داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار پیام-رسان
چه کسانی نگذاشتند پیام‌رسان‌های داخلی موفق شوند
۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۳

رضا تقی‌پور وزیر اسبق ارتباطات و نماینده مجلس در گفتگو با «نسیم آنلاین»: وظیفه وزارت ارتباطات تامین سرور، شبکه ارتباطی و ابر داده‌ای برای پیام‌رسان‌هاست.

از ۵ پیام‌رسان داخلی برای شبکه اجتماعی دانش‌آموزان استفاده می‌شود
۱۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۷

وزارت آموزش و پرورش در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: ترجیح آموزش و پرورش در جهت‌گیری به سمت آموزش‌های مجازی استفاده از پیام رسان‌های داخلی است.

حفره جدید واتساپ یک میلیارد نفر را تهدید می‌کند
۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۲

با وجود طرح ادعای امنیت بالای پیام رسان واتساپ، به تازگی حفره امنیتی تازه‌ای در این پیام رسان شناسایی شده که تهدیدی برای بیش از یک میلیارد کاربر آن محسوب می‌شود.

واتس اپ؛ اول در ایران، سوم درجهان
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۰

پیام رسان واتس اپ که در ایران بیشترین کاربر را دارد ،در جهان نیز سومین رسانه اجتماعی محبوب است.به گزارش خراسان،بر اساس گزارشی که درباره محبوب ترین رسانه های اجتماعی در جهان منتشر شده است، فیس بوک با بیش از دو میلیارد و دویست میلیون کاربر در جهان، در جایگاه اول قرار دارد.

پیام‌رسان‌های داخلی به کما رفت
۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۷

مردادماه امسال درحالی روزهای پایانی خود را می‌گذراند که وزیر دهه‌شصتی روحانی با هدیه ۱۲۰گیگابایتی خود به زوج‌های جوان و اصحاب رسانه نشان داد اگر مسئولان بخواهند اقدامی انجام دهند، نیازی به زمان و برنامه‌ریزی خاصی ندارند و در یک هفته و شاید کمتر مناسبات آن فراهم می‌شود؛ مساله‌ای که ثابت می‌کند بهبود بسیاری از کارها در کشور نیازمند بخشنامه نیست و بیشتر همت مسئولان را می‌طلبد.