داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
اعمال محدودیت‌های بین شهری همراه با رعایت حقوق شهروندی
۲۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۵

وزیر کشور با دستوری به کمیته امنیتی، انتظامی اجتماعی ستاد ملی مدیریت کرونا بر ضرورت اهتمام عوامل و نیروهای مجری و ضابط نسبت به اجرای دقیق ابلاغیه‌های ستاد ملی با رعایت حقوق شهروندی تاکید کرد.

سوخت نیروگاه ها باید ذخیره شود
۱۹ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۴

وزیر کشور با اشاره به اینکه ساخت و سازهای غیر مجاز در حریم و بستر رودخانه ها در هنگام بروز سیل موجب افزایش خسارت ها می شود، بر لزوم جلوگیری از این ساخت و سازها و برخورد قانونی با متجاوزین به حریم رودخانه ها تاکید کرد.

ارائه پیشنهادهای ستاد مقابله با کرونای تهران به وزیر کشور
۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۶

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران از ارائه پیشنهادات جدید به وزیر کشور برای اعمال محدودیت کاهش سفرهای غیرضرور خبر داد.

اصابت خمپاره به برخی مناطق ادامه یابد؛ تذکرات قوی‌تری خواهیم داد
۱۴ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۹

وزیر کشور با اشاره به درگیری آذربایجان و ارمنستان گفت: برخی گلوله ها به صورت خمپاره و توپ به مناطقی از کشورمان اصابت کرده و خواستیم که کنترل کنند و چنانچه ادامه یابد تذکرات قوی‌تری خواهیم داد.

وزیر کشور: اجرا و نظارت بر پروتکل‌های مقابله با کرونا ضعیف شده است
۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۲

وزیر کشور گفت: گزارش ها نشان می دهد در خصوص پروتکل‌های بهداشتی در اجرا و نظارت روند کاهشی داشته که اثر خود را در آمار مبتلایان و فوت شدگان نشان می‌دهد.

وزیر کشور: اولویت اول ما امنیت است
۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۳

وزیر کشور گفت: در حوزه سیاسی در شرایط کنونی اولویت ما حفظ وحدت و انسجام، امیدبخشی به مردم و تقویت روحیه مشارکت جویانه در مردم است.

فیلم: ماسک ارزان شد
۱۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۹

قیمت ماسک در بازار ۱۳۰۰ تومان است.

وزیر کشور: همه بورس‌ها در بعضی از مقاطع دچار نوسانات می‌شوند
۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۵

رحمانی فضلی: بورس ابعاد مختلفی دارد و با استقبالی که مردم داشتند تاکنون گام بلندی را در جذب نقدینگی و هدایت آن داشته اند. همه بورس‌ها در بعضی از مقاطع دچار نوسانات می‌شوند که این نوسانات باید از طریق کارشناسی و پیش بینی‌های لازم جبران شود.

رحمانی فضلی: ما پیرمردها باید برویم و جوانان بیایند
۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۶

وزیر کشور با بیان اینکه ایجاد سه هزار تشکل مردم نهاد بار عظیمی است و باید از آن به خوبی استفاده شود، گفت: ما پیرمردها باید برویم هرچند جبر زمانه کار خود را می‌کند و شما جوانان هم همین مسیر را باید طی کنید.

وزرات کشور: آماده امدادرسانی به آسیب‌دیدگان انفجار بیروت هستیم
۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۲

در پی انفجار شب گذشته بیروت، رحمانی فضلی در نامه ای به وزیر کشور لبنان تاکید کرد: وزارت کشور در چارچوب سیاست های دولت جمهوری اسلامی ایران برای هرگونه کمک و امدادرسانی به آسیب دیدگان آمادگی کامل دارد.