داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار کودکان
موج جدید بازماندگی از تحصیل در ایران
۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۴

محدودیت در دسترسی به امکانات آموزشی به‌ویژه ابزارهای آموزشی هوشمند شکل جدیدی از نابرابری را در میان دانش‌آموزان کشور پدیدار کرده است. در ادامه گزارشی می‌خوانید از دانش‌آموزان ۵ منطقه محروم که در ۶ ماه گذشته فقیرتر و آسیب‌دید‌ه‌تر از قبل شده‌اند.

ماسک برای چه کسانی خوب نیست؟
۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۶

افرادی که نمی‌توانند بدون استفاده از کمک، ماسک را از صورت‌شان بردارند، شامل نوزادان و کودکان خردسال و همچنین افرادی که دچار سختی تنفس هستند، نباید از ماسک استفاده کنند.

مرکز یمنی: در حملات هوایی ائتلاف سعودی ۳۴۰۰ کودک شهید و ۳۸۰۰ نفر مجروح شده‌اند
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰

مرکز حقوق بشر یمن اعلام کرد، در پی حملات هوایی ائتلاف سعودی از سال 2015 تا کنون بیش از 7200 کودک شهید یا زخمی شده‌اند.

سادات لاری: واکسیناسیون کودکان را انجام دهید
۱۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۴

سخنگوی وزارت بهداشت نسبت به کاهش پوشش واکسیناسیون کودکان در کشور تحت تاثیر شرایط کرونا هشدار داد و از خانواده ها خواست در صورت تاخیر در تزریق واکسنهای فرزندانشان، با حضور در پایگاه های سلامت و یا خانه های بهداشت، نسبت به واکسیناسیون فرزندان خود اقدام کنند.

سندرم پس از کرونا؛ قلب کودکان دچار آسیب می‌شود
۱۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۷

محققان دانشگاه تگزاس در آمریکا بین یک سندرم التهابی و کووید ۱۹ ارتباطی را شناسایی کردند که موجب آسیب جدی به قلب کودکان می‌شود.

دو نشانه کرونا در کودکان
۱۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۳

نتایج یک بررسی نشان می دهد که اسهال و استفراغ از علائم کروناویروس در کودکان است.

کودکان زیر ۵ سال ماسک نزنند
۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰

سازمان بهداشت جهانی تاکید کرده است که کودکان زیر پنج سال به طور عادی نباید ماسک بزنند.

مهد کودک آنلاین چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟
۳۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۵

یکی از دغدغه های اساسی خانواده ها در مورد آموزش کودکان، انتخاب مهد کودک است. برگزیدن فضایی امن که بتواند آموزش های لازم کودک را به همراه داشته باشد کاری بسیار دشوار است. از این رو مهد کودک آنلاین راه اندازی شده تا بتواند یاری رسان خانواده ها در این زمینه باشد. مهد کودک آنلاین رامو با داشتن مربیان بسیار توانمند توانسته این مهم را راه اندازی نماید تا گامی شگرف در برطرف ساختن دغدغه والدین داشته باشد.

پلوسی: میلیون‌ها کودک آمریکایی گرسنه هستند
۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۴

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا اعلام کرد در حال حاضر، میلیون‌ها کودک در این کشور گرسنه هستند و بسیاری از خانوار‌ها قادر به پرداخت اجاره بهای خانه‌های خود نیستند.

ماسک زدن برای کودکان زیر ۲ سال ممنوع است
۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۵

استفاده از ماسک برای کودکان زیر دو سال ممنوع است زیرا باعث اختلال در تنفس آنها می شود و بهترین راهکار برای محافظت خردسالان در برابر کرونا، نگهداری آنها در خانه است.