داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار ماه-محرم
موفقیت رسانه ملی در محرم و صفر چقدر بود؟
۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۵

در ایام محرم و صفر رسانه ملی تلاش کرد با توجه به شیوع کرونا حسینیه ای به وسعت ایران برپا کند و حالا برخی معتقدند از این الگو می توان برای سایر مناسبات مذهبی هم استفاده کرد.

طولانی‌ترین پرچم حشدالشعبی بر دوش زائران اربعین
۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۹

هزاران نفر از زائران اربعین حسینی امروز در بین الحرمین طولانی‌ترین پرچم الحشد الشعبی را به منظور تقدیر و حمایت از این گروه ملی- مردمی مقاومت در عراق بر دوش گرفتند.

ویژگی خاص کاروان شهدای کربلا
۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۹

پیغمبر(ص) در سفارشی به ملک‌الموت فرمودند که با اینها در گرفتن جانشان با نرمی رفتار کن، ملک‌الموت پاسخ داد: یا رسول‌الله! من نسبت به اینهایی که تو می‌خواهی، در گرفتن جانشان از پدر مهربان تر هستم.

هیأت‌ها عامل موج سوم کرونا نیستند
۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۸

معاون سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه بیشترین سخت‌گیری برای برگزاری عزاداری محرم اعمال شد، گفت: براساس اعلام وزارت بهداشت بیشترین رعایت نیز صورت گرفت بنابراین با آن سخت‌گیری و بیشترین رعایت، نباید در اینجا به دنبال مقصر بود.

فیلم: اعلام برنامه‌های جایگزین مراسم اربعین در ایران
۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۱

حسین ذوالفقاری رئیس ستاد مرکزی اربعین :نظر رسمی دولت عراق بر این است که برای مراسم اربعین هیچ زائری از کشورهای خارجی که درگیر بیماری کرونا هستند، نداشته باشند.

عکس: عزاداری شهادت امام سجاد(ع) با حضور رهبر انقلاب
۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۲

مراسم عزاداری شهادت امام سجاد علیه‌السلام صبح امروز در حسینیه امام خمینی(ره) با حضور رهبر انقلاب برگزار شد.

مراسم اربعین امسال از راه دور برگزار می‌شود
۲۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۵

وزرای بهداشت جمهوری اسلامی ایران و عراق، بر ضرورت برگزاری مراسم اربعین امسال از راه دور و همچنین تقویت همکاری‌ها برای پایان دادن به بیماری کووید ۱۹ تاکید کردند.

قمی: اربعین را هم می‌توان مانند محرم برگزار کرد
۱۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۱

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: حتما تعظیم شعائر اربعین اتفاق خواهد افتاد. این قطعی است و حتما بهترین وجه این تعظیم و تکریم صورت خواهد گرفت. هیأتی‌ها فرهیختگی را نشان دادند و مطمئنا در مراسم اربعین مراعات هم خواهد بود.

تا محرم سال بعد چه کار کنیم؟
۱۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۹

کارشناس مسائل دینی گفت: کسی که می‌خواهد از سوی اهل‌بیت(ع) مورد عنایت خاص قرار گیرد، باید بخشی از زمان زندگی خود را در این مسیر خرج کند.

فیلم: واکنش رفیعی به کلیپ حُرّ حسن آقامیری
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۲

حجت‌الاسلام ناصر رفیعی در حاشیه تفسیر سوره حجرات در جامعةالمصطفی العالمیه شهر قم، گریزی به حاشیه‌های این روزها و جعل و استفاده ابزاری از دین توسط افرادی که هدفی جزء خودنمایی و جذب مخاطب ندارند، زد.