داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار غلامحسین-حسنتاش
زنگنه نباید کارت سوخت را کنار می‌گذاشت
۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰

غلامحسین حسنتاش با بیان اینکه تا وقتی که شرایط کشور نرمال نشده، نباید کارت سوخت حذف می‌شد، افزود: با توجه به اینکه برای ایجاد کارت سوخت هزینه‌‎های گزافی صورت گرفته بود و حداقل می‌شد اطلاعات زیادی از آن به دست آورد و در مواقع ضرور دوباره از آن استفاده کرد، نباید آن را کنار می‌گذاشتند.

آیا گاز مصرفی کشور آلوده است؟
۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۶

آنچه که مسلم است این است که به هرحال یک مرجع مستقل نظارتی و مرجعی مستقل از دستگاه تولیدکننده و و متولی عرضه گاز یعنی صنعت نفت و زیرمجموعه‌های آن، باید استاندارد زیست  محیطی و ایمنی گاز را تعیین کند و بر آن نظارت داشته باشد و مشکلات را مستمرا گزارش دهد تا اگر مشکلی هست کنترل شود. 

همین یک جمله برای استیضاح وزیر نفت کافیست
۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۸

جناب زنگنه که علاوه بر دیگر خسارتهای‌شان، به وضوح مسئول سوختن صدها مشعل در صنعت نفت هستند و روزانه میلیون‌ها دلار از دارائی مردم را به مشعل می‌دهند و بیشترین خسارت را به محیط زیست وارد می کنند. یا خلاف میگویند و یا اعتراف میکنند راه دیگری جز افزایش قیمت و فشار به مردم بلد نیستند! و این ظلم مضاعف به مردم است که باید تاوان همه این سوء مدیریت‌ها و نادانی‌ها را بپردازند

همه چیز را گران کنید، کار دیگری که بلد نیستید!
۶ آذر ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۰

غلامحسین حسنتاش: میلیون‌ها نفر از سیاست‌های اقتصادی دولت ناخشنود و شاکی هستند اما فریبشان را نباید خورد و باید همان راه را ادامه داد. حداقل خوب بود ایشان هم مثل بعضی ها این اعتراضات را از جانب مردم نمی دانستند و واژه مردم را بکار نمیبردند!

مالیات پنهان را هم حذف کنید
۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۴

آیا همین دست آورد این توجه دائمی به یارانه پنهان و بی توجهی یا خود را به نسیان زدن در مورد این مالیات پنهان در کنار انبوهی از سوء تدبیرهای دیگر نبوده است که به اعتراف خود دولت، امروز ۷۵ درصد مردم نیازمند کمک مالی هستند و این دست آورد شرم آور حاصل این سیستم اقتصادی است.

نمونه‌ای از تصمیمات مدیران جوان صنعت نفت!
۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۴

مروری بر روند «جوانگرایی» چند ساله اخیر، نشان می‌دهد، موضوع به عکس خود تبدیل شده و به جای اینکه امیدی به اصلاح دستگاه‌های کشور در فراهم ساختن زیرساخت‌های جذب، رشد و ارتقای افراد ایجاد شود، سبب ایجاد انتصابات رانتی گردیده است.

حدیث مکرر گرانی
۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۳

مساله روشن است دولت باز بی‌پول شده است و دولت پر خرج ما هم هروقت بی‌پول می‌شود، همین را بلد است که قیمت کالاهای در اختیار خود را بالا ببرد و پولی بدست بیاورد و امروز را فردا کند. دیروز با افزایش نرخ ارز بخشی از مشکلات پولیش را حل کرد و امروز که ارز کشش بیشتری نداشت با چوب حراج زدن به بخشی از اموالش به نام خصوصی‌سازی، و فردا با گران کردن سوخت.

با سرمایه‌های انسانی صنعت نفت چه کرده‌ایم؟
۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۳

مشاور اسبق وزیر نفت وضعیت نیروی انسانی در نفت را یک بحران می‌داند که حاصل مشکلات انباشته شده است. وی معتقد است که کلیدواژه جوانگرایی که این روزها مرسوم شده، شعاری بیش نیست و باید ارتقاء منطقی سازمانی ایجاد کرد. او در ادامه از تصمیمات سیاست‌زده در صنعت نفت می‌گوید.