داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار محمد-اسلامی
مردم از طرح ملی مسکن خوششان نیامد
۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۸

اگر چه وزیر راه و شهرسازی بر اجرای قدرتمند طرح اقدام ملی مسکن تأکید دارد، اما برخی نشانه ها از بعید بودن دستیابی به هدف «تحویل بخشی از واحدهای این طرح در دولت دوازدهم» حکایت دارد.

دسترسی به وام گرانتر شد
۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۱

اگرچه وزیر راه و شهرسازی صرفا از ارائه پیشنهاد برای افزایش وام مسکن خبر داده و هنوز سرنوشت این پیشنهاد در شورای پول و اعتبار مشخص نیست اما همین خبر قیمت اوراق تسه را افزایش داده است.

اسلامی: تا پایان اربعین پروازی به عتبات نداریم
۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۲

وزیر راه و شهرسازی با بیان این‌که از وضعیت راه‌های استان تهران به شدت شاکی بودم، گفت: تا پایان امسال کنارگذر جنوبی تهران به طول ۱۵۷ کیلومتر به بهره‌برداری می‌رسد.

اسلامی: وضعیت بازار مسکن به دلیل حجم نقدینگی لجام‌گسیخته در کشور است
۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۹

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه علت اصلی نوسانات و گرانی قیمت در بازار مسکن حجم نقدینگی لجام‌گسیخته و تلاش برای ایجاد تلاطم توسط سوداگران است تاکید کرد که باید دولت نقدینگی از کف جامعه جمع کند.

وعده وزیر راه: حاشیه‌نشینی را سه ساله جمع می‌کنیم
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۷

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به درخواست از بنیاد مسکن برای ورود به چالش حاشیه‌نشینی گفت: امیدواریم بتوانیم با طرح‌هایی که داریم، این مشکل سه ساله رفع شود.

خبر خوش وزیر راه برای مستأجران
۲۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۸

وزیر راه و شهرسازی با تشریح چهار راهکار دولت برای موفقیت طرح ملی مسکن، گفت:‌ متقاضیان طرح ملی مسکن سال آینده خانه‌دار می شوند.

پیشنهاد وزیر راه به مالکان خانه‌های خالی: خانه بدهید، زمین خوب بگیرید
۲۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۵

وزیر راه و شهرسازی در مراسم اجرایی شدن سامانه ملی املاک از شرایط اعطای زمین مرغوب به مالکان خانه‌های خالی خبر داد.

وزیر راه: ۶۳ هزار زن سرپرست خانوار در طرح مسکن‌ملی ثبت‌نام کردند
۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۱

وزیر راه و شهرسازی گفت: از ۹۳۰ هزار متقاضی طرح مسکن ملی، ۶۳ هزار نفر زنان سرپرست خانوار هستند که در اولویت واگذاری مسکن قرار دارند.

تردد بیمار کرونایی جرم محسوب می‌شود
۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۸

اسلامی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر پذیرش مسافر کرونایی در پروازها گفت:‌ در گام اول که تردد مسافر کرونایی طبق مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا جرم محسوب می‌شود؛ همچنین در فرودگاه‌ها بابت ورود مسافران تب‌سنجی انجام می‌شود از سوی دیگر در پروازها تا جایی که امکان دارد بحث فاصله‌گذاری اجتماعی رعایت می‌شود.

خبر خوش وزیر راه درباره ‌بازار مسکن
۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۶

وزیر راه و شهرسازی گفت: در کشور نهضت خانه‌سازی در حال شکل‌گیری است تا بتوانیم از التهابات موجود در بازار مسکن جلوگیری کنیم.‌