داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار وزارت-کشور
ساخت ۳۴۰۰۰ صندوق رای الکترونیک توسط وزارت کشور
۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۴

مدیرکل انتخابات وزارت کشور گفت: ۳۴۰۰۰ صندوق رای الکترونیک نیز توسط وزارت کشور و با همکاری سازمان برنامه و بودجه و وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ساخته شده است.

تکلیف ۵ کرسی نمایندگان فوت شده چه می‌شود؟
۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۹

سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: برای پنج نماینده‌ای که فوت شده یا اعتبارنامه‌شان در مجلس رد شده و انتخابات حوزه‌شان ابطال شده در انتخابات ۱۴۰۰ رای گیری می‌شود.

وزارت کشور: ناامنی در گچساران شایعه است
۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۳

وزارت کشور با صدور اطلاعیه ای هرگونه ارتباط و انتصاب تصاویر پخش شده در بخشی از فضای مجازی با تصمیم اخیر مجلس در خصوص منتخب یکی از حوزه های انتخابیه در استان کهگیلویه و بویراحمد، را تکذیب کرد.

نامه بازگشت برخی محدودیت ها به تهران در بایگانی
۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۲

وزارت کشور در نامه ای به تعدادی از استانداران استان ها، خواستار ایجاد محدودیت هایی شده است که کلانشهر تهران نیز شامل این نامه شده است.

۱۲ شهر دوستدار کودک در ایران معرفی شدند
۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۲

پس از بررسی نتایج ارزیابی شهرهای متقاضی پایلوت شهر دوستدار کودک، دوازده شهر بر اساس ارزیابی عملکرد به عنوان شهرهای منتخب برای پایلوت شهر دوستدار کودک انتخاب شدند.

خبری خوش برای رانندگان تاکسی
۲۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۳

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور گفت: برای حمایت از رانندگان تاکسی تسهیلات ۶ میلیون تومانی در نظر گرفته شده و برای ثبت نام به نشانی kara.mcls.gov.ir مراجعه کنند.

محسن هاشمی: از چشم مردم افتادیم
۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰

رئیس‌ کارگزارانی شورای شهر تهران خواستار جایگزینی میانه‌روی با اصلاح‌طلبی شد.

شایعه شکنجه غیرقانونی در مرزهای خراسان رضوی رد شد
۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۱

مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور در مورد شایعات و اخبار غیر صحیح منتشر شده مدعی شکنجه و غرق تعدادی از اتباع افغانستانی گفت: مسلماً این واقعه هیچ ارتباطی با مرزبانی جمهوری اسلامی ندارد.

نمازجمعه این هفته در ۱۵۷ شهر برگزار می‌شود
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۹

معاون سازماندهی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور اعلام کرد که در هفته جاری نماز جمعه در ۱۵۷ شهر کشور با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

حذف دادستان از اعضای هیئت اجرایی انتخابات مجلس
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۲

نمایندگان مجلس در مصوبه‌ای مقرر کردند که دادستان از اعضای هیئت اجرایی انتخابات مجلس حذف شود.