داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
کیت های ایرانی تشخیص کرونا وارد بازار شد
۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۳

مدیر دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: یک شرکت دانش بنیان موفق به طراحی و تولید کیت تشخیص کرونا شده و این محصول وارد بازار داخل کشور شده است.

نصب دوربین‌های حرارتی برای رصد دمای بدن در مترو و فرودگاه
۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۷

رئیس مرکز فناوری‌های راهبردی معاونت علمی گفت: یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان قرارداد استفاده از دوربین حرارتی تشخیص دمای بدن را با اماکن پرتردد منعقد کرده است.

زمان توافق نهایی برای تعیین دستمزد کارگران
۱۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰

مهم‌ترین عناوین خبرهای این هفته حوزه کار و تعاون به پرداخت عیدی بازنشستگان با حقوق بهمن ماه، زمان توافق نهایی برای تعیین دستمزد کارگران، بهترین کسب و کارها برای جویندگان کار و فارغ التحصیلان و افتتاح بنیاد ملی توسعه فناوری‌های فرهنگی اختصاص داشت.

بازدید رهبر انقلاب از نمایشگاه شرکت‌های دانش‌بنیان و فناوری‌های برتر
۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۸

صبح امروز رهبر انقلاب از نمایشگاه شرکت‌های دانش‌بنیان و فناوری‌های برتر، بازدید کردند.

جزئیات تازه از ساقط کردن پهپاد بدون سرنشین گلوبال
۱۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۹

معاون عملیات نیروی پدافند هوایی ارتش جزئیات منتشر نشده از ساقط کردن هواپیمای بدون سرنشین گلوبال هاوک ارتش آمریکا در حریم هوایی کشورمان را تشریح کرد.

فراهم شدن امکان امریه سربازی در شرکت‌های دانش‌بنیان
۱۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۸

معاون علمی و فناوری رئیس جمهورگفت: طبق تفاهم نامه‌ای، جوانان فعال در شرکت‌های دانش بنیان می‌توانند خدمت مقدس سربازی را در شرکت‌های دانش بنیان بگذرانند.

صرفه‌جویی ۲۵۰ میلیارد تومانی واردات بذر با یک طرح دانشگاهی
۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۶

طرح ملی بذر که به تازگی در واحد مبارکه - مجلسی دانشگاه آزاد اسلامی به مرحله عملیاتی رسیده است قادر خواهد بود نیاز ۹۰ درصدی واردات بذر کشور را به شکل چشمگیری کاهش دهد.

تولید داروهای وارداتی در کشور تا ۳ سال آینده
۲۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه ۹۷ درصد داروها در کشور به تولید می رسند، گفت: برنامه داریم که ۳ درصد مابقی را به واسطه شرکت‌های ایرانی و دانش‌بنیان به تولید برسانیم.

تنها سه درصد داروها به کشور وارد می‌شود
۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۰۰

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه ۹۷ درصد داروهای کشور در داخل تولید می‌شود، گفت: تنها سه درصد داروها به کشور وارد می‌شود که این سه درصد، ۱.۳ میلیارد دلار ارزبری دارد و جزو داروهای «های‌تک» است که این زنگ خطری برای کشور به شمار می‌رود.