داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار صادق-آملی-لاریجانی
شورای نگهبان نهاد بسیار مهمی برای نظام جمهوری اسلامی است
۲۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۳

عضو فقهای شورای نگهبان گفت: فقها و حقوقدانان شورای نگهبان چه در بحث انتخابات و چه در بحث انطباق مصوبات مجلس با شرع و قانون اساسی، سلایق سیاسی خود را دخالت نمی‌دهند.

انتقاد یا اتهام؟ مسئله این است!
۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۵

همانطور که انتقاد رهبر انقلاب از هر شخصیتی در نظام، به معنای خارج شدن آن شخص از دایره ولایت و نظام نیست؛ تعریف رهبر انقلاب هم از هر شخصیتی به معنای تایید صد در صدی آن شخص نیست. تهمت و اتهام زنی بی اساس به هر شخص، مغموم است اما هیچکس حتی لاریجانی نباید با انتصاب به رهبر انقلاب خود را از انتقاد مبرا بداند.

ابراز همدردی آملی لاریجانی با خانواده جان‌باختگان کلینیک سینا
۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۲

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی ضمن ابراز همدردی با خانواده جان‌باختگان حادثه کلینیک «سینا اطهر»، بر رسیدگی فوری و درمان مصدومان و بررسی علت این حادثه تأکید کرد.

امنیت مادی و معنوی گزارشگران فساد حفظ شود
۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۵

رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (شنبه) در ارتباط تصویری با رئیس و مسئولان عالی قضایی و همچنین رؤسای کل دادگستریهای سراسر کشور با ابراز خرسندی از اقدامات انجام شده در یک سال اخیر، بر لزوم استمرار حرکت تحولی در قوه قضائیه به صورت متوازن و با محوریت مردمی بودن قوه تأکید کردند و گفتند: مبارزه با فساد که در این دوره به اوج خود رسیده است باید بدون اغماض و بر اساس حق و عدل و قانون و همچنین بدون تعدی و ظلم به افراد بیگناه با قدرت ادامه یابد.

دادگاه اکبر طبری و سئوالاتی از جناب آملی و اژه ای
۲۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۲

چگونه با وجود سوء ظن های اطراف اکبر طبری، گزارشات مقام ماموفق وی یعنی مرحوم خلفی مبنی بر متخلف بودن وی آن هم بعد از دستگیری اکبر طبری آیت الله لاریجانی همچنان از او دفاع می کرده و حکم به سلامت او داده است؟

رئیسی و آزمون پاکسازی قوه قضائیه
۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۸

یکی از مهمترین بزنگاه ها و نقاط عطف و امتحان آیت الله رئیسی در قوه قضائیه برخورد با معاون اجرایی سابق ریاست قوه قضائیه باشد، آنجا که نوبت به برخورد در درون قوه قضائیه می رسد.

پیام تسلیت آیت الله آملی لاریجانی در پی درگذشت آیت الله محجوب
۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۸

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی درگذشت آیت الله حاج شیخ ابوالقاسم محجوب را تسلیت گفت.

استعفای آیت‌الله آملی لاریجانی تکذیب شد
۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۶

یک منبع آگاه از تکذیب ارسال نامه‌ آملی لاریجانی به رهبر انقلاب مبنی بر درخواست استعفای خود از سمت ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام خبر داد.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت درگذشت آیت‌الله امینی را تسلیت گفت
۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام درگذشت آیت‌الله ابراهیم امینی، عضو مجلس خبرگان رهبری و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت.

صدور حکم حبس و جزای نقدی برای محمود صادقی
۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۱

دادگاه برای محمود صادقی نماینده مردم تهران در مجلس ۲۱ ماه حبس و ۵ میلیون جزای نقدی صادر کرد.