داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار فرهنگ
فرهنگ بورس بازی بلای جان تولید!
۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۲

کار که در فرهنگ دینی و اسلامی از ارزش و قدر بالایی برخوردار است دیگر در برابر ثروت و پول رنگ می بازد و آنچه اهمیت پیدا می کند کسب سود با کمترین زحمت است.

فرهنگ در مجلس یازدهم مظلوم خواهد ماند؟
۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۱

مجلس یازدهم علی رغم ادعاها و تبلیغات فراوان که خود را نماینده جریان انقلابی قلمداد می کرد، از همان ابتدا نشان داد فرهنگ در جزو مسائل اصلی آن قرار ندارد.

اینفوگرافیک: مظلومیت فرهنگ...
۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۹

کل بودجه فرهنگی کشور فقط به اندازه ۳۰۰ کیلومتر بزرگراه؟!

نمایش خانگی منهای خانواده!
۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۱

شبکه نمایش خانگی در آن زمان که صرفاً بازتاب دهنده تولیدات سینمای ایران بود، هویت مستقلی نداشت؛ اما درست از همان موقعی که بنا شد تا آثاری در قالب سریال و فیلم برای عرضه در این پلتفرم آماده و پخش شوند؛ لزوم نظارت بر آن نیز جدی‌تر شد.

فیلم: فرهنگ چقدر برای نمایندگان مجلس اولویت دارد
۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۱

نسیم آنلاین: فرهنگ در مجلس اصولگرای یازدهم هم مظلوم ماند.

بخشی از مشکلات اقتصادی ما ریشه فرهنگی دارد
۲ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۹

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: البته مسئله فرهنگ هم در اولویت است و معتقدم که بخشی از مشکلات اقتصادی ما ریشه فرهنگی دارد و اگر مسائل فرهنگی آن را حل کنیم، قطعاً جنبه‌های اقتصادی هم حل می‌شود.

مظلومیت فرهنگ اصلاح‌طلب و اصولگرا ندارد
۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۱

در مجلس یازدهم تنها ۶ نفر از نمایندگان اولویت اول خود را کمیسیون فرهنگی اعلام کردند. اقدامی که نشان می‌دهد فرهنگ همچنان در انتهای اولویت‌های مجلس در ایران است. حضور ۳۱ نفر از روحانیون در مجلس یازدهم هم نتوانست باعث جابجایی اولویت‌ها شود.

اولویت مجلس یازدهم از زبان قالیباف
۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۹

رئیس مجلس گفت:در مجلس یازدهم دو اولویت داریم، اولویت اقتصاد و فرهنگ ؛ این دو اولویت از قضا وزارت ICT پیشران حرکت این دو اولویت مجلس یازدهم است.

مسیر رشد کشور با وجود تحریم‌ها و کرونا ادامه دارد
۲۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۰

رئیس جمهور گفت: مسیر رشد کشور با وجود تحریم‌ها و بیماری کرونا ادامه یافته است.

آقاتهرانی: فرهنگ برای دولت و مجلس اولویت ندارد
۲۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۹

اگر آقایان می‌گویند که فرهنگ اصل است، پس چرا بودجه فرهنگی کشور کمتر از نیم درصد بودجه کشور است و با این بودجه آیا توقع داریم که بخش‌های فرهنگی کشور معجزه کنند؟