داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار بازار
قیمت گوشت متعادل شد
۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰

دبیر ستاد تنظیم بازار گفت: حذف گوشت قرمز از فهرست دریافت ارز ۴۲۰۰ تومانی، منجر به افزایش تولید داخل و متعادل شدن گوشت قرمز و جلوگیری از رشد شتابان قیمت این کالا شد.

تخم مرغ صدرنشین گرانی‌ها
۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۱

در حالی هزینه خانوارهای ایرانی در شهریور ماه امسال نسبت به همین ماه در سال گذشته به طور متوسط بیش از ۳۴ درصد افزایش داشته که در این بین رشد قیمت‌ها در گروه لبنیات و حمل و نقل قابل توجه است؛ جایی که رشد قیمت تخم مرغ و ادامه روند گرانی خودرو خودنمایی می‌کند.

هدایت نقدینگی به سمت تولید نیازمند رفع موانع است
۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۶

جلسه کارگروه رفع موانع جهش تولید صبح امروز (سه شنبه) به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار شد.

وزیر جهاد کشاورزی از بازار تخم مرغ گفت
۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۴

وزیر جهاد کشاورزی گفت: روند رو به افزایش صادرات تخم‌مرغ باعث افزایش قیمت این محصول شد که با اقدامات صورت گرفته بین دو تا سه روز آینده بازار این محصول متعادل می‌شود.

قیمت مرغ در بازار به ۱۸ هزار تومان
۲۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰

نایب رئیس کانون سراسری مرغداران گوشتی از کاهش هزار تومانی قیمت مرغ در بازار خبر داد و گفت:با توجه به چالش موجود در بازار نهاده های دامی، امیدواریم دولت قیمت مصوب مرغ را نیز افزایش دهد.

دروغ بزرگ آمریکا به جهان در مورد کرونا
۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۰

روز چهارشنبه، کتاب جدید «باب وودوارد» گزارشگر ارشد واشنگتن‌پست، دو مکالمه‌ صوتی با دونالد ترامپ را افشاء کرد که نشان می‌داد کاخ سفید به رغم آگاهی از شرایط شیوع کرونا به شکل عمدی سعی در کم‌خطر جلوه دادن تهدید کرونا بوده و سیاستی اتخاذ کرده که به مرگ بیش از 200 هزار نفر انجامیده است. اما هدف ترامپ از این پنهانکاری و دروغگویی چه بود؟

فیلم: اخلالگری در بازار بورس...؟!
۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵

عبدالملکی اقتصاددان در گفتگو با «نسیم آنلاین»: امیدواریم که در عدم ارائه سهام جدید و ایجاد شوک به بازار بورس توسط دولت، نیتی برای برهم زدن و اخلال در بازار وجود نداشته باشد.

مرغ گران خواهد شد؟
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۴

در حالی که بیش از دوماه از وعده مسئولان برای کاهش قیمت مرغ می‌گذرد، نرخ این ماده پروتئینی به ۱۹ هزار تومان رسیده و فعالان صنعت می‌گویند با ادامه روند کنونی قیمت بالاتر هم خواهد رفت.

ویژگی های اقامتی جزیره کیش، مقصد لوکس ایرانگردها، چیست؟
۲۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۶

جزیره‌ی کیش در چند دهه اخیر تبدیل به لوکس‌ترین جزیره‌ جنوب ایران شده و در جذب گردشگران داخلی و خارجی بسیار موفق بوده است. سواحل امن و زیبای مرجانی، ماهی ها و لاک پشت های آن، موقعیت خوب جغرافیایی و امکانات ویژه جزیره برای پذیرش گردشگران، و تجربه خرید خوب از جمله دلایل محبوبیت کیش است.

تخم مرغ باز هم گران شد
۱۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۵

اولین باری نیست که بازار مسیر متفاوتی از آنچه در جلسات ستاد تنظیم بازار و سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان مصوب می‌شود، می‌رود. قیمت لبنیات، مرغ و این بار تخم مرغ در جهت خلاف تصمیمات مسؤولان پیش می‌روند.