داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
فیلم: پلوسی دیوانه بهتر است زمان بیشتری را صرف اوضاع رو به زوال شهرش کند
۸ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۲

نسیم آنلاین: نانسی پلوسی دیوانه بهتر است زمان بیشتری را صرف اوضاع رو به زوال شهرش و زمان کمتری را صرف استیضاح فریب کارانه کند. ویدئوی الحاقی به توئیت ترامپ از فقر و خشونت و اعتیاد در سان فرانسیسکو حکایت دارد.

خالد قدومی: صهیونیست‌ها فقط با زبان اسلحه آشنایی دارند
۱ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۲

این رژیم از بدو تاسیس به‌رغم تفاوت‌های درونی که در مکاتب فکری و طیف‌های سیاسی خود داشت، در طول ۷۰ سال گذشته در قبال اختلافات ریشه‌ای بین‌گروهی انعطاف بالایی از خود نشان داده ‌است. این رویکرد ارتباط مستقیمی با امنیت این رژیم غاصب دارد. گروه‌های سیاسی صرف‌نظر از راست‌گرا یا چپ‌گرا بودن و حتی گروه‌های مذهبی با هدف حفظ امنیت، از خواسته‌های‌شان کوتاه می‌آیند. این حقیقتی است که باید درباره دشمنان‌مان به آن اشاره و اذعان کنیم. 

تظاهرات خشونت‌‌آمیز در کاتالونیا
۲۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۳

هزاران نفر از طرفداران استقلال «کاتالونیا» شب گذشته در خیابان‌های اطراف ورزشگاه «نیوکمپ» تجمع کرده بودند که با ورود نیروهای امنیتی این اعتراضات به خشونت تبدیل شد.

۸۵ درصد اسباب بازی های بازار خشونت زا هستند
۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۳

متخصص آسیب شناسی و رفتار شناسی گفت: ۸۵ درصد اسباب بازی هایی که این روزها در بازار است، خشونت زا هستند. بازی هایی که عموما از طریق فضای مجازی در اختیار بچه هاست، خشونت را ترویج می کند.

آیا در «اعتراضات خیابانی» مغز تعطیل می شود؟
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۵

ناآرامی‌های مدنی و اعتراض‌های اجتماعی ما را به هیجان می‌آورد، سردرگم می‌کند و البته بیش از هرچیز دیگری روان‌شناس درونمان را بیدار می‌کند. پس از چند روز ناآرامی و اعتراض و خشونت، وقتی که آب‌ها از آسیاب می‌افتد و بالأخره نظم برقرار می‌شود،

آیلپ؛ اسم رمز آشوب عراق
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۸

اینجاست که هیولای پنهان در پس نظریه‌های ریاکارانه شارپی و شعبه‌های اصلاح‌طلبش در سراسر دنیا از جمله ایران خودمان بیرون می‌زند. نظریه‌هایی ظاهرا آزادی‌خواهانه در سطح شعار که در میدان عمل و اجرای تظاهرات به اصطلاح عاری از خشونت توسط انجمن‌ها و احزاب لیبرالی، همواره این شعارها با دفترچه‌های دستورالعمل که مستقیما از بنیاد انیشتین و سایر نهادهای آمریکایی حامی دموکراسی ـ که همگی تحت مدیریت بازهای شکاری واشنگتن هستند نه دموکرات‌های کنگره- رمز‌گشایی می‌شوند.

تیراندازی مقابل مسجدی در فرانسه
۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۷

رسانه‌های فرانسه از تیراندازی مقابل مسجدی در جنوب غرب فرانسه خبر دادند.

می‌نویسند منع «خشونت»، بخوانید «رفع تبعیض»!
۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۰

علی‌رغم بحران نمایی فعالان حوزه زنان، مسئله خشونت علیه زنان یک واقعیت موجود در جامعه ایران است، واقعیتی که نسبت به دیگر کشورها آمار بسیار پایین‌تری دارد و باید برای رفع این معضل یک راهکار بومی، مبتنی بر فرهنگ ایرانی اسلامی و با محوریت حل مشکل، توسط مسئولان حوزه زنان و خانواده ارائه شود.

روزنامه لبنانی: آشوب در عراق؛ واشنگتن به فتنه لبخند می‌زند
۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۴

روزنامه لبنانی الاخبار به نقل از منابع آگاه تظاهرات ‌های خشونت آمیز در برخی شهرهای عراق را سناریوی جدید آمریکا، انگلیس و عربستان برای تحریک به فتنه و آشوب در عراق و سرپوش گذاشتن بر شکست در جنگ یمن دانست.

ده‌ها هزار نفر در رومانی به خیابان‌ها آمدند
۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰

ده‌ها هزار شهروند رومانیایی به مناسبت سالگرد اعتراضات خونین سال گذشته، به خیابان‌ها آمدند و خواستار استعفای دولت شدند.