داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار شبکه-ملی-اطلاعات
سردار جلالی: واژه اینترنت ملی را نمی‌پسندم
۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۲

رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور در بخشی دیگر از این بازدید در پاسخ به پرسش خبرنگاران درباره موضوع اینترنت ملی نیز گفت: البته من خیلی واژه اینترنت ملی را نمی‌پسندم و تاکید دارم که از واژه شبکه ملی اطلاعات استفاده شود چراکه هدف از شبکه ملی اطلاعات جایگزینی به عنوان اینترنت جهانی نیست بلکه شبکه ملی اطلاعات شبکه‌ای در کنار اینترنت است.

کدام محتوا دیده می‌شود؟
۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۳

آمار دقیقی از تعداد سایت‌های خبری، فعالان رسانه‌ای توئیتری، اینفلوئنسرهای اینستاگرامی یا به صورت کامل فعالان رسانه‌ای و بسترهای تولید و توزیع محتوای صوتی، متنی، تصویری، ترکیبی وجود ندارد. با این همه، تردیدی وجود ندارد چه در فضای داخلی و چه در فضای بیرونی، ما از نظر رسانه‌ای ضعف داریم. این ضعف عموماً به نبود ایده، فقدان طراحی و نداشتن برنامه برمی‌گردد تا اشکال در تکنیک.

فیلم: مچ‌گیری آماری روحانی از آذری جهرمی
۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۴

یکروز آذری جهرمی به آمار روحانی ایراد گرفت و امروز روحانی به آمار جهرمی ایراد گرفت.

شبکه ملی اطلاعات بزودی خبرساز می‌شود
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۱

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به گسترش رسانه‌های مجازی و امن شدن این فضا، از راه‌اندازی دیگر لایه‌های زیرساختی شبکه ملی اطلاعات خبر داد.

شبکه ملی اطلاعات ۵ برابر مصرف فعلی کاربران ظرفیت دارد
۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۲

سجاد بنابی گفت: ظرفیت زیرساخت شبکه ملی اطلاعات ۵ برابر مصرف فعلی کاربران است و آمادگی ارائه این ظرفیت به ارائه‌دهندگان خدمات را دارد.

فرهنگی: تکمیل شبکه ملی اطلاعات نیازمند سرعت و دانش بالاست
۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۳

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه بایستی همچون دوران دفاع مقدس با تدابیر ابتکاری موانع را از پیش روی برداریم، گفت: تکمیل شبکه ملی اطلاعات نیازمند تامین زیرساخت هاست.

تلقی وزارت ارتباطات از شبکه ملی اطلاعات اصلاح شد
۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۶

عضو شورای عالی فضای مجازی از وعده رئیس جمهور برای برگزاری جلسات فوق العاده شبکه ملی اطلاعات خبر داد و گفت: برداشت وزارت ارتباطات مبنی بر تحقق ۸۰ درصدی شبکه ملی اطلاعات اصلاح شد.

آیا وزیر جوان پاسخگوی خسارت روزانه ۳۰۰ میلیاردی خواهد بود؟
۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۹

 کسب و کارهای اینترنتی دچار مشکل شده اند. هرچند شبکه ملی اطلاعات که قبل از قدرت گرفتن غرب گرایان در کشور مورد توجه واقع شده بود امروز توانسته تا حدودی از مشکل بانک ها و کسب و کارهای اینترنتی کم کند اما با این حال نمی توان از خسارت زیادی که به همین کسب و کارها وارد شده است چشم پوشی کرد.

افزایش ۲۰۰ برابری مراجعات به موتور جستجو‌گر ملی
۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۸

رئیس هیئت مدیره موتور جستجوی بومی پارسی‌جو از افزایش ۲۰۰ برابری مراجعات به این موتور جستجو طی روزهای اخیر و در نبود اینترنت خبر داد.

موفقیت آذری جهرمی قابل کتمان نیست؛ اما...
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۱

معرفی الهه‌ی مورد سوء استفاده‌ی وس قرار گرفتن، دمیدن در آتش انتقادات چیپ و سیاسی، ضریب دادن به منتقدان غیرمتخصص، تلاش برای عمومی کردن مطالبه در کنار پاسخگویی، تحرک و اعمال حاکمیت کمپینی ایجاد می‌کند که نتیجه‌ی آن را می‌توان در تعداد مخاطبان گفت‌وگوی وزیر با مخاطبان صفحه‌ی اینستاگرامش دید. وزیر جوان هم دیده می‌شود و هم قدرت سیاسی‌ش را افزایش می‌دهد.