داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار تخلف
جزییات جریمه ماسک نزدن برای تهرانی‌ها
۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۹

معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران گفت: افراد بالای ۱۸ سال در صورت استفاده نکردن از ماسک بار اول تذکر و بار دوم به میزان ۵۰ هزار تومان جریمه می‌شوند.

ذوالفقاری: نحوه جریمه متخلفین عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی با ستاد کرونا است
۱۴ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۷

رئیس کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا گفت: نحوه جریمه متخلفین عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی با تصمیم ستاد ملی کرونا تعیین می شود.

ارائه خدمات اداری به افراد فاقد ماسک تخلف است
۹ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۲

استاندار تهران با بیان این که بالغ بر چهار هزار و سیصد بستری کرونایی در تهران داریم، ارائه خدمات به افراد فاقد ماسک در ادارات این استان را تخلف دانست.

شفافیت و رقابتی‌سازی اقتصاد نیاز امروز کشور است
۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۳

اگر در اقتصاد شرایطی ایجاد شود که در همه عرصه ها اعم از خرید یا فروش کالا، نظام بانکی، نظام مالیاتی؛ نقل و انتقال وجوه و دارایی ها شفاف شود، راه های مختلف و دریچه های بزرگ نورانی به سمت اقتصاد باز می شود.

جریمه متقلبان کنکور چیست؟
۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰

این روزها ابهاماتی درباره احتمال اینکه داوطلبی فرد دیگری را به جای خود به کنکور بفرستد، مطرح شده، که این موضوع را پیگیری کرده ایم.

ستاد ملی کرونا صلاحیت جرم‌انگاری و وضع مجازات ندارد
۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۹

عضو حقوقدان شورای نگهبان گفت: ستاد ملی کرونا صلاحیت جرم انگاری و وضع مجازات در خصوص تخلف از دستورالعمل‌های بهداشتی ندارد.

مجازات‌های متخلفان پروتکل‌های بهداشتی اعلام شد
۲۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۳

معاون کل وزارت بهداشت، مجازات‌های عدم رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی که در جلسه اخیر ستاد ملی مدیریت کرونا به تصویب رسید را اعلام و تاکید کرد: ارایه خدمات از سوی دستگاه‌های دولتی و غیردولتی به افراد و مراجعه کنندگانی که از ماسک استفاده نکرده یا فاصله اجتماعی را رعایت نمی‌کنند، ممنوع بوده و متخلفین در زمینه ارایه خدمات، مجازات خواهند شد.

قاضی مسعودی: هر کسی وجه برده باشد، باید برگرداند
۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۵

پانزدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده پتروشیمی در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به مفاسد اقتصادی و به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شد.

ساخت سونا و جکوزی در کاخ مرمر!
۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۲

رئیس بنیاد مستضعفان گفت:کاخ مرمر آسیب دیده است و در طبق دوم آن حمام، سونا و جکوزی ساخته اند.

انتقاد قوه قضائیه از معرفی قطره چکانی متخلفان ارزی
۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۷

معاون قضایی دادستان تهران با بیان این که قوه قضاییه با روش قطره چکانی معرفی متخلفان ارزی موافق نیست گفت: برای ۲۵۰ متخلف ارزی که بانک مرکزی معرفی کرده است هزار و ۲۰۰ پرونده تشکیل و برای هزار نفر هم قرار تأمین کیفری صادر شده و ۴۴۵ نفر هم بازداشت شدند.