داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار سعید-رضا-عاملی
«شوکران» عاملی برای شورای انقلاب فرهنگی
۱۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۹

سعیدرضا عاملی که در جایگاه دبیری عالی ترین نهاد سیاست گذار فرهنگ و اندیشه کشور است، اکنون که در یک برنامه انتقادی حاضر شده نه تنها باید از فشارها و تحمیل دست بکشند، بلکه خود به سبب مسئولیتش باید مدافع و مروج چنین برنامه ها و گفتگوهای آزاداندیشانه ای باشد.

بیانیه گام دوم مبنای حرکت شورای عالی انقلاب فرهنگی است
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۷

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی دردیدار با رئیس کمیسیون علوم و آموزش دومای روسیه از بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی به عنوان محور اصلی برای به روزرسانی اسنادمصوب درآینده فعالیت این شورا نام برد.

شورای عالی انقلاب فرهنگی خواستار افزایش سن سربازی شد
۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۷

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه از ستادکل نیروهای مسلح درخواست به تعویق افتادن مهلت سربازی مشمولان را داریم، گفت: اگر سن اعزام به سربازی، با دوسال تعویق ۲۰ سال شود یقینا فشار کنکور نیز بر دانش آموزان کاهش می‌یابد.

تغییرات کنکور و ساماندهی سهمیه‌ها به کنکور ۹۹ نخواهد رسید
۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۲

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: ساماندهی سهمیه ها در کنار کنکور در مرحله مطالعه و بررسی قرار دارد، هر کاری در رابطه با این دو به موازات هم صورت گرفته و برای سال ۹۹ اجرایی نخواهد شد.

انتقال ظریف به دانشگاه تهران بعد از اتمام وزارت
۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰

رئیس دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران گفت: کمیته جذب دانشگاه تهران با انتقال ظریف موافقت کرده ولی هنوز این انتقال صورت نگرفته و قطعی نشده فعلا در فرایند انجام است.