داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
موتورسواران نیمی از فوتی‌های تصادفات هستند
۳۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۷

به گفته رییس اداره تصادفات پلیس راهور فاتب، ۵۶ درصد تصادفات موتورسیکلت سواران در معابر بزرگراهی است

یک سوم قربانیان تصادفات تهران، موتوسوارند
۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰

شمار موتورسیکلت‌ها در کشور از مرز ۱۱ میلیون و ۵۰۰ هزار دستگاه گذشته است، روندی با سرعت چشمگیری در حال رشد است و زنگ خطر ایمنی برای موتورسیکلت‌ سواران را به صدا درآورده است.

موتورسیکلت‌ها سی ان جی خواهند شد
۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۰

وزیر نفت گفت به دنبال گازسوز کردن موتورسیکلت‌ها و طراحی جایگاه‌های کوچک سی ان جی سیار و غیرسیار برای موتورسیکلت‌ها هستیم.

سهمیه بنزین تاکسی‌های اینترنتی امروز واریز خواهد شد
۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰

سخنگوی ستاد تنظیم بازار از واریز سهمیه بنزین تاکسی‌های اینترنتی خبر داد و گفت: برای برقراری تعادل بین عرضه و تقاضا برای گوجه‌فرنگی در بازار، از اول دی‌ماه گوجه با پرداخت عوارض صادر می‌شود.

سهمیه‌ بنزین تاکسی‌ها به ماه بعد منتقل نمی‌شود
۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۷

مدیر برنامه‌ریزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: مصوبه دولت به ما می‌گوید که فقط سهمیه خودروهای شخصی و موتورسیکلت‌ها ذخیره می‌شود و سهمیه ناوگان عمومی در پایان ماه، به ماه بعد منتقل نمی‌شود.

کارت سوخت خودروهای ۲۵ ساله و موتورسیکلت‌های ۱۰ ساله باطل شد
۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۴

کارت سوخت خودروهای سواری شخصی با عمر ۲۵ سال به بالا و موتورسیکلت‌های با عمر ۱۰ سال به بالا بر اساس مصوبه هیات وزیران ابطال شد و این گروه از خودروها باید از سهمیه آزاد بنزین استفاده کنند.

هزینه دریافت گواهینامه موتورسیکلت ارزان خواهد شد
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۸

رئیس پلیس راهور ناجا گفت: در نظر داریم ضمن افزایش تعداد آموزشگاه های ارائه دهنده گواهینامه موتورسیکلت هزینه دریافت این گواهینامه را هم کاهش دهیم.

متوسط قیمت موتورسیکلت به سه برابر سال گذشته رسیده است
۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰

عضو هیات مدیره انجمن صنعت موتورسیکلت ایران با بیان اینکه امروز ۹۰ درصد تولیدکنندگان قطعات موتورسیکلت به دلیل کاهش یافتن ظرفیت های تولید و نبود توجیه اقتصادی کار، تعطیل شده‌اند، گفت: کف قیمت موتورسیکلت های موجود در کشور ۹ میلیون تومان است.