داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
بازداشت ۲۸ کارمند دستگاه قضایی
۶ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۰

به‌ دنبال سالم سازی دستگاه قضا، حفاظت اطلاعات قوه قضاییه ۲۸ کارمند دستگاه قضایی به دلیل ارتباط گرفتن با اصحاب پرونده و کلاهبرداری از آن‌ها بازداشت و تحویل محاکم قضایی شدند.

آیا پیام اصلاح استجازه،تحول‌گرایی در قوه قضاییه است؟
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۲

 مردادماه ۱۳۹۷ با شروع موج تازه‌ای از بحران اقتصادی در کشور، ریاست پیشین قوه قضاییه برای برخورد با مفاسد اقتصادی طی نامه‌ای از رهبر انقلاب درخواست کردند تا اجازه دهند دادگاه‌هایی با اختیاراتی فراتر از قانون به مفاسد اقتصادی رسیدگی کنند. توجیه این درخواست رسیدگی سریع‌تر و شفاف‌تر به مفاسد اقتصادی در کشور بود.

۴ نکته در باب اظهارات حجت الاسلام پناهیان
۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۴

در زمانه ای که به گواه تمامی آمارها و شواهد عینی در یکی از بدترین زمان های شکاف طبقاتی، فقر و بی عدالتی هستیم و رهبرمعظم انقلاب بابت عملکرد مجموعه نظام در حوزه عدالت عذرخواهی می کنند و در بیانیه گام دوم نیز به این عقب ماندگی اشاره می کنند و بارها جوانان و دانشجویان را به مداقه نظری در حوزه عدالت و همچنین عدالتخواهی در حوزه عمل توصیه می کنند چگونه ایشان از پایان دوره عدالتخواهی سخن می گویند؟

پرونده تخلفات حوزه ارز و مسکن روی میز کمیسیون اصل ۹۰
۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۲

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی گفت: اولویت ما مبارزه با فساد است و تخلفات حوزه‌های مسکن، خودرو و ارز را بررسی می‌کنیم.

الصدر: سیاستمداران فاسد، نه نماینده احزاب شیعه‌اند نه اهل سنت
۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵

رهبر جریان «الصدر» با اشاره به وجود سیاستمداران فاسد در عراق تاکید کرد که این افراد نمایندگان احزاب شیعه و اهل سنت نیستند.

فیلم: خرید تعداد زیادی کانال تلگرامی توسط دولت برای انتخابات!
۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۱

نسیم آنلاین: رائفی‌پور: نماینده مجلس پول روزنامه‌اش را از کجا می‌آورد؟ پولدارها به مجلس می‌روند، قانون می‌گذارند، قدرتمند می‌شوند؛ و قدرت و ثروت که بهم گره خوردند، هیچ غلطی نمی‌توانیم بکنیم. برخی افراد بصورت قانونی جلوی مبارزه با فساد می‌ایستند.

فیلم: امام جمعه لواسان: بستن منافذ فساد وظیفه مجلس است
۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۷

نسیم آنلاین: حجت‌الاسلام سعید لواسانی: مردم تهران کاری به اصلاح‌طلبی و اصولگرایی ندارند و دغدغه اصلی آنها فساد و وضعیت معیشت است.

حجت‌الاسلام رئیسی: شفافیت با شعار نمی شود
۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۵

رئیس قوه قضاییه در مراسم آغاز به کار مجتمع قضایی مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: شفافیت با شعار نمی شود و در عمل باید اتفاق بیفتد.

متأسفانه از ۳۹ بند اجرا شده FATF هیچ کس تاکنون گزارشی نداده است
۱۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۲

وزیر دولت دهم با بیان اینکه متأسفانه از ۳۹ بند اجرا شده FATF هیچ کس تاکنون گزارشی نداده است، گفت: بی‌تدبیری‌های گذشته نباید تکرار شود.

دستگاه های نظارتی سازمانها در ارائه گزارش فساد کوتاهی می کنند
۸ دی ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۸

سخنگوی قوه قضاییه گفت: دستگاه‌های نظارتی درون سازمانی، کمترین گزارش دهنده فساد هستند.