادهای اجاره مسکن کد رهگیری صادر شود، گفت: اجاره پشت‌بام به کارگران و اسکان دو خانوار در یک مسکن صحت ندارد.

تکمیل آزادراه تهران - شمال تا ۵ سال آینده
۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۶

وزیر راه و شهرسازی از ساخت کل آزادراه تهران - شمال تا ۵ سال آینده خبر داد و گفت: عملیات اجرایی در قطعه دو این آزادراه سه شیفته می‌شود.

زنگ خطر برای مالکان خانه‌های خالی به صدا درآمد
۲۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۳

به تازگی با اوج گرفتن بحث مالیات ستانی از خانه‌های خالی، برخی مالکان این واحدها در قبال تنظیم قراردادهای اجاره صوری به مشاوران املاک پیشنهاد ارقام عجیب و غریب ارائه می‌دهند.

مستأجران تسهیلات حمایتی می‌گیرند
۲۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۴

اسلامی گفت: دولت قصد دارد کمک کند تا در شرایط کرونایی بخشی از مستأجرانی که نیازمند حمایت هستند، تسهیلات حمایتی دریافت کنند به همین منظور کمیته‌ای متشکل از سازمان برنامه و بودجه، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزارت اقتصاد و وزارت راه و شهرسازی تشکیل شده تا تمهیداتی در این خصوص اندیشیده شود.

علت گرانی مسکن و اجاره‌بها از زبان وزیر
۲۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۵

وزیر راه و شهرسازی گفت: طرح اقدام مسکن ملی را در جهت نهضت خانه سازی آغاز کرده‌ایم، در این باره یک میلیون و ۶۰۰ هزار نفر در کشور ثبت نام کرده اند که ۵۰ درصد یعنی ۸۰۰ هزار نفر واجد شرایط هستند.

وزرای راه و نیرو فردا به مجلس می‌روند
۲۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۶

وزرای راه و شهرسازی و نیرو فردا برای ارائه گزارش در حوزه‌های کاری وزارتخانه‌های خود به نمایندگان در صحن علنی مجلس حاضر می‌شوند.

دستور روحانی به وزیر راه برای اتمام پروژه‌های بالای ۸۰ درصد پیشرفت
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۵

رئیس جمهور بر ضرورت اتخاذ تمهیدات لازم از سوی وزارت راه و شهرسازی برای انجام هر چه سریعتر این کار با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی تاکید کرد.

امکان تردد در آزادراه همت- کرج از ۲۹ اسفند ۹۸
۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۹

وزیر راه و شهرسازی گفت: طبق اعلام رئیس‌جمهوری، امکان تردد در آزادراه همت-کرج از روز پنج‌شنبه ۲۹ اسفند وجود دارد و مردم می‌توانند از پس فردا در این آزادراه تردد کنند.