داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار بندرعباس
فساد و قاچاق چوب لای چرخ «تولید» است
۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۹

رئیس قوه قضائیه در تماس وئدیو کنفرانس با رئیس‌کل دادگستری استان هرمزگان در جریان مهمترین اولویت‌ها و برنامه‌های دستگاه قضایی استان قرار گرفت.

شایعه کرونایی در بندرعباس اتفاقی تلخ رقم زد
۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۵

شایعه نگهداری بیماران کرونایی در درمانگاهی در بندرعباس موجب تحریک مردم و برخی افراد در شهرک توحید و آتش‌زدن درمانگاه شد.

آماده‌باش آبی در هرمزگان
۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۴

شدت بارش‌های سیل‌آسا در هرمزگان که باعث آبگرفتگی معابر و ورود سیلاب به برخی خانه‌ها و معابر عمومی در برخی شهرهای این استان شده بود اکنون کاهش یافته، با این وجود استان هرمزگان برای مقابله با تبعات سیل در آماده‌باش کامل به سر می‌برد.

هوای ۱۱ شهر ناسالم است
۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۰

هوای ۱۱ شهرکشور ناسالم برای تمام گروه‌ها است.

در دولت به میزان سوخت قایق‌های صیادی توجه نشده است
۵ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰

عضو فراکسیون دریایی مجلس با بیان اینکه به رئیس جمهور نیز در خصوص مشکل سهمیه سوخت قایق های صیادی پس از افزایش قیمت بنزین تذکر داده ایم گفت: در دولت به میزان سوخت قایق‌های صیادی توجه نشده است.

‌«‌سابیتی» با ۱۴٠ هزار تن نفت خام تا ۹ روز آینده وارد بندرعباس می‌شود
۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۶

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: با اقدامات به موقع توسط دریانوردان حاضر در نفتکش سابیتی و مدیریت حادثه، از ادامه نشت نفت از کشتی و ایجاد آلودگی جلوگیری به عمل آمده است و این نفتکش تا ۹ روز آینده وارد بندرعباس می شود.

توانمندی لازم برای مهار اهداف دشمن را داریم
۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰

فرمانده نیروی دریایی سپاه در مراسم قدردانی از رزمندگان عملیات توقیف نفتکش متخلف انگلیسی گفت: در دریا به مهارت و توانمندی لازم و کافی برای مهار اهداف دشمن دست پیدا کرده ایم.