داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار قانون-اساسی
فیلم: سوال از رئیس‌جمهور...!
۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۳

مجلس یازدهم به دنبال احضار روحانی به بهارستان

قدرت پوتین و اصلاحات قانون اساسی روسیه
۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۶

حسین شاه پری کارشناس مسائل روسیه با اشاره به اصلاحات قانون اساسی روسیه بیان داشت: این اصلاحات قدرت پوتین را افزایش داده و حداقل تا ۲۰۳۰ شاهد حضور پوتین به عنوان فرد اول در صحنه سیاست روسیه خواهیم بود.

دستور جدید «الکاظمی» دردساز شد
۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۸

موافقت نخست‌وزیر عراق با بازگشت نیروهای پیشمرگه به استان کرکوک، دردسرساز شده و نمایندگان عرب و ترکمانی پارلمان عراق، وی را مسئول تضییع دستاورد برقراری امنیت در کرکوک دانستند.

پوتین: رأی مثبت مردم قانعم کرد
۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۳

رئیس جمهور روسیه گفت موافقت مردم با اصلاح قانون اساسی این کشور از طریق همه‌پرسی، او را قانع کرد که کار درست را انجام می‌دهد.

پوتین تا سال تا ۲۰۳۶ در قدرت می‌ماند
۱۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۲

کمیسیون مرکزی انتخابات روسیه پس از شمارش ۹۹.۰۱ درصد از آرای اخذ شده اعلام کرد، ۷۸.۰۳ درصد از روس‌ها از اصلاحات قانون اساسی این کشور حمایت کردند.

تاکنون ۷۶ درصد روس‌ها به نفع اصلاحات قانون اساسی رای داده‌اند
۹ تیر ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۶

یک شرکت نظرسنجی روس که از شرکت‌کنندگان در همه‌‍پرسی مربوط به اصلاحات جنجالی قانون اساسی این کشور به هنگام خروج از حوزه‌های رای‌گیری نظرخواهی کرده، اعلام کرد که تاکنون ۷۶ درصد روس‌ها به نفع این اصلاحات رای داده‌اند.

شرط اصلی پوتین برای اصلاح قانون اساسی
۳ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۰

رئیس جمهوری روسیه در نطق تلویزیونی خود برای روسیه درخصوص تازه ترین تصمیمات حکومت برای مقابله با کرونا با یادآوری اینکه ۱۱ تیرماه روز برگزاری همه پرسی اصلاح قانون اساسی در روسیه است، افزود: اصلاحات مدنظر حاکمیت تنها در صورت حمایت مردم صورت خواهد گرفت.

دیدگاه پوتین درباره انتقادات و توهین‌ها به وی
۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۷

ولادیمیر پوتین در پاسخ به سئوالی یادآور شد، مدت‌ها است که دیگر به انتقاد و حتی توهین‌های صورت گرفته به خود عادت کرده و آن را اجتناب ناپذیر می داند.

احتمال شرکت پوتین در دور جدید ریاست‌جمهوری
۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۳

پوتین در مصاحبه با این شبکه گفته در صورتی که اصلاحیه قانون اساسی ۲۰۲۰ روسیه به تصویب برسد، وی ممکن است بار دیگر برای دور جدید ریاست‌جمهوری شرکت کند.

کمیسیون‌های «بیکار» دولت را بشناسید
۲۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۳

از مجموع ۸۳ جلسه کمیسیون‌های دولت، بیشترین تعداد جلسات مربوط به کمیسیون «اقتصاد» و کمترین تعداد جلسات برای دو کمیسیون «امور کلانشهرها و شفافیت» است که در سال جدید هیچ جلسه‌ای نداشتند.