داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
با انحصارگرایی اسنپ مبارزه کنیم
۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۹

اسنپ در قراردادهایی که با رستوران ها می بندد آنها را وادار می کند که تنها از این شرکت استفاده کنند. در صورت عدم تبعیت رستوران‌ها از این توافق آنها یا از این سیستم حذف می‌شوند یا نحوه چینش آنها درصفحه و اپلیکیشن اسنپ عملادسترسی برای آنها بدون کاربرد خواهد بود.

دلایل محبوبیت طراحی سایت با وردپرس
۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۴

دنیای کسب‌و‌کار، دنیای عجیبی است. عجیب از این نظر که هیچ‌گاه ثابت نیست و هر روز در حال پیشرفت و تغییر است. آنقدر عجیب که یک روز همه برای تبلیغ کسب‌و‌کار خود از تبلیغات فیزیکی استفاده می‌کردند چون اصلا تبلیغات اینترنتی وجود نداشت، شاید خیلی‌ها حتی فکرش را نمی‌کردند که روزی تبلیغات فیزیکی رو به منسوخ شدن حرکت کند و چیزی به اسم اینترنت، تمامی صاحبین کسب‌و‌کارهای مختلف را مجبور کند که از تبلیغات اینترنتی مانند داشتن یک وب سایت برای تبلیغ کار، محصولات یا خدمات خود استفاده کنند.

اپلیکیشن‌هایی که به دیوار می‌خورند
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۲

فناوری اطلاعات توانسته تحول بسیار بزرگی در زندگی امروز ما ایجاد کند و فضای کسب‌وکار اقتصادی ایران نیز از این امر مستثنی نیست. با این حال این امکانات علی‌رغم کمک به تسهیل امور برخی آسیب‌ها را نیز به همراه داشته است، یکی از این آسیب‌ها در فضای کسب‌وکارهای مرتبط با فناوری اطلاعات به نرم‌افزارهای ارائه‌دهنده خدمات آنلاین همانند آرایشگرهای زنانه برمی‌گردد که سبب گسترش برخی اعمال خلاف قانون همچون آرایشگری مردان برای زنان شده و هیچ ابزار نظارتی جدی هم برای محدود کردن آن وجود ندارد.