داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار یازده-سپتامبر
۱۹ سال پس از یازده سپتامبر؛ ۳۷ میلیون آواره، حاصل جنگ آمریکا با تروریسم
۲۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۱

نوزده سال پیش، یازدهم سپتامبر 2001، دو هواپیمای مسافربری خطوط هوایی آمریکا به برج‌های تجارت جهانی برخورد کردند و آمریکا با هدف تلافی از القاعده و اسامه بن لادن، جنگ علیه تروریسم را کلید زد. این جنگ‌ها همچنان ادامه دارد و براساس برآوردها تاکنون 37 میلیون و به روایتی، 49 میلیون انسان در کشورهای مختلف را  آواره کرده است.

ضرر و زیان مالی هالیوود از کرونا به روایت آمار
۲۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۱

بر اساس گزارش نیوزویک، ضرر گیشه‌ها در هالیوود، تاکنون 7 میلیارد دلار بوده است و پیش‌بینی می‌شود در صورت ادامه شرایط تا پایان ماه می، ده میلیارد دلار نیز به این خسارت اضافه شود. این خسارت تاکنون 120 هزار نفر را در هالیوود بیکار کرده است.  

چگونه حمایت «جورج بوش» برای «بندر بن سلطان» مصونیت آورد؟
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۴

نویسندگان به اسناد و وقایعی اشاره می‌کنند که ثابت می‌کند «بندر بن سلطان» سفیر قدرتمند وقت ریاض در واشنگتن و احتمالا «ترکی الفیصل» مدیر سابق سازمان استخبارات عربستان سعودی نیز در پرونده بررسی علل و زمینه‌های ۱۱ سپتامبر متهم بودند؛ اما جورج دبلیو بوش رئیس جمهور وقت آمریکا با اعمال نفوذ مانع از پیگیری پرونده شد!

چگونه سیاستمداران رنگ عوض میکنند
۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۳

بعد از تهدید آمریکا کمتر از دو ساعت طول نکشید که رئیس‌جمهور پاکستان در یک نشست خبری فوری، پیوستن کشورش به ائتلاف را اعلام کرد و گفت نزدیک‌ترین پادگان‌ها و فرودگاه‌های نظامی به خاک افغانستان را در اختیار لشکر آمریکا می‌گذارد.