داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار بین-الملل
نظم نوین جهانی در آینده پساکرونا
۱۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۶

در نظم جهانی در آینده پساکرونا شاهد رشد ملی گرایی و ناسیونالیسم، زوال گلوبالیزم و هنجارهای مربوط به فرهنگ جهانی شدن خواهیم بود. نظمی که مفهوم مرزها و ملیت ها مجددا ارزش و جایگاه خود را بازخواهند یافت و همچنین نقش دولت ها به عنوان بازیگران اصلی صحنه نظام بین الملل در مقابل بازیگران فراملی و بین المللی افزایش خواهد یافت.

فیلم: تفاوت آغاز زندگی زوج ایرانی با زوج دیگر کشورها
۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۵

جوانان ایرانی اقتصاد را دلیل تجرد خود می‌دانند.

کالای نفت گران‌تر و ارزشمندتر از خون مردم یمن نیست!
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۴

سخنگوی جنبش انصارلله به محکومیت‌های بین‌المللی علیه حملات پهپادی اخیر یمن به شرکت نفتی آرامکو واکنش نشان داد و گفت: کسانی که به دنبال ثبات بازار نفت هستند، باید از ائتلاف سعودی بخواهند به تجاوزات و محاصره خود علیه یمن پایان دهد.

هدف تحریم های جدید تغییر در رفتار ایران است
۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۶

کوزینیسکی تحلیلگر شبکه سی ان ان:اگر هدف آمریکا این است که اول منجر به تغییرات در رفتار ایران شود و دوم این کشور را به پای میز مذاکره بکشاند باید گفت با این تحولات و تحریم‌ها این امربه این زودی‌ها میسر نخواهد شد و نشانه‌ای دال بر رسیدن به این اهداف در میان نیست.

محاسبات آمریکا درباره ایران غلط بود
۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۶

وی با تاکید بر اینکه آمریکایی‌ها این بار هم همچون گذشته محاسباتشان درباره ایران غلط بود گفت: آنها پهپاد فوق مدرنی را وارد حریم هوایی ایران کردند چون تصورشان این بود که ایران توانایی شناسایی و برخورد ندارد اما مثل همیشه اشتباه کردند.