داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
نقوی‌حسینی: FATF نتیجه‌ای جز تعهدات جدید برای جمهوری اسلامی ایران ندارد
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۴

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت که عضویت ایران در FATF نتیجه‌ای جز تعهدات جدید برای جمهوری اسلامی ایران ندارد و سرنوشت ما را تغییر نمی‌دهد.

همکاری با FATF، راهبرد بی‌چون و چرای دولت!
۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰

در آیین‌نامه اجرایی قانون مبارزه با پولشویی که به تازگی از سوی دولت ابلاغ شده، فهرست تحریمی شورای امنیت هم‌ردیف با فهرست تحریمی شورای عالی امنیت ملی، به رسمیت شمرده شده است. در شرایطی که سیاسی‌کاری FATF بر همگان آشکار شده، چرا دولت همچنان اصرار دارد با FATF همکاری کند؟

احمدعلی مقدم : آیا پذیرفتن FATF خود تحریمی نیست؟
۱۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره به اصرار دولت بر تصویب لوایح مربوط به FATF گفت: با اجازه دسترسی به اطلاعات اقتصادی کشور، خود فرصت جاسوسی مالی را برای غرب فراهم می‌آوریم.

دفاع ظریف از اظهاراتش درمورد پولشویی و FATF
۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۵

وزیر امور خارجه گفت: بیشترین تلاش برای مقابله با حرکت غربی‌ها جهت مقابله با پولشویی را جمهوری اسلامی و وزارت خارجه انجام داده است بعد از آخرین اقدام گروه ویژه مالی (FATF) علیه ایران بنده تندترین دفاع را از موضع جمهوری اسلامی کردم.

من بمیرم تو بمیری شیوه کشورداری نیست
۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۲

بیش از دو سال است که منتقدان لوایح مرتبط با FATF‌، از جمله پالرمو و CFT‌، علت مخالفت خود را با دلایل مستحکم و مستند حقوقی اعلام کرده و تصویب این لوایح از سوی دولت را فاجعه‌بار دانسته‌اند ولی دولت به هیچیک از آنها پاسخ نداده است!

ارتباط کارمندان برخی دستگاه‌ها با شبکه زم
۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۳

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس نیز معتقد است دستگیری روح‌الله زم در ارتباط با پروژه نفوذ نظام سلطه بوده است. حجت‌الاسلام والمسلمین ذوالنور با بیان اینکه طراحی سازمان اطلاعات سپاه پاسداران در دستگیری روح‌الله زم موضوع مهمی است که باید به صورت ویژه به آن توجه داشت، گفت: طرحی که توانست زم را در دام پیش‌بینی شده سپاه پاسداران گرفتار کند موضوع مهمی است چون روح‌الله زم توسط سرویس‌های امنیتی نظام سلطه حمایت و پشتیبانی می‌شد.

آئین نامه اجرایی قانون مبارزه با پولشویی را ابطال کنید
۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۵

نامه جنبش عدالتخواه دانشجویی به ریاست دیوان عدالت اداری، پیرامون آئین نامه اجرایی ماده ۱۴ الحاقی قانون مبارزه با پولشویی

آمریکا از طریق FATF به دنبال شناسایی راه‌های دور زدن تحریم‌ها توسط ایران است
۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۵

نماینده مردم لارستان در مجلس گفت: آمریکا از طریق FATF به دنبال شناسایی راه‌های دور زدن تحریم‌ها توسط ایران است و ما وقتی تجربه برجام را داریم، چرا باید با عضویت در کنوانسیون‌های FATF حلقه محاصره اقتصادی علیه خودمان را تنگ‌تر کنیم.

مرجع بحث درباره لوایح مرتبط با FATF، دانشگاه و جامعه حقوقی است
۸ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۱

رئیس قوه قضاییه با تاکید ارتقای آگاهی‌های حقوقی جامعه و تقویت قدرت تحلیل، دانشگاه و جامعه حقوقی را مراجع شایسته اظهارنظر و بحث درباره مسائل حقوقی مهم از جمله لوایح مرتبط با FATF دانست.

شفافیت برای مردم یا دشمن؟!
۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۴

بجای شفافیت مسائل بانکی و مالی کشور در شرایط جنگ اقتصادی برای دشمن که موجب دقیق تر شدن تحریم ها می شود، به دنبال ایجاد شفافیت برای مردم از طریق پیگیری قوانین موجود یا وضع قوانین مناسب در کشور باشید