داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار معلم
دولت معتقد به خصوصی‌سازی آموزش و پرورش
۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۷

حمیدرضا حاجی‌بابایی گفت: گروهی در کشور فکرشان این است که آموزش و پرورش را باید خصوصی کنند و این دولت به این موضوع اعتقاد دارد.

تصویر غم‌انگیز از تدریس معلم ایرانی
۲۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۳

کرونا این بار معلمی عاشق از تبار شیفتگان خدمت به نظام اسلامی را از ما گرفت. او تا آخرین لحظات حیات به یاد دانش‌آموزانش بود و شوق درس دادن داشت.

کدام معلمان می‌توانند دورکاری کنند؟
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۹

مدیرکل دفتر سلامت وزارت آموزش و پرورش با اشاره به جزئیات دورکاری معلمان دارای بیماری گفت: یکی از مشکلات این است که برخی دانش‌آموزان ماسک نمی‌زنند.

ورود ۲۱ هزار معلم جدید به مدارس از مهر ۹۹
۱۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۲

رئیس دانشگاه فرهنگیان اعلام کرد که ۲۱ هزار نیروی جدید از فارغ‌التحصیلان دانشگاه فرهنگیان مهر امسال وارد مدارس خواهند شد و بالای ۴۰ هزار نفر نیز مهرسال آینده وارد آموزش و پرورش می شوند.

فعالیت آموزشی سه برابری معلمان در شرایط کرونایی کشور
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۱

بنابر اظهارات مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش در حال حاضر معلمان به جای ۶ ساعت در روز ۱۸ ساعت در فضای مجازی تدریس می کنند.

راه‌ زیادی برای عبور از کرونا در پیش داریم
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۲

حسن روحانی گفت: مردم ما بهترین تاب‌آوری را در برابر فشار کرونا از خود نشان دادند و می‌توانیم آن را در اخلاق جوامع ثبت کنیم، در حالی که در برخی کشورها ناچار شدند از سلاح استفاده کنند تا ما مانع خروج مردم از خانه‌ها شوند.

«معلم» به‌عنوان پیشران اصلی تعلیم و تربیت است
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۱

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی ضمن تبریک روز معلم به وزیر آموزش و پرورش تأکید کرد: معلم به‌عنوان پیشران اصلی تعلیم و تربیت، مهمترین عنصر در هویت‌سازی فرهنگی و اعتلای علمی کشور است.

عکس: روز معلم را به این معلم تبریک بگویید
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۹

تلاش معلم گیلانی در ارتفاعات این استان. امروز روز معلم است و این روز را به او و همه معلمان زحمتکش تبریک می‌گوییم.

کار بزرگ و جهاد معلمان شکوفاسازی استعدادها در مسیر انقلاب است
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۵

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای خاطرنشان کردند: کار بزرگ و جهاد معلمان شکوفاسازی استعدادهای کودکان و نوجوانان در مسیر ارزش‌های انقلابی و اسلامی است.

فیلم: روایتی از لحظه شهادت استاد مطهری
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۶

لحظه رسیدن خبر شهادت استاد مطهری بامداد ۵۸/۲/۱۲ به استودیوی برنامه زنده رادیو و تاثر حمید عاملی هنرمند مرحوم که در حال خواندن کتاب داستان راستان بود!