داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار علیرضا-پناهیان
عماد افروغ: نیازمند طوفان عدالت‌خواهی هستیم
۱۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۸

جامعه شناس و استاد دانشگاه گفت: ما نگاه ساختاری به عدالت نداشتیم و در بهترین حالت نگاه ما فردی بوده. عدالت به صورت یک نسیم آمده و رفته و هیچگاه طوفان عدالتخواهی نداشتیم.

۴ نکته در باب اظهارات حجت الاسلام پناهیان
۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۴

در زمانه ای که به گواه تمامی آمارها و شواهد عینی در یکی از بدترین زمان های شکاف طبقاتی، فقر و بی عدالتی هستیم و رهبرمعظم انقلاب بابت عملکرد مجموعه نظام در حوزه عدالت عذرخواهی می کنند و در بیانیه گام دوم نیز به این عقب ماندگی اشاره می کنند و بارها جوانان و دانشجویان را به مداقه نظری در حوزه عدالت و همچنین عدالتخواهی در حوزه عمل توصیه می کنند چگونه ایشان از پایان دوره عدالتخواهی سخن می گویند؟

پناهیان: بی‌­عدالتی در جامعه ما سیستمی نیست
۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۲

اینکه در یک جامعه عدالت برقرار بشود وابسته به عوامل مختلفی است، از یک زاویه می­شود این عوامل را به دو قسمت تقسیم کرد؛ همان بحثی که در مورد اجتماع بشری هست که تقسیم بین افراد صورت می­گیرد یعنی افرادی خواص و نخبگان جامعه هستند و افرادی هم عموم مردم به حساب می­آیند که اکثریت مطلق را تشکیل می­دهند. این عامه‌ی مردم یا گروه نخبگان از دو جهت برای برقراری عدالت در یک جامعه باید عملکردی داشته باشند و وجودشان بسیار مؤثر است و هر کدام وظایفی به عهده دارند.

فیلم: فرصت «رزمایش همدلی» برای «جهش تولید»
۳۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۳

راهکار حجت الاسلام پناهیان برای جهش تولید با رزمایش همدلی در روزهای کرونا که در برنامه مجله اینترنتی نگار بیان شد.

پناهیان: شرمنده مجاهدت‌ها و رنج شیخ زکزاکی هستیم
۱۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۳

پناهیان در گردهمایی روحانیون حوزه های علمیه تهران در حمایت از شیخ ابراهیم زکزاکی با انتقاد شدید از سکوت دیپلماسی ایران در قبال ظلم های جهانی گفت: ما شرمنده مجاهدت‌ها و رنج شیخ زکزاکی هستیم.

توصیه پناهیان به هیئتی‌ها: وارد عرصه اقتصادی شوید
۳ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰

مشاور رئیس نهاد رهبری در دانشگاه‌ها گفت: هیئتی واقعی عروسی پرهزینه برای فرزندش نمی‌گیرد، سفره‌دار است و با همه خیرین شهر ارتباط دارد و از همه مهم‌تر آن که از خانواده پرجمعیتی برخوردار است.

عکس: توئیت پناهیان از اثر بدرفتاری‌های رئیس‌جمهور در جامعه
۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۴

پناهیان: ای کاش بی تعهدی و بدرفتاری‌های روحانی فقط به خودش محدود می‌شد.

فیلم: علی اکبرای سید علی می‌مونن با حسین تا پای جون
۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۷

میثم مطیعی مداح اهل بیت(ع) در مراسم هفتگی هیأت میثاق با شهداء به مناسبت هفته بسیج با موضوع گرامیداشت بسیجیان حضرت روح الله (ره) نوحه‌ای برای بسیجیان خواند.

پناهیان: باید قدرتِ دولت را کاهش داد
۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۴

ریشۀ بسیاری از منازعاتِ سیاسی و مشکلات اقتصادی در کشورمان این است که در دولت، تجمعِ قدرت زیاد هست. باید قدرتِ دولت در بعضی از موقعیت‌ها کاهش یابد تا جلوی برخی رانت‌ها و فسادها گرفته شود. اما چگونه؟ راهش این است که مردم قوی بشوند و کارها دست مردم باشد؛ مثلاً به‌وسیلۀ ایجاد تعاونیها و کارهایی که شما جوانها راه می‌اندازید.

استاد پناهیان: بسیجی آینده‌نگر و هوشمند است
۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۳

پناهیان: امروز اگر فردی بگوید، می‌خواهم شهادت‌طلب و خاکی رفتار کنم به راحتی می‌تواند بگوید می‌خواهم بسیجی باشم و مردم معنای ‌آن را درک می‌کنند اما نباید تفکر بسیجی را در این گوشه و صرفاً برای زمان جنگ محدود کنیم بلکه باید ثمرات این فرهنگ را هر لحظه در زندگی مردم مشهود کنیم، فردی که بسیجی نباشد قادر نیست حتی نوک بینی خود را مشاهده کند و امکان اداره حکومت را ندارد نتیجه‌اش آن می‌شود که روزی می‌گوید کارت سوخت باید برداشته شود، چند سال بعد مجدداً آن را دایر می‌کند. بسیجی آینده‌نگر و هوشمند است.