داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار جزیره-کیش
ویژگی های اقامتی جزیره کیش، مقصد لوکس ایرانگردها، چیست؟
۲۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۶

جزیره‌ی کیش در چند دهه اخیر تبدیل به لوکس‌ترین جزیره‌ جنوب ایران شده و در جذب گردشگران داخلی و خارجی بسیار موفق بوده است. سواحل امن و زیبای مرجانی، ماهی ها و لاک پشت های آن، موقعیت خوب جغرافیایی و امکانات ویژه جزیره برای پذیرش گردشگران، و تجربه خرید خوب از جمله دلایل محبوبیت کیش است.

تصاویر: حال و هوای محرم در جزیره کیش
۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۵

مراسم عزاداری شب‌های محرم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در هیئات مذهبی جزیره کیش برگزار می‌شود.

کیش کجاست؟ چطور با تور لحظه آخری کیش سفر کنیم؟
۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۵

جزیرهٔ کیش یکی از جزیره‌های خلیج فارس از شهرستان بندر لنگه در استان هرمزگان و از جاهای دیدنی استان هرمزگان در جنوب ایران به شمار می رود. در گذشته، آن را به نام «قیس» می‌شناختند. شکل این جزیره بیضی‌ شکل است و در ۱۲ کیلومتری کرانهٔ شیبکوه جای گرفته ‌است. جزیرهٔ کیش از شمال به سرزمین ایران، از شرق به تنگه هرمز، از جنوب به کشور امارات دبی و از غرب به کشورهای بحرین و عربستان منتهی می‌شود.

قرار نیست کیش به چین واگذار شود
۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۲

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: قرار نیست کیش یا هر نقطه ای از کشورمان به چین یا هر کشور دیگری واگذار شود.

نقض دستورالعمل های بهداشتی در ادارات،نقض قانون است
۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۳

رئیس جمهور در جلسه هیات دولت تاکید کرد: عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی در ادارات، نقض قانون محسوب و منجر به تشکیل پرونده تخلفات در هیئت های تخلفات اداری می شود.

مناطق آزاد؛ سرزمین رویایی ماشین‌بازهای ایرانی
۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۳

اگر برای اولین بار به کیش یا قشم سفر کنید، از تعدد و تنوع خودروهای لوکس خارجی از برترین برندهای دنیا شگفت‌زده خواهید شد. کیش، قشم، چابهار، انزلی، ماکو، ارس و اروند بخشی از مناطق آزاد کشور ما محسوب می‌شوند. 

چین، کیش و حکایت ظریف از غرض ورزی دشمن
۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۴

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: وزیر امور خارجه شایعاتی چون فروش جزیره کیش در سند همکاری ایران با چین را ناشی از غرض ورزی دشمنان توسعه روابط ایران و چین دانست.

واگذاری کیش به چین از ادعا تا واقعیت
۱۹ تیر ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۲

قراردادی که هنوز دو طرف توافق نمی دانند چه جزییاتی دارد، حال چگونه تمامی رسانه های غرب گرا و عمله های آمریکا جزییات آن را موبه مو منتشر می کنند؟ آن هم قرارداد کلانی که احتمالا تا رسیدن به توافق نهایی به عمر دولت دوازدهم هم نخواهد رسید.

جزیره کیش در اختیار چینی‌ ها؟
۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۷

دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در واکنش به انتشار شایعاتی مبنی بر «واگذاری بخش‌هایی از سواحل جنوبی کشور و جزیره کیش به چینی ها» توضیحاتی ارائه داد.

سفر و تور، یکی از بهترین تجربه های زندگی
۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۲

قبل از اینکه روزمرگی پایش را در زندگی باز کند، خستگی از کارهای پر استرس، دست و پا گیر بشود و انرژی را از ما بگیرد، باید دور شد. باید از همه چیزهایی که هر روز اتفاق می افتند و منتظرند که ما به آنها، رسیدگی کنیم، کمی دور شویم یا حتی یکم بیشتر.