داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار علی-عسگری
شاه‌آبادی ترمز سقوط تلویزیون را می‌کشد؟
۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۱

انتصاب حمید شاه‌آبادی و یا هر چهره دیگری به جای مرتضی میرباقری به معاونت سیما در شرایطی می‌تواند مثمر ثمر واقع شود که تغییراتی گسترده در ساختار تلویزیون صورت گیرد. تغییراتی که می‌تواند تلویزیون را از وضعیت آشفته فعلی خارج کند و البته فضا را برای کاهش تنش‌ها در بیرون از تلویزیون و کاهش فشار بر این رسانه مهیا کند.

واکنش سازمان برنامه به افزایش حقوق کارکنان صداوسیما
۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۰

سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد: افزایش حقوق و مزایای کارمندان سازمان صدا و سیما، پس از تایید در شورای حقوق و دستمزد مجاز می‌باشد.

شاه آبادی معاون سیمای صدا و سیما شد
۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۷

رئیس سازمان صدا و سیما در حکمی حمید شاه‌آبادی را به معاونت سیمای رسانه ملی منصوب کرد.

نمکی: چرخ اقتصاد بدون توجه به سلامت نخواهید چرخید
۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۵

وزیر بهداشت با بیان «هرگز چنین نیست که ما فکر کنیم با بازگشایی بدون توجه به اصل سلامت اقتصاد می‌چرخد»، گفت: هزینه‌کرد در حوزه پیشگیری از کرونا باعث صرفه‌جویی در هزینه‌ها برای درمان بیماری است.

جنبش دانشجویی خواهان شفافیت صدا و سیماست
۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۳

دفتر تحکیم وحدت طی نامه ای به ریاست سازمان صدا و سیما، خواستار شفافیت در متن قرار دادها، معاملات و ساختار مالی سازمان در یک ماه آینده شد.

چرا صدا و سیما بر خلاف نظر رهبر انقلاب عمل می‌کند؟
۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۵

صداوسیما مهمترین نهاد سازنده ی فرهنگ عمومی جامعه است. اگر می خواهیم سبک زندگی اصلاح شود اصلی ترین جایی که باید این مهم را رقم بزند صداوسیما است؛ اگر قرار است مردم به نظام و انقلابشان پایبند و امیدوار باشند مهمترین جایی که باید روح امید را در جامعه زنده نگاه دارد صداوسیما است؛ اگر به دنبال رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی هستیم مهمترین نهاد تصمیم ساز اقتصادی صداوسیماست.

گله‌‌مندی وزیر بهداشت از رئیس صدا و سیما
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۱

نمکی در نامه‌‌ای گلایه‌‌آمیز به عسگری نوشت: بارها از جنابعالی درخواست کرده‌ام که قبل از دعوت افراد و صحبت در مورد بیماری‌ها و نظام سلامت حداقل اسامی و صلاحیت افراد با این وزارتخانه مشورت شود.

صداوسیما نباید تحت فشار مدعیان دروغین آزادی بیان قرار گیرد
۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۸

قرارگاه «اساتید و طلاب انقلابی حوزه علمیه قم» در نامه‌ای خطاب به علی‌عسگری تاکید کرد: تحت تاثیر فشارهای مدعیان دروغین آزادی بیان قرار نگرفته و پخش زنده برنامه‌های بصیرت‌افزا را ادامه دهید.

فیلم: اشاره رهبرانقلاب به تعرفه تبلیغات تلویزیونی و واکنش رئیس صدا و سیما
۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰

نسیم آنلاین: بخش دیده نشده از بیانات هفته گذشته رهبرانقلاب درباره تعرفه تبلیغات تلویزیون و واکنش رئیس صداوسیما را ببینید:

علیرضا شجاع‌نوری «سلمان فارسی» می‌شود
۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۵

علیرضا شجاع‌نوری به‌عنوان بازیگر نقش سلمان در سریال «سلمان فارسی» به کارگردانی داوود میرباقری انتخاب شد.