داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
هلاکت یکی از سرکردگان داعش
۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۹

ستاد فرماندهی ارتش لبنان اعلام کرد که سرکرده یک باند تروریستی وابسته به داعش در شمال این کشور به دست نظامیان ارتش به هلاکت رسید.

«پهپاد کمان» عملیاتی شد
۲۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۶

سخنگوی رزمایش ذوالفقار ۹۹ ارتش گفت: پهپاد کمان نیروی هوایی ارتش برای اولین بار در این رزمایش مأموریت رزمی انجام خواهد داد.

دشمنان از آزمودن قدرت اراده و توان ارتش و سپاه بپرهیزند
۱۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۸

فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم الانبیاء(ص) گفت: مولفه‌های قدرت و روش استفاده از آن را آموخته ایم و امیدواریم که دشمنان از آزمودن اراده و قدرت ارتش و سپاه ما پرهیز کنند.

پیام مهم رهبر معظم انقلاب به پدافند هوایی ارتش
۱۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۲

رئیس دفتر فرماندهی معظم کل قوا، در تماس تلفنی با امیر صباحی فرد، سلام و قدردانی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب به فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش و آحاد فرماندهان، کارکنان و خانواده‌های پدافند هوایی کشور را ابلاغ کرد.

افزایش مصرف مواد مخدر در ارتش انگلیس
۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۹

طبق گزارش روزنامه گاردین، به دنبال افزایش مصرف مواد مخدر در بین نیروهای ارتش انگلیس، هر ساله صدها نفر از سربازان و سربازان ذخیره این کشور از خدمت در ارتش اخراج می‌شوند.

اورهال یک فروند جنگنده «سوخو ۲۴»
۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۸

یک فروند هواپیمای سوخو ۲۴ توسط کارشناسان زبده پایگاه هوایی شهید دوران شیراز بازآماد (اورهال) شد.

ایثار نیروهای مسلح در مقابله با کرونا انعکاس یابد
۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۴

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح گفت: نیروهای مسلح با رشادت و روحیه جهادی وارد عرصه مقابله با ویروس منحوس کرونا شده‌اند تا مردم آسیب کمتری ببینند، این فعالیت‌ها باید به نحو شایسته‌ای انعکاس یابد.

مانورهای نظامی آمریکا و کره جنوبی سه‌شنبه آغاز می‌شود
۲۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۴

مانورهای نظامی آمریکا و کره جنوبی در حالی روز سه شنبه آغاز می‌شود که رسانه‌های محلی این کشور آسیایی گزارش دادند این رزمایش با دور روز تاخیر برگزار می‌شود چون آزمایش کرونای یکی از افسران این کشور مثبت شده است.

پادگان های ارتش آماده برگزاری کنکور
۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۵

معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: کما فی‌السابق نیروهای ارتش آمادگی دارند که ضمن انجام مأموریت‌های خود، خدمات لازم را در این رابطه و کمک به هموطنان انجام دهد.

سخنی با برادرم فتاح
۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۹

با شناختی که از برادر عزیزمان جناب مهندس فتاح داشتم، اظهارات ایشان در برنامه نگاه یک سیما برایم باور کردنی نبود، نه اینکه سخن‌گفتن از سوءاستفاده‌ها را ناروا بدانیم چرا که با جرأت می‌توان گفت و نسخه‌های روزنامه نیز بهترین و مستندترین گواه آن است که کیهان در افشای مفاسد اقتصادی و مطالبه بی‌ملاحظه حقوق ملت از مسئولان، در هرپست و مقامی که بوده و هستند، پیشتاز بوده است و همچنان نیز چنین است.