داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار کارت-اعتباری
فیلم: پزشکان بدون کارتخوان!
۲۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۱

کرونا ضرورت استفاده از کارتخوان به جای دریافت پول نقد رو بیشتر از هر زمان دیگه ای کرده. در حالی که توی خیلی از جوامع و بین خیلی اصناف، پرداخت های الکترونیکی غیر حضوری جای پرداخت حضوری رو گرفتن، هنوز هستند افرادی که در برابر استفاده از کارتخوان هم مقاومت می کنند. ویدئو این هفته پادتن به بررسی استفاده نکردن بعضی از مطب ها از کارتخوان اختصاص پیدا کرده است.

سهام عدالت وثیقه وام می شود
۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۷

قرار است در آینده نزدیک، برخی از دارندگان سهام عدالت به پشتوانه سهام خود کارت اعتباری دریافت کنند.

کارت اعتباری سهام عدالت به‌زودی ارائه می‌شود
۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۱

نائب‌رییس اول اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی ایران از ارائه کارت اعتباری دارندگان سهام عدالت به‌زودی خبر داد.

۳ شرط وثیقه‌گذاری سهام عدالت برای صدور کارت اعتباری
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۴

بانک مرکزی شرایط پذیرش سهام عدالت برای وثیقه صدور کارت اعتباری را به شبکه بانکی مشخص کرد.

۲۲۸ میلیون کارت بانکی بدون استفاده در کیف پول‌ها
۲۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۱

۲۲۸ میلیون کارت بانکی بدون استفاده در کیف پول‌هابخش قابل توجهی از کارت‌های بانکی صادر شده، بدون استفاده مانده‌اند؛ بررسی‌ها نشان می‌دهد که ۲۲۸ میلیون و ۴۷۶ هزار کارت بانکی صادر شده، مدتهاست که هیچ تراکنشی نداشته‌ و در کنج خانه‌ها و کیف پول‌ها رها شده‌اند.

اختصاص کارت اعتباری دو میلیونی به اقشار آسیب‌پذیر
۱۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۳

کارت‌های اعتباری یک و دو میلیون تومانی در طرح خرید اعتباری اضطراری ناشی از شیوع کرونا براساس دستورالعمل ابلاغی معاون اول رییس جمهور به اقشار آسیب‌پذیر تعلق می‌گیرد.

پمپ‌بنزین‌ها در قطع زنجیره انتقال کرونا چقدر سهم دارند؟
۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۷

پمپ بنزین‌ها اگرچه یکی از مستعدترین مکان‌ها برای انتقال ویروس کرونا هستند به همان میزان نیز می‌توانند با رعایت اصول و استانداردهای اعلام شده در قطع زنجیره انتقال کرونا نقش موثر ایفا کنند.

فعالسازی رمز پویا از ابتدای دی برای کاربران بانکی اجباری خواهد بود
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۱

معاون فناوری های نوین بانک مرکزی با بیان اینکه فعال کردن رمز دوم یکبار مصرف می‌تواند امنیت تراکنش‌های اینترنتی را افزایش دهد، گفت: فعالسازی رمز پویا از ابتدای دی ماه اجباری خواهد بود.

انجام تراکنش‌های بانکی فقط با رمز پویا امکان‌پذیر است
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۸

به گفته رئیس‌کل بانک مرکزی اتصال همه بانک‌ها به سیستم متمرکز پیامکی بانک مرکزی تا دی‌ماه زمان می‌برد و اجباری شدن استفاده از رمز دوم پویا تا آن زمان امکان‌پذیر نیست؛ حال آن‌که برخی بانک‌ها استفاده از این خدمات را اجباری کرده‌اند که در این میان بانک مرکزی هم نهایتا اجرای این امر را تا دی ماه اجباری اعلام کرد و از مشتریان خواست که اقدامات لازم را انجام دهند.

سامانه پرداخت همراه بدون نیاز به کارت بانکی آغاز به کار کرد
۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۹

یک مقام مسئول در نظام بانکی از آغاز پرداخت های بانکی بدون کارت خبر داد و گفت: در این روش با استفاده از QR کد می توان بدون وجود کارت بانکی مبلغ خرید را پرداخت کرد.