داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
روحانی نمی‌تواند با لعنت به آمریکا و بهانه FATF دولت را تطهیر کند
۲۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۳

یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: آقای روحانی وقتی از جنگ اقتصادی صحبت می‌کند می‌خواهد عملکرد دولتش را تطهیر کند در حالی که مقصر اصلی وضع موجود دولت آقای روحانی است نه آمریکا و نه جنگ اقتصادی.

قرارداد سند ۲۰۳۰ و FATF مخفیانه امضا شد
۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۲

یک نماینده ادوار مجلس گفت: بی‌تردید تحریم‌ها اثر دارد اما تاثیر آن ۳۰ درصد است و ما به واسطه مدیرانی که شایستگی برخی مقامات را ندارند گرفتار خود تحریمی درون تشکیلاتی هستیم.

چرا ظریف نمی‌خواهد همکاری راهبردی با چین عملیاتی شود؟
۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۶

همانطور هم که خود ظریف چندبار اذعان کرده، مسایل پولشویی و تامین مالی تروریسم بهانه‌های آمریکا برای امنیتی کردن فضای اقتصاد جهانی است.پس پذیرش این بازی توسط ایران که تحت شدیدترین تحریم‌های ثانویه بانکی و غیربانکی آمریکا است، یعنی پذیرش خودتحریمی و عملا مسیر همکاری راهبردی ایران و چین مسدود می‌شود.

دلار ۳۰ هزارتومانی حاصل بی کفایتی یا FATF
۱۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۷

ایران از سال 88 تا 95 در لیست سیاه FATF قرار داشت و تمامی تبادلات بانکی خود را انجام می داد و درگیر خودتحریمی نبود. همچنین اینکه نرخ ارز در سال 92 ، 3 هزارو پونصد تومان بود و امروز علی رغم اینکه ایران 39 بند از 41 بند توصیه های FATF را عملی کرده است و تا همین اسفند 98 در لیست سیاه قرار نداشت نرخ ارز به 30 هزارتومان رسیده است!

روحانی: قبل از دولت ما جنگ نبود
۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۷

رئیس‌جمهور با بیان اینکه عده‌ای می‌گویند اشکال دولت این است که نگاهش به بیرون است، گفت: پاسخ این حرف در پنجشنبه‌ها است که ما هر هفته افتتاح داریم. این حرف غلط که نگاه دولت به بیرون است را دیگر تکرار نکنید.

مذاکره با غرب با چاشنی تحریف FATF
۱۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۵

به نظر می‌رسید با بسته شدن پرونده لوایح مرتبط با FATF در مجمع تشخیص مصلحت نظام، حامیان FATF دست از طرح ادعاهای غیر فنی خود برداشته و از تحریف واقعیت‌ها بپرهیزند اما این جریان رسانه‌ای همچنان به دنبال تحریف واقعیت است.

خط تحریف به دنبال «لیبرالیسیم اسلامی» است
۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۹

این که اعتقاد داشته باشیم بستر حل مشکلات خارج از کشور است تحریف واقعیت ها و توانمندی های کشور است. البته ممکن است بتوان برخی مشکلات کشور را نیز با همکاری بین المللی و با همکاری برخی کشورها حل کرد، اما این که بستر مشکلات را به خارج از کشور نسبت دهیم به اذعان خود کشورهای غربی واقعیت ندارد.

فیلم: FATF نماد فریبکاری مسئولین است!
۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۸

«الفت‌پور» فعال سیاسی در گفتگو با «نسیم آنلاین»: چگونه خط تحریف، به جعل واقعیات می‌پردازد؟

مصباحی مقدم: FATF به کلی منتفی است
۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۵

عضو مجمع تشخیص مصلحت گفت: اگر پذیرش FATF را به مصلحت کشور می‌دیدیم آن را تصویب می‌کردیم اما معتقدیم FATF چیزی جز خسارت برای ملت ایران به دنبال ندارد.

داستان FATF با چه هدفی دوباره برجسته سازی شد؟
۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۰

روایتی تحریف‌شده از علت عدم همکاری بانکی روسیه وچین با ایران طی هفته جاری موجب شد بار دیگر مساله تبعات عدم الحاق ایران به کنوانسیون‌های ذیل برنامه اقدام FATF مطرح شده و ضریب پیدا کند.