داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
ترامپ وضعیت شیکاگو از افغانستان وخیم‌تر است
۳۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۷

با ادامه خشونت‌ها و اعتراضات در آمریکا، دونالد ترامپ وضعیت در شیکاگو را "وخیم‌تر از افغانستان" توصیف کرده و درباره احتمال اعزام افسران فدرال به شهرهای دیگر سخن گفته است.

ماکرون و همسرش در پارک محاصره شدند
۲۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۴

هجوم ضددولتی‌های خشمگین به سمت رئیس جمهور فرانسه و همسرش بریژیت در پارکی در پاریس، موجب ترس آن‌ها از به خطر افتادن امنیت خود شد.

افزایش چشمگیر خشونت خانگی در ایالت‌های آلمان در پی شیوع کرونا
۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۶

مقامات محلی آلمان از افزایش خشونت‌های خانگی در بسیاری ایالات آلمان در دوران شیوع کرونا خبر داده و پیش بینی کرده‌اند که تعداد گزارش‌ها در این باره افزایش خواهد یافت.

۱۶۰ کشته در خشونت‌های مسلحانه آمریکا
۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۵

در خشونت‌های مسلحانه‌ای که از جمعه شب تا یکشنبه در آمریکا اتفاق افتاده نزدیک به ۱۶۰ نفر کشته و بیش از ۵۰۰ نفر زخمی شده‌اند.

فیلم: بوگالوها...
۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۷

نسیم آنلاین: سفیدپوستان افراطی در تجمعات اعتراضی سیاهان

شبه‌نظامیان «بوگالو» در امریکا چه می‌کنند؟
۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۶

آینده افراط‌گرایی خشونت‌آمیز ضددولتی در ایالات متحده آمریکا در یک کلمه خلاصه می‌شود: «بوگالو».این اصطلاح اکنون معرف یک نماد خاص سفیدپوستان افراطی برای معرفی یک خرده فرهنگ عجیب آمریکایی است که علاقه جدی به درگیری مسلحانه با دولت فدرال دارند و با مالکیت بر اسلحه خود را از سایر گروه‌ها متمایز می‌کند.

ترامپ دست به دامان کنگره شد
۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۴

رئیس‌جمهور آمریکا که پیش از این معترضان آمریکایی را با مجازات تا ده سال حبس تهدید کرده بود، اینبار از کنگره درخواست کرده تا برای مقابله با معترضان وارد عمل شود.

ترامپ: رفتار با پلیس عادلانه نبود!
۲۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۹

درحالیکه خشونت پلیس آمریکا بر همگان واضح و مبرهن است دونالد ترامپ مدعی شد که با پلیس عادلانه رفتار نشده است.

سردمداران نژادپرستی حامیان رژیم صهیونیستی
۲۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۰

برده‌داری به نوعی ریشه در نژاد‌پرستی ذاتی و خود‌برتربینی افراد یا گروه‌های خاصی دارد و جزئی جدانشدنی از ساختار لیبرال سرمایه‌داری است، لذا شاهد هستیم که سردمداران این مکتب مثل آمریکا و انگلیس، خود بزرگترین ناقضان حقوق بشر هستند و از نژادپرست‌ترین رژیم دنیا یعنی رژیم صهیونیستی دفاع می‌کنند.

تهدید خنده‌دار «ترامپ»؛ «فوتبالیست‌ها زانو بزنند، دیگر فوتبال نمی‌بینم
۲۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۶

رییس جمهوری آمریکا گفت در صورتی که بازیکنان در لیگ ملی راگبی یا فوتبال این کشور به هنگام پخش سرود ملی زانو بزنند، هرگز این دیدارهای ورزشی را تماشا نخواهد کرد.