داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار مشهد
طواف متوفیان در حرم مطهر رضوی ممنوع شد
۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۳

مدیر عامل سازمان مدیریت آرامستان ها شهرداری مشهد گفت: با توجه با شرایط بحرانی و شیوع کرونا ، طواف متوفیان در حرم مطهر رضوی ممنوع شد.

حیدر حیدر گفتنتان همان قران سر نیزه بود
۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۱

به خیال خود درهای حرم را از کربلا تا قم و مشهد به روی اهل بیت بسته‌اند؛ روزگاری دراز؛ خصوصاً از شروع نهضت خمینی اعلام کرده‌اند که اجازه نخواهند داد ائمه؛ وارد جامعه و جهان امروز بشوند. اجازه نخواهند داد خدای ناکرده فریاد استکبار ستیزی ائمه و شیعیان واقعی‌شان لرزه به جان طواغیت و یزیدیان زمان از لندن تا واشنگتن تا تل‌آویو بیندازد؛

باید با رعایت پروتکل‌های بهداشتی روند شیوع کرونا را کنترل کنیم
۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۸

رئیس جمهور در تماس تلفنی با استاندار خراسان رضوی، ضمن دریافت گزارش دقیق از فعالیت‌های انجام شده، بر ضرورت تلاش مسئولان در راستای ارائه خدمات به مردم و جلوگیری از شیوع کرونا تاکید کرد.

فیلم: از آمدن به مشهد خودداری کنید
۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۶

معاون وزیر بهداشت: متاسفانه افراد مبتلا به بیماری کرونا در مشهد رو به افزایش است.

اوضاع مشهد نگران‌کننده است
۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۲

شهردار مشهد گفت: امروز اوضاع در مشهد حادتر و نگران‌کننده شده و متاسفانه خیلی از چیزهای بدی که پیش‌بینی کرده بودیم دارد اتفاق می‌افتد.

برنامه‌های آموزشی ستاد ازدواج دانشجویی مجازی شد
۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۲

ستاد ازدواج دانشجویی با توجه به تعلیق اعزام بخشی از زوجین به مشهد مقدس به منظور بهینه سازی اوقات فراغت زوجین در ایام تعطیلات برنامه‌های آموزشی خود را به صورت مجازی برگزار می‌کند.

رهبر انقلاب در روز اول سال نو در حرم مطهر رضوی سخنرانی نخواهد کرد
۱۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۹

دفتر مقام معظم رهبری در اطلاعیه‌ای اعلام کرد مراسم سخنرانی حضرت آیت الله خامنه‌ای که همه ساله در روز اول سال نو در حرم مطهر رضوی برگزار می‌شد، امسال به علت توصیه‌های بهداشتی برای جلوگیری از گسترش بیماری ناشی از ویروس کرونا برگزار نخواهد شد و معظم‌له به مشهد مقدس سفر نخواهند کرد.

فیلم: نقاره شادی در حرم امام رضا به مناسبت میلاد امیرالمومنین
۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۴

نسیم آنلاین: نقاره شادی به مناسبت سیزدهم رجب المرجب و شب میلاد با سعادت امیرالمومنان علی علیه السلام در حرم مطهر امام رضا(ع) نواخته شد.

رفت و آمد در جاده‌های خراسان‌ رضوی محدود شد
۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۸

محدودیتها ترافیکی برای کاهش رفت و آمدهای خودرویی با هدف پیشگیری از شیوع ویروس عامل بیماری همه‌گیر کرونا در ۱۴ نقطه از مبادی ورودی استان و و همچنین کلانشهر مشهد اجرا می‌شود.

درخواست شهردار مشهد: شهر را تعطیل کنید
۱۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۰:۲۳

شهردار مشهد در نامه‌ای به استاندار خراسان رضوی خواستار تعطیلی این شهر برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا شد.