داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار مشهد
برادر قاضی منصوری: پیکر او در مشهد دفن شد
۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۹

برادر قاضی منصوری گفت: نامه دادستان کل کشور به دادستان رومانی تنها دلگرمی ماست، امیدواریم با اعلام گزارش از سوی دادستانی رومانی، به همه شائبه‌ها پاسخ داده شود.

پدیده «بام‌فروشی» در مشهد
۱۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۸

رییس اتحادیه املاک مشهد گفت: در مناطق دو تا هفت مشهد پدیده بام‌فروشی که معمولا به خانه‌های هوایی معروف است، بیشتر رایج بوده که از جاده قدیم قوچان در بلوار توس آغاز شده و به سمت جاده رسالت و جاده سیمان، اواخر طلاب، محدوده بلوار پنجتن و خیابان سرخس، قلعه ساختمان و تا منطقه سیدی ادامه دارد.

باند بزرگ پول‌شویی از هم پاشید
۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۰

فرمانده پلیس فرودگاه‌ها: ۱۳ نفر از باند بزرگ پولشویی، با بیش از ۱۲۰۰ میلیارد تومان کلاهبرداری و ۳۰ هزار شاکی دستگیر شدند.

بوستان‌های مشهد دوباره تعطیل شد
۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۷

معاون خدمات شهری شهرداری مشهد از تعطیلی مجدد بوستان‌های سطح شهر مشهد از امروز خبرداد.

چهارمین جلسه محاکمه متهمان پرونده موسوم به هلدینگ آفتاب
۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۰

چهارمین جلسه دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم مفسدان و اخلالگران در نظام اقتصادی کشور مستقر در مشهد با موضوع رسیدگی به اتهامات متهمین پرونده موسوم به هلدینگ آفتاب برگزار شد.

برگزاری سومین جلسه محاکمه متهمان هلدینگ آفتاب
۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۸

سومین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات ۱۵ متهم پرونده موسوم به هلدینگ آفتاب به ریاست قاضی سید هادی منصوری در مشهد در حال برگزاری است.

دومین جلسه دادگاه سلطان جعل برگزار شد
۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۷

در دومین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات ۱۵ متهم پرونده موسوم به هلدینگ آفتاب در مشهد عنوان شد: جعل مدرک دکتری افتخاری، جعل امضای افراد مسؤول و جعل گواهی صلاحیت شغلی تنها گوشه‌ای از اقدامات خلاف قانون متهم ردیف اول است.

«سلطان جعل مدرک» به دادگاه رسید
۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۱

اولین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمین پرونده موسوم به «هلدینگ آفتاب» در قالب دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم مفسدان و اخلالگران در نظام اقتصادی مستقر در مشهد پیش از ظهر امروز آغاز شد.

اصالت مسئله «حجاب» در قیام گوهرشاد
۲۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۹

محسن حسام مظاهری، هرچند که آثارش حاکی از اهل مطالعه بودنش است، اما درباره قیام گوهرشاد کار نکرده است. چون کار نکرده به راحتی می تواند تشکیک کند. روایتهای «منوتو»یی از تاریخ کار مطلعین نیست.

چرا ۲۳ ذی‌القعده ‌روز زیارت مخصوص امام رضا(ع) نامگذاری شد؟
۲۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۶

امروز ۲۳ ذی‌القعده است و براساس آیات و روایات به‌عنوان یکی از روزهای مخصوص زیارتی حضرت رضا(ع) از آن یاد شده است.