داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
رای الیوم: عربستان منطقه حفاظت شده آمریکاست
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۰

روزنامه الرای الیوم نوشت سکوت رژیم آل سعود در برابر تحقیر و تمسخرهای ترامپ به این دلیل است که حیات این رژیم در گروه حمایت‌های آمریکاست و از خود هیچ استقلال و اراده‌ای ندارد.

پشت‌پرده شایعه شهادت سردار حاجی‌زاده در سوریه چیست؟
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۶

شب گذشته برخی رسانه‌های نزدیک به عربستان سعودی مدعی شهادت فرمانده نیروی هوافضای سپاه در حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به حومه حمص در سوریه شدند که برای چندمین بار پیاپی تکذیب شد؛ اما پشت پرده شایعه شهادت فرماندهان ایرانی چیست؟

آیا شاهد فروپاشی ائتلاف آمریکایی- سعودی هستیم؟
۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۱

یک رسانه غربی در مقاله‌ای تحت عنوان «ازدواج مصلحتی»، هشدار داده ائتلاف شکننده میان واشنگتن و ریاض که از زمان جنگ جهانی دوم ایجاد شده، در حال حاضر با خطر فروپاشی روبرو است.

کرونا آخرین میخ بر تابوت حکومت آل سعود؟
۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۶

با توجه به سیاست‌های داخلی و خارجی اشتباه عربستان در زمینه جنگ یمن و آغاز جنگ نفتی با روسیه و در سایه پیامدهای شیوع کرونا٬ این ویروس می‌تواند آخرین میخ در تابوت این کشور باشد.

کرونا ابزار خباثت آل سعود علیه شیعیان قطیف
۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۵

مقامات سعودی در ادامه کینه‌توزی‌های خود علیه شیعیان این کشور٬ این بار از حواشی مربوط به کرونا و خلوتی خیابان‌ها برای تجاوز و هتک حرمت مزار شهدای قطیف استفاده کردند.

فیلم: پنهان‌کاری آل‌سعود از شیوع کرونا در عربستان
۲۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۲

رژیم سعودی طی روزهای گذشته با پنهان‌کاری، کمترین اخباری درباره وضعیت شیوع این بیماری در این کشور منتشر نکرده است.

کرونا در عربستان؛ حکومت سلطنتی در بحران
۲۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۰

یک سایت آلمانی در یادداشتی به مسئله بحران شیوع ویروس کرونا در میان خاندان سلطنتی عربستان پرداخته و از وضعیت آشفته و نگرانی گسترده در میان خاندان سلطنتی به دلیل شیوع کرونا خبر داده است.

آل‌سعود رئیس سازمان جهانی را تهدید به قتل کرد
۲۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۳

یک مجموعه سایبری رژیم سعودی به دستور «محمد بن‌سلمان»، دبیرکل سازمان جهانی بهداشت را تهدید به قتل کرده است.

نیویورک تایمز: ۱۵۰ شاهزاده سعودی کرونایی شده‌اند
۲۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۸

روزنامه نیویورک تایمز به نقل از منابع مطلع، فاش کرد که احتمالا حدود ۱۵۰ شاهزاده سعودی مبتلا به ویروس کرونا شده‌اند که برای درمان این مبتلایان و دیگر شخصیت‌های بسیار مهم این کشور، بیمارستانی تخصصی اختصاص داده شده است.

بن سلمان؛ کاتالیزور سقوط
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۷

با توجه به سیاست‌ خارجی و داخلی محمد بن‌سلمان از زمان روی کار آمدنش در نظام سعودی٬ شواهد نشان می‌دهد که فروپاشی آل سعود به دست او صورت خواهد گرفت.