داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار سلبریتی
فیلم: در پشت پرده ویدیوی جنجالی «کویتی‌پور» چه خبر بود؟!
۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۲

سودجویی شرکت‌های استعدادیابی کار را به جایی رسانده که برای معرفی چهره‌های جدید از هیچ حرکتی برای تبلیغات سریع و گسترده کوتاه نمی‌آیند.

سلبریتی‌های داغ‌تر از آش
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۸

ریشه کن شدن پدیده شوم فعالیت چهره‌های به ظاهر سلبریتی مستلزم همکاری آحاد مردم و نهادهای مربوطه است.

انتقاد مرجانه گلچین از مافیای بازیگران سلبریتی
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۷

بازیگر سریال «زوج یا فرد» گفت: امیدوارم تعطیلی پروژه‌های سینمایی به بازیگرانی که همواره روی پرده بودند شوک وارد کرده و به آنها یادآوری کند که کمی وضعیت بازیگران کم کار را درک کنند، امیدوارم این بازیگران کمی احساس بازیگرانی که سالها در خانه بوده‌اند را تجربه کنند.

تنابنده نگران تعطیل شدن پایتخت
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۰

همزمان با مطالبه شفافیت درباره دستمزد برخی از سلبریتی‌ها در صداوسیما، «محسن تنابنده» هم که قبلا مواضع تندی علیه صداوسیما گرفته بود، تغییر موضع داد.

دستمزدهای نجومی مجریان استاندارد است؟!
۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۹

دبیر شورای نظارت بر صداوسیما از جمع‌آوری مستندات برای مشخص شدن واقعیت دستمزدهای مجریان تلویزیون و بررسی اینکه این مبالغ در سطح استاندارد بوده است یا خیر، خبر داد.

فیلم: مهران احمدی و صدا وسیما و تناقضات این روزهای ما
۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۸

آقای مهران احمدی، بازیگر، در برنامه دورهمی مهران مدیری طی سخنانی در دفاع از صنف خود از مقایسه هنرمندان و بقیه مردم در بحث مالیات گلایه کرد و مدعی شد هنرمندان برای سه نسل خاطره‌سازی می‌کنند!

فیلم: افشاگری مجری تلویزیون از کاسبی برخی سلبریتی‌ها
۳۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۶

ژیلا صادقی مجری شناخته شده تلویزیون که مهمان برنامه دورهمی بود، از کاسبی کلان برخی سلبریتی ها بواسطه فعالیت اینستاگرامی گفت.

سلبریتی‌ها عامل جهانی انتشار اطلاعات نادرست در مورد کرونا
۲۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۱

بر اساس دو پژوهش دانشگاهی در دو مؤسسه معتبر علمی انگلیس، سلبریتی‌ها و چهره‌های سیاسی با اکانت‌ها و صفحاتی که میلیون‌ها فالوئر دارند، عامل اصلی انتشار اخبار فیک و اطلاعات نادرست در مورد ویروس کرونا هستند.

کاسبی سلبریتی‌ها در روزهای کرونایی کشور
۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۵

نمی‌دانیم منظور جواد خیابانی با کدام بازیگران و ورزشکاران است، اما خوب می‌دانیم که واسطه‌ها و دلال‌ها برای آوردنِ میهمان به تلویزیون چقدر درآمد دارند. چرا باکس آگهی بازرگانی را به سلبریتی‌ها داده‌اند و برای آمدن‌شان به تلویزیون هم پول می‌دهند؟

معرفی داروی ضد کرونا، یک سلبریتی را دادگاهی کرد
۲۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۰

دفتر دادستان کل میزوری در اطلاعیه‌ای اعلام کرد «باکر متهم است به ارائه اطلاعات دروغین درمان ویروس کرونا یا کاهش پیامدهای آن و همچنین تقویت سیستم ایمنی بدن به ویژه در سالمندان». نکته جالب توجه این است که داروی معرفی شده در برنامه باکر در شرکتی با ریاست خود او تولید می‌شود.