داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار کویت
امیر کویت درگذشت
۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۳

تلویزیون کویت درگذشت امیر این کشور را تأیید کرد.

فوت امیر کویت واقعیت دارد؟!
۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۳

برخی رسانه‌های عربی و شبکه‌های اجتماعی در حال انتشار اخباری درباره فوت «صباح الاحمد الصباح» امیر کویت در بیمارستان محل بستری وی در آمریکا هستند.

کویت راضی به عادی‌سازی روابط با صهیونیست‌ها نشد
۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰

دولت کویت با رد ادعاهای رئیس‌جمهور آمریکا بر مواضع بدون تغییر خود در قبال رژیم صهیونیستی تاکید کرد.

آیا کویت هم خیانت می‌کند؟
۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۱

پس از اعلام عادی سازی روابط میان اسرائیل با بحرین و امارات، رئیس جمهور آمریکا که از این مساله به عنوان ابزاری تبلیغاتی برای انتخابات نوامبر بهره می جوید مدعی شد در آینده ۷ الی ۸ کشور دیگر به این توافق میپیوندند و مدعی شد کویت هم به این مساله تمایل دارد.

هشدار ولی‌عهد کویت درباره توطئه‌ای داخلی
۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰

ولی‌عهد کویت به دنبال انتشار فایل‌های صوتی منتسب به دستگاه اطلاعات امنیت ملی کویت در شبکه‌های اجتماعی درباره برخی تلاش‌ها برای فتنه انگیزی و ایجاد شکاف و هرج و مرج در کشورش هشدار داد.

کویت: به مسئله فلسطین پایبندیم
۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۲

مشاور دیوان امیر کویت بیانیه منتسب به انجمن تقویت صلح در جوامع مسلمان مبنی بر حمایت از عادی‌سازی روابط امارات با رژیم اشغالگر را رد کرد.

اظهارات خصمانه سفیر آمریکا در کویت علیه ایران
۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۲

سفیر ایالات متحده آمریکا در کویت گفت، اتحاد کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس، سنگ‌بنای منافع مشترک آمریکا و اعراب برای مقابله با نفوذ ایران است.

شنیده شدن صدای انفجار در پایگاه آمریکایی در مرز عراق و کویت
۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۲

برخی منابع خبری از وقوع یک انفجار در گذرگاه مرزی بین عراق و کویت و حمله به پایگاه و کاروان نظامیان آمریکایی در این منطقه خبر دادند.

تخت سلطنت امیر کویت نصیب که می‌شود؟
۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰

«شیخ مشعل الاحمد الجابر» ۸۱ ساله برادر امیر فعلی که نایب رئیس نیروهای پاسداران میهنی (الحرس الوطنی) است، «شیخ ناصر الصباح» پسر امیر فعلی و «شیخ ناصر المحمد» نخست وزیر سابق، سه شخصیتی هستند که نامشان در کنار شیخ نواف ولیعهد کنونی مطرح شده است.

فیلم: غفلت از بازار مصرفی ۳۶ میلیارد دلاری کویت!
۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۹

حمید زادبوم ضمن تشریح ویژگی های تجارت ایران و کویت گفت: از واردات ۳۶ میلیاردی کویت سهم ایران فقط حدود ۲۰۰ میلیون دلار است، این یعنی اینکه ما از این بازار غفلت کرده ایم. تعداد زیادی از افرادی که در کویت زندگی میکنند، یا ایرانی هستند، یا ریشه ایرانی دارند و یا علاقه‌مند به مصرف کالای ایرانی هستند، بنابراین پتانسیل صادرات کالای ایرانی به کویت بیش از ارقام کنونی وجود دارد.