داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار سلبریتی
کاسبی سلبریتی‌ها در روزهای کرونایی کشور
۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۵

نمی‌دانیم منظور جواد خیابانی با کدام بازیگران و ورزشکاران است، اما خوب می‌دانیم که واسطه‌ها و دلال‌ها برای آوردنِ میهمان به تلویزیون چقدر درآمد دارند. چرا باکس آگهی بازرگانی را به سلبریتی‌ها داده‌اند و برای آمدن‌شان به تلویزیون هم پول می‌دهند؟

معرفی داروی ضد کرونا، یک سلبریتی را دادگاهی کرد
۲۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۰

دفتر دادستان کل میزوری در اطلاعیه‌ای اعلام کرد «باکر متهم است به ارائه اطلاعات دروغین درمان ویروس کرونا یا کاهش پیامدهای آن و همچنین تقویت سیستم ایمنی بدن به ویژه در سالمندان». نکته جالب توجه این است که داروی معرفی شده در برنامه باکر در شرکتی با ریاست خود او تولید می‌شود.

نه سلبریتی‌سالاری، نه سلبریتی‌ستیزی
۱۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۰

هک صفحه اینستاگرام سالومه سیدنیا، مجری جنجالی شبکه معارض «من و تو» و انتشار چت‌های خصوصی او با برخی بازیگران و هنرمندانی که در ایران زندگی می‌کنند و برنامه‌ها، اجراها یا آثاری در ایران دارند و بعضاً با صداوسیما نیز همکاری‌هایی دارند، سبب شده یک بار دیگر بحث داغ و تمام‌ناشدنی نسبت سلبریتی‌ها با نظام سیاسی ایران و باورها و هنجارهای پذیرفته‌شده‌ فرهنگی جامعه ایران راه بیفتد.

چند نکته درباره هک شدن صفحه سالومه/ دم خروس سلبریتی ها از «من و تو» بیرون زد!
۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۷

صفحه اینستاگرام مجری شبکه بهایی_انگلیسی من و تو هک شده است. در پی هک صفحه رسمی سالومه سیدنیا مجری شبکه من و تو ارتباطات پنهانی بعضی از بازیگران و سلبریتی ها توسط هکر افشا شده است.

فیلم: درخواست پول توسط بازیگر معروف از کودک مبتلا به سرطان برای پذیرش دیدار با وی!
۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۶

نسیم آنلاین: روایت عجیب غم‌انگیز مدیر موسسه پنجمین فصل قشنگ از کودک مبتلا به سرطان که آرزو به دل ماند و فوت کرد.

«سلبریتی» علیه «سلبریتی»
۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۶

«این عنوان سلبریتی را از چهره ما بردارید، ما خودِ خودِ مردمیم.» در حقیقت بهداد آن شب همنوا با منتقدانی که رفتار، گفتار و افکار سلبریتی‌ها را نقد می‌کرده و می‌کنند گفت: «سلبریتی ها با مردم فاصله دارند.» لایه نهفته دیگرِ این سخن نیز به خشمِ سلبریتی‌ها از تصور مردم نسبت به خودشان بازمی‌گردد.

نه مردم، به سلاطین تناقض!
۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۳

«ما خود خود مردمیم این اسم مزخرف سلبریتی از روی صورت ما بردارید»، این معروف‌ترین بخش از صحبت‌های حامد بهداد در جشن انجمن منتقدان سینما درپنجشنبه شب گذشته بود که اتفاقا همراه با ویدئوی صحبت‌های او در فضای مجازی به شدت چرخید و بازخوردهای زیادی هم داشت.

اعتراض ریاکارانه؟!
۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۱

 فرهنگ عامه مردم ایران پر است از ضرب‌المثل‌هایی در نقد رفتارهای متناقض آدم‌ها؛ از «با دست پس زدن و با پا پیش کشیدن» گرفته تا «دم خروس رو باور کنیم یا قسم حضرت عباس رو» و ...؛ ضرب‌الثمل‌هایی که نشان می‌دهد اساسا ایرانی جماعت از رفتار متناقض و همراه با دروغ بیزار است.

شهاب حسینی: با بودجه دولتی در فیلم بازی می‌کنید اما از فجر انصراف می‌دهید؟
۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۳

بعد از انتشار پستی در نقد تحریم جشنواره فجر توسط شهاب حسینی، بار دیگر وی در مطلبی نسبت به واکنش‌های منفی نسبت به این پست، متنی را منتشر و از عقاید دینی و سیاسی خود دفاع کرد.

وقتی دم خروس سلبریتی‌های اجاره‌ای انگلیس بیرون می‌زند
۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۶

سلبریتی های اجاره ای که طی این سه روز از کشته شدن مسافران هواپیمای اوکراینی ساکت بودند و حتی یک پیام تسلیت ندادند، حالا به‌صورت کاملا هماهنگ وارد میدان می شود و دوشادوش سفیر انگلیس لیدری تجمع ساختارشکنانه را برعهده می گیرند.