داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار مرگ-و-میر
۳۱۲ بیمار کرونایی دیگر جان باختند
۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۲

سیماسادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت گفت: از دیروز تا امروز ۳۰ مهر ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۵ هزار و ۶۱۶ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شدند که دو هزار و ۳۴۰ نفر از آنها بستری هستند.

۳۲۲ فوتی جدید کرونایی در کشور
۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۱

سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی ۵۰۳۹ مورد جدید کووید-۱۹ در کشور طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و گفت: متاسفانه در همین بازه زمانی، ۳۲۲ تن نیز به دلیل این بیماری جان باختند.

چند هزار پرستار کرونا گرفتند؟
۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۴

معاون سازمان نظام پرستاری از استخدام بیش از ۷۶۵۰ پرستار در بیمارستان های وزارت بهداشت و سازمان تامین اجتماعی خبر داد و گفت: اکنون حدود ۶ هزار پرستار به علت ابتلا به بیماری کووید۱۹ در مرخصی استعلاجی به سر می‌برند.

لاری: باید سه هفته محدودیت‌های شدید اعمال شود
۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۱

سخنگوی وزارت بهداشت: جلسات شلوغ دولتی‌ها بدآموزی دارد و خودش باعث انتقال کرونا است. آمار قطعی مرگ و میر کرونا در شهر تهران روزانه بین ۴۰ تا ۵۵ نفر است. باید سه هفته محدودیت‌های شدید اعمال شود.

هر ۴ دقیقه یک فوتی کرونایی در ایران
۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۷

آمار فوتی‌های کرونا در شبانه روز گذشته، سخت‌ترین روز کرونایی را از ابتدای شیوع این بیماری در کشور، تا کنون رقم زده است.

علت افزایش آمار فوتی های کرونا چیست؟
۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۱

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: وضعیت کنونی کرونا در کشور نتیجه سهل انگاری در رعایت پروتکل‌های بهداشتی، کاهش میزان استفاده از ماسک و همچنین بروز رفتارهای اجتماعی خطر آفرین در هفته‌های گذشته است.

روز سیاه کرونا در کشور؛ ۳۳۷ فوتی کرونایی در شبانه روز گذشته
۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۳

سخنگوی وزارت بهداشت آخرین موارد بروز و فوتی ناشی از کروناویروس در کشور طی ۲۴ ساعت گذشته را اعلام کرد و گفت: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۳۳۷ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند.

۴۷۴۴ بیمار کرونایی در وضعیت شدید بیماری
۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۷

سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی ۳۸۹۰ مورد جدید کووید-۱۹ در کشور طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و گفت: متاسفانه ۲۵۲ تن نیز به دلیل این بیماری جان باختند.

۴۱۰۳ ابتلا و ۲۵۳ فوتی جدید کرونا در کشور
۲۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۸

سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی ۴۱۰۳ مورد جدید کووید۱۹ در کشور طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

۲۶۵ جانباخته جدید کرونا
۲۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۴

سخنگوی وزارت بهداشت ضمن اعلام آمار تعداد مبتلایان به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، گفت: متاسفانه از ظهر دیروز تا امروز ۲۶۵ تن به شمار جانباختگان کرونا اضافه شدند.