داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار خبرنگار
فردا؛ آخرین فرصت ثبت‌نام طرح ترافیک خبرنگاری
۳۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۶

مدیر واحد ساماندهی محدوده‌های طرح ترافیک شهرداری تهران اعلام کرد که فردا ۳۱ فروردین‌ماه آخرین فرصت ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاران است.

مهلت ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاران تمدید شد
۲۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۵

مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح ترافیک از تمدید مهلت ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاران تا پایان فروردین ماه خبر داد.

حسینی بای بازیگر سریال نوروز ۹۹ شد
۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۴

محمدرضا حسینی بای خبرنگار باسابقه تلویزیون برای ایفای نقش در مجموعه تلویزیونی «میانبر» به گروه تولید پیوست.

نابینا شدن چشم خبرنگار فلسطینی به دست سربازان صهیونیست
۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰

نظامیان رژیم صهیونیستی با پرتاب گاز اشک‌آور به سمت چشم یک خبرنگار فلسطینی هنگام پوشش راهپیمایی بازگشت، بینایی چشم چپ وی را برای همیشه گرفتند.

تصاویر: کمپین «#کلنا_معاذ» را می‌شناسید؟
۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۵

در جهان برای اعلام همبستگی با معاذ عمارنه عکاس فلسطینی که جمعه گذشته در پی شلیک نیروهای نظامی اسرائیل چشم چپ خود را از دست داد موجی جالب در شبکه های اجتماعی راه افتاد.

یوزیک خبرنگار بازداشت‌شده روسیه در ایران آزاد شد
۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۸

سفارت روسیه در تهران بامداد پنجشنبه از آزادی یک روزنامه‌نگار این کشور که به دلیل برخی مشکلات در زمینه روادید در ایران بازداشت شده بود، خبر داد.

محتوا را تقویت کنید و یارانه بگیرید
۹ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۲

نشست خبری محمد خدادی، معاون امور مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روز گذشته در معاونت مطبوعاتی برگزار شد. نکته قابل تامل در این نشست تغییر شیوه ارزشیابی رسانه‌ها بود که این تغییر مبنای پرداخت یارانه‌ها به رسانه‌ها نیز خواهد بود. وی همچنین به رسانه‌ها اطمینان داد مشکلی برای تامین کاغذ نخواهد بود؛ هرچند شیوه‌ای که ارشاد درباره توزیع کاغذ در پیش گرفته است، احتمالا باعث مشکلاتی در آینده نزدیک شود.

نمایندگان از پاسخ وزیر ارشاد قانع نشدند
۱۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰

نماینده ایذه و باغملک در مجلس گفت: امروز ما سؤالی درباره مسائل فرهنگی از جمله بیمه نشدن خبرنگاران داشتیم که از پاسخ‌های وزیر ارشاد قانع نشدیم.

تبدیل حرکت‌های جهادی به گفتمان عمومی
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۸

سازمان بسیج رسانه طی بیانیه‌ای با اشاره به فعالیت هزاران خبرنگار بسیجی در سراسر کشور، آمادگی خود را برای انعکاس بیش از پیش فعالیت های جوانان جهادگر اعلام کرد.

آماده نظارت برای انتخابات الکترونیکی هستیم
۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۸

سخنگوی شورای نگهبان اعلام کرد: در نشست اخیر هیات مرکزی نظارت بر انتخابات، شاخصها برای اعضای هیات‌های نظارت استانی و شهرستانی تعیین شد.