داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار وزیر-راه-و-شهرسازی
توضیحات وزیر راه درباره ‌راه‌آهن چابهار ــ زاهدان
۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۳

وزیر راه و شهرسازی گفت: از سال ۱۳۹۶ تاکنون روند توسعه و بهره‌برداری از بندر شهید بهشتی افزایش ۴برابری داشته است که این امر یک رکورد محسوب می‌شود.

اسلامی: مصوبه ستاد کرونا درباره مستاجرین کارگشاست
۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۹

وزیر راه و شهرسازی گفت: مصوبه ستاد کرونا درباره مستاجرین کارگشاست و منجر به آرامش جامعه شده و از وضعیت لجام‌گسیخته قبلی خارج شدیم.

زمان تعیین مبلغ تسهیلات ودیعه مستأجران در حال بررسی است
۱۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۴

وزیر راه و شهرسازی گفت: مبلغ تسهیلات ودیعه مستأجران در ستاد اقتصادی دولت و ستاد مقابله با کرونا در حال بررسی است و تا پایان تیرماه رقم آن مشخص می‌شود.

وزیر راه: اجاره پشت‌بام صحت ندارد
۸ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۰

وزیر راه با تاکید بر این‌که باید برای قراردادهای اجاره مسکن کد رهگیری صادر شود، گفت: اجاره پشت‌بام به کارگران و اسکان دو خانوار در یک مسکن صحت ندارد.

معاون وزیر راه با حکم نوبخت دو شغله شد
۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۵

نعمت الله ترکی که اکنون معاون وزیر راه است همزمان از سوی نوبخت به عنوان سرپرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور منصوب شد.

زنگ خطر برای مالکان خانه‌های خالی به صدا درآمد
۲۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۳

به تازگی با اوج گرفتن بحث مالیات ستانی از خانه‌های خالی، برخی مالکان این واحدها در قبال تنظیم قراردادهای اجاره صوری به مشاوران املاک پیشنهاد ارقام عجیب و غریب ارائه می‌دهند.

مستأجران تسهیلات حمایتی می‌گیرند
۲۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۴

اسلامی گفت: دولت قصد دارد کمک کند تا در شرایط کرونایی بخشی از مستأجرانی که نیازمند حمایت هستند، تسهیلات حمایتی دریافت کنند به همین منظور کمیته‌ای متشکل از سازمان برنامه و بودجه، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزارت اقتصاد و وزارت راه و شهرسازی تشکیل شده تا تمهیداتی در این خصوص اندیشیده شود.

علت گرانی مسکن و اجاره‌بها از زبان وزیر
۲۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۵

وزیر راه و شهرسازی گفت: طرح اقدام مسکن ملی را در جهت نهضت خانه سازی آغاز کرده‌ایم، در این باره یک میلیون و ۶۰۰ هزار نفر در کشور ثبت نام کرده اند که ۵۰ درصد یعنی ۸۰۰ هزار نفر واجد شرایط هستند.

وزرای راه و نیرو فردا به مجلس می‌روند
۲۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۶

وزرای راه و شهرسازی و نیرو فردا برای ارائه گزارش در حوزه‌های کاری وزارتخانه‌های خود به نمایندگان در صحن علنی مجلس حاضر می‌شوند.

واکنش جهانگیری به کاهش بی‌سابقه قیمت نفت آمریکا
۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۳

معاون اول رئیس‌جمهورگفت: اقتصاد آمریکا که ۲۵ درصد تولید ناخالص دنیا را در اختیار دارد از شب گذشته نفت را به قیمت منفی به فروش گذاشته و این نشان می‌دهد که بقیه کشورهای دنیا نیز از پیامدهای اقتصادی کرونا بی‌نصیب نخواهند ماند.