داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار دیوان-محاسبات
پیشنهاد قالیباف برای نظارت بر بودجه شهرداری‌ها
۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۶

عضو هیات رئیسه مجلس گفت: رئیس مجلس در جلسه با روسای کمیسیون‌ها تاکید کرد که باید برای نظارت بر بودجه شهرداری‌ها یک دیوان محاسبات دیگری داشته باشیم.

۳ ایراد طرح معافیت مشمولین مازاد بر نیاز نیروهای مسلح
۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۳

اخیرا طرحی با عنوان «معافیت مشمولان مازاد بر نیاز در زمان صلح» به مجلس رسیده است که ما را بیش از پیش در اصلاح وضعیت فاجعه سیستم فعلی نظام وظیفه کشور امیدوار می‎کند. بر اساس این طرح، تمام مشمولین مکلف می‌شوند در سامانه‌ای ثبت‌نام کنند و بر اساس نیازهایی که نیروهای مسلح تعریف کرده‌اند، به وسیله خود سیستم امتیازبندی شده و تعدادی که مازاد بر نیاز آن‌ها هستند تشخیص داده شوند.

ورود دیوان محاسبات به ماجرای قراردادهای جنجالی لیگ
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰

دیوان محاسبات کشور طی نامه‌ای به وزارت ورزش و جوانان، به ماجرای قراردادهای پرحاشیه در فوتبال ورود کرده و خواستار انتظام بخشی به آن شده است.

«هفت تپه» سیاسی شده است
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۵

رئیس رفتر رئیس‌جمهور گفت: متأسفانه مسأله شرکت هفت تپه سیاسی شد، یعنی هر جایی به خودش اجازه داد مداخله کند، مصاحبه و اظهارنظر کند و این طوری فضا را بهم ریختند.

دیوان محاسبات: قرارداد واگذاری نیشکر هفت تپه باید فسخ شود
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۰

در پی دستور رئیس دیوان محاسبات مبنی بر تحقیق و تفحص از عملکرد، روند واگذاری و وضعیت بعد از واگذاری شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه و احراز تخلفات متعدد، دیوان محاسبات، سازمان خصوصی سازی را مکلف به فسخ قراداد واگذاری و تعیین تکلیف مجدد آن کرد .

فیلم: ژنرال بحران‌ساز...!
۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۶

آیا زنگنه در مجلس یازدهم استیضاح می‌شود!؟

زنگنه: آمریکا اموال ونزوئلا را توقیف کرده است
۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۹

وزیر نفت در واکنش به ادعای آمریکا مبنی بر توقیف کشتی‌های نفتکش ایرانی، گفت: نه کشتی و نه محموله‌ها متعلق به ایران نیست، بلکه این محموله‌ها شامل بنزین فروخته شده ایران به ونزوئلا بوده است.

پیگیری دیده بان شفافیت برای انتصاب بذرپاش
۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۴

دیده بان شفافیت و عدالت طی بیانیه ای از پی گیری انتصاب بذرپاش توسط این موسسه از طریق کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خبر داد.

نادران: فرآیند انتخاب بذرپاش قانونی نبود
۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۱

الیاس نادران نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی طی یادداشتی در خصوص فرایند انتخاب مهرداد بذرپاش و تخلفات صورت گرفته نکاتی را مطرح کرد.

قالیباف: مردم توقع دارند که مشکلات را به هم پاس ندهیم
۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۲

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: فرآیند انتخاب رئیس و دادستان دیوان محاسبات براساس قانون پیش رفت و رقابت جدی و مومنانه در کمیسیون برنامه بودجه مجلس شکل گرفت.