داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار روزنامه-کیهان
دشمنان عراق، سینه چاکان مرجعیت؟!
۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۲

یک نویسنده و فعال سیاسی عراق ضمن تمجید از یادداشت روزنامه کیهان در حمایت از مرجعیت عراق، تأکید کرد که فرصت‌طلبان همیشه در کمین هستند تا بتوانند به ایران حمله کنند.

واکنش نوری المالکی به یادداشت روزنامه کیهان
۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۰

نوری المالکی رهبر ائتلاف قانون عراق، به یادداشت اخیر حسین شریعتمداری در روزنامه کیهان در خصوص آیت‌الله سیستانی واکنش نشان داد و گفت: توهین به مرجعیت، توهین به همه مردم عراق است.

کیهان به سراغ نقد آقازاده رفت!
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۵

در گزارشی به ماجرای سریال آقازاده پرداخته و این تجربه جدید سریال سازی موسسه اوج را از زاویه نگاه نویسنده اش ارزیابی کرده است. در بخشی از این یادداشت آمده است:«از 10 سال قبل که شبکه نمایش خانگی نیز به یکی از درگاه‌های انتشار سریال تبدیل شد، همواره انتقاداتی نسبت به محتوا و کیفیت این آثار وارد بود.

اگر بر باد نرفته کجا رفته؟!
۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۹

در کنفرانس خبری دیروز رئیس‌جمهور، خبرنگار کیهان از ایشان پرسید «سال گذشته در اوج جنگ اقتصادی دشمن ۱۸ میلیارد دلار ارز ۴۲۰۰ تومانی بر باد رفت، مسئول آن کیست»؟ و آقای روحانی در پاسخ گفت: «این حرف بسیار غلطی است که می‌گویند ۱۸ میلیارد بر باد داده شده است، این حرف نادرست است. ۱۸ میلیارد به باد ندادیم، به مردم داده‌ایم.

سوتی جدید روحانی: کیهان موافق ارز ۴۲۰۰ تومانی بود!
۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۳

رئیس جمهور امروز در پاسخ به سؤال کیهان درباره به باد دادن ذخایر ارزی کشور با ایده دلار۴۲۰۰ تومانی گفت: اولین روزنامه ای که[از این اقدام]تقدیر کرد کیهان بود وگفتند چرا زودتر این کار را نکردید.

مردم می‌پرسند چرا مسئولی که راه را برای سلطان سکه باز کرد محاکمه نمی‌شود؟
۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۴

مدیرمسئول اسبق کیهان گفت: وقتی سلطان سکّه محاکمه شد برای همه سؤال پیش آمد که مسئولی که در بانک مرکزی، راه را باز کرد تا این آقا بیاید سوءاستفاده کند، کجاست و چرا محاکمه نمی‌شود؟

سؤال‌کیهان از ظریف چه بود؟!
۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۹

خبرنگار کیهان در این نشست از ظریف پرسید: «جناب آقای ظریف، شما ۱۲ بهمن ۹۷ در توئیتی نوشتید که توافق با آمریکا به اندازه جوهر روی کاغذ هم ارزش ندارد. همچنین در هفته‌های گذشته گفتید که اگر به ۴ سال قبل برگردم، باز هم برجام را امضا می‌کنم. سؤال اینجاست که چرا باید توافقی که ارزش جوهر روی کاغذ را هم ندارد، دوباره امضا کرد؟».