داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
پروازهای روسیه و ایران از سر گرفته شد
۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۵

خطوط هواپیمایی «آئروفلات» روسیه، از امروز، پروازها به تهران را ازسر می گیرد.

اعلام جزییات قیمت بلیت هواپیما
۲۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۷

براساس مصوبه شب گذشته شورای عالی هواپیمایی کشوری، شرکت‌های هواپیمایی مجازند حداکثر ۱۰ درصد به سقف نرخنامه مصوب خرداد ماه امسال اضافه کنند. بنابراین، پرواز قشم - رشت با نرخ یک میلیون و ۹۴ هزار و ۳۹۰ در صدر این نرخنامه قرار دارد.

مسافرت مبتلایان به کرونا بدون ارائه تست منفی ممنوع شد
۲۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۲

معاون وزیر بهداشت ممنوعیت سفر با انواع وسایل نقلیه عمومی برون شهری بدون داشتن تست منفی کرونا از ۲۸ آبان را به معاونان وزیر راه ابلاغ کرد.

کشیدن ترمز گرانی بلیت پروازها تا پایان هفته
۱۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۰

معاون هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه شرکت‌های هواپیمایی دامنه نرخ بلیت‌ها را برای مسافر محدود کرده بودند، گفت: مسافر باید بتواند از همه دامنه‌های نرخی استفاده کند.

بزودی قیمت جدید بلیت هواپیما اعلام می‌شود
۱۴ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۵

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: هفته آینده جلساتی برای تعیین نرخ بلیت هواپیما برگزار می‌کنیم.

متولی نرخ‌گذاری پروازها کیست؟
۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۱

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی این را هم گفته بود که طبق قانون برنامه پنجم که در برنامه ششم هم در آن تصریح شده است نرخ گذاری بلیت پروازهای داخلی آزاد است و از سوی دولت و وزارت راه و شهرسازی این نرخ‌ها تعیین نمی‌شود و شرکت‌های هواپیمایی خود این قیمت‌ها را تعیین می‌کنند و انجمن شرکت‌های هواپیمایی در راستای جلوگیری از رقابت مضر نرخ‌های سقف و کف را مشخص می‌کند.

تشدید سخت گیری کرونایی در ورود به فرودگاه‌ها از اول آبان
۱۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۰

مدیرکل حقوقی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: از ابتدای آبان بازرسی کرونایی متقاضیان ورود به فرودگاه ها با سخت گیری همراه خواهد شد و از ورود افراد غیر مسافر و بدون بلیت جلوگیری می شود.

جزئیات جدید سانحه هواپیمای اوکراینی اعلام شد
۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۶

سازمان هواپیمایی کشوری آخرین جزئیات گزارش سانحه سقوط هواپیمای اکراینی در ۱۸ دی ماه ۹۸ و جانباختن ۱۷۶ سرنشین آن را اعلام کرد.

علت پروازهای بین ایران و چین چیست؟
۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰

سخنگوی سازمان هواپیمای کشوری با بیان اینکه پروازهای مسافری بین ایران و چین متوقف شده است،‌ گفت: اگر پروازی بین ایران و چین انجام می‌شود، کارگو (باری) و با موافقت و نظارت وزارت بهداشت است.

تعلیق پروازهای مستقیم ایران به چین
۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۷

مقام مسئول سازمان هواپیمایی کشوری با بیان این‌که پروازهای رفت و برگشت به مقاصد شهرهای مختلف چین تعلیق شده است، گفت: فقط چند پرواز برای انتقال ایرانیان مقیم این کشور انجام شده است.